شیوع کروناویروس: MHA مسائل دستورالعمل در خدمات معاف در طول مستند

این وزارت خانه روز چهارشنبه با صدور دستورالعمل ها است که تحت پوشش آن دسته از افرادی خواهد بود که معاف از 21 روز مستند به نام نخست وزیر نارندرا.

بانک مرکزی هند و RBI-تنظیم بازارهای مالی پرداخت و حساب افسران و افسران میدان از CAG خواهد بود معاف از مستند.

از سوی دیگر جنگل کارکنان که شامل افسران و کارگران درگیر در کسب و حفظ باغ وحش کودکان, حیات وحش, مبارزه با آتش در جنگل های آبیاری مزارع گشت و خود لازم حمل و نقل جنبش نیز معاف دستورالعمل اعلام کرد.

خدمات معاف از 21-day مستند همچنین شامل مغازه ها برای دانه ها و آفت کش ها اطلاعات و تماس با مرکز برای دولت واحدهای تولیدی از کالاهای اساسی از جمله مواد مخدر و دارویی و تجهیزات پزشکی خود را از مواد اولیه و واسطه زغال سنگ و مواد معدنی تولید و حمل و نقل و عرضه مواد منفجره و فعالیت های مورد نیاز برای عملیات استخراج از معادن.

موسسات که ارائه خدمات ضروری مانند بیمارستان جیره مغازه های لبنیات, بانک, بیمه, دفاتر و رسانه های چاپی و الکترونیکی را نیز باز باقی می ماند.

این دستورالعمل مشخص شده است که تجمعات مذهبی را مجاز نمی باشد و همه, آموزشی, آموزش, پژوهش, مربیگری موسسات بسته باقی خواهد ماند با در نظر گرفتن این بیماری همه گیر.

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد یک کامل مستند در سراسر کشور به مدت 21 روز از روز سه شنبه نیمه شب, ادعا که “اجتماعی فاصله’ تنها راه برای متوقف کردن گسترش شیوع کروناویروس.

در دوم آدرس به ملت عرض یک هفته مودی گفت: این تصمیم را باید یک هزینه اقتصادی اما صرفه جویی در زندگی مردم است که از اهمیت علاقه به خود دولت است.

این لازم است برای یک نبرد سرنوشت ساز در برابر شیوع کروناویروس نخست وزیر گفت.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im