شیوع کروناویروس: کارگران مهاجر در بمبئی با عجله به خانه پر ازدحام قطار پرتاب اجتماعی فاصله’ چالش

در راه آهن در بمبئی و پونا در ماهاراشترا بدترین آمار دولتی در هند توسط coronavirus شیوع این صحنه از کارگران مهاجر حمل توشه خود را و به دنبال یک نقطه در شلوغ, قطار, چشم شایع است. در حالی که برخی از کسانی که شروع به فرار در هفته گذشته در روز جمعه سفارش به نزدیک کردن موسسات باعث خروج و بعید است عجله در راه آهن و ایستگاه های.

خروج قطار برای اوتار پرادش و بیهار متحده از جایی که بسیاری از نیروی کار مهاجر عرضه شده است به بمبئی و پونا هستند بیشتر به دنبال پس از.

در Lokmanya Tilak پایانه در بمبئی یکی از شلوغ ترین ایستگاه های راه آهن در این شهرستان و کشور سنگین جمعیت بود و شاهد در روز شنبه.

یک مسافر که موفق به پیدا کردن این سایت متعلق به صندلی گفت: “بسیاری از مردم در قطار است که من یک صندلی با وجود داشتن تایید بلیط. پدر و مادر من از من خواسته اند به بازگشت به دلیل coronavirus.”

هزاران نفر از کارگران در unorganised بخش از جمله روزانه-دستمزد کارگران خودکار-کالسکه و رانندگان تاکسی از بالا و بیهار در بمبئی و پونا بدترین ضربه شهرستانها توسط coronavirus.

تعداد موارد تایید شده در ماهاراشترا افزایش به 53 در شنبه پیمپری-چینچواد شهرداری شرکت منطقه در نزدیکی پونا تا به حال 11 تأييد بیماران بمبئی تا پونا شهرستان هشت.

ازدحام قطار نیز می رود در برابر دولت مشورتی در “اجتماعی فاصله’.

این آمد و به عنوان بمبئی شهری کمیسر Pravin Pardeshi روز جمعه دستور فوری تعطیلی مدارس, سینما, سالن مراکز و سالن های ورزشی و استخرهای شنا, بارها, کار در حالت اضطراری, پارک های تفریحی و ممنوع توابع عمومی.

رستوران dhabas ها, کافه ها و رستوران ها می تواند به کار خود ادامه اگر آنها می توانند خود تحمیل 50% مشتری ظرفیت و حفظ فاصله 3 پا بین دو مشتریان سفارش توسط BMC کمیسر گفت.

همه “خصوصی, شرکت, موسسات” در حال تعطیل شود منظور گفت.

منظور اتحاد معاف موسسات و یا شرکت های ارائه خدمات ضروری از قبیل آب آشامیدنی و برق و بانکداری, فاضلاب, بهداشت و درمان, رسانه های پورت مخابرات فروشندگان مواد غذایی, مواد غذایی و سبزیجات, پمپ های بنزین, آن, خدمات, مراکز داده, e-commerce از اقلام ضروری از جمله مواد غذایی, در میان دیگران.

در ضمن لغو قطار توسط راه آهن ساخته شده است آن را دشوار برای کسانی که مایل به بازگشت به زادگاه خود. راه آهن در روز جمعه لغو 90 قطار که نمی خواهد کار بین مارس 20 و 31 مارس در نظر اشغال کم و رمان coronavirus همه گیر در نظر گرفتن تعداد کل لغو قطار به 245.

راه آهن گفت: بدون آموزش شروع خواهد شد سفر خود را از نیمه شب تا ساعت 10 روز یکشنبه در نمایش ‘Janata حکومت نظامی” نامیده نخست وزیر نارندرا.

موارد مثبت رمان coronavirus موارد در هند افزایش یافت به 258 از جمله چهار مرگ و میر در روز شنبه با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im