شیوع کروناویروس: ماهاراشترا گزارش 17 جدید COVID-19 موارد در مجموع می رود تا 31

ماهاراشترا دولت در روز شنبه گفت: تعداد تایید رمان coronavirus موارد در کشور افزایش یافته و به 31 بعد از 17 بيمار شد تست مثبت است.

دولت را در بخش بهداشت و درمان گفت: پنج نفر بیشتر پیدا مثبت در پیمپری- – چینچواد در روز جمعه در نظر گرفتن مجموع شمارش از موارد مثبت در پونا به 15. قبلا ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope گفته بود 12 مثبت جدید کروناویروس موارد گزارش شده در دولت است.

این به این معنی است که ماهاراشترا است که دولت با بیشترین تعداد از موارد. قبلا کرالا با 19 موارد گزارش شده ترین coronavirus بیماران از جمله افرادی بودند مرخص ماه گذشته بعد از بهبود از بیماری عفونت است.

در ضمن تمام مدارس و دیگر موسسات آموزشی در ماهاراشترا دستور داده شده است به بسته باقی می ماند تا 31 مارس به دولت گفت.

همه مراکز در دولت خواهد allso بسته باقی می ماند تا 31 مارس است.

Tope گفت: یک نفر که در بازگشت از یک کشور خارجی روز جمعه درگذشت اما این گزارش در coronavirus است که هنوز هم در انتظار.

“یک نفر که در بازگشت از یک کشور خارجی دیروز درگذشت امروز در بیمارستان منطقه در Buldhana امروز. آن تایید شده نیست اگر او با توجه به #Coronavirus. نمونه فرستاده شده برای تست. گزارش انتظار,” دولت, وزیر بهداشت گفت.

تنها امتحانات کلاس 10, 12 و دانشگاه امتحانات برگزار خواهد شد و طبق برنامه ANI گزارش شده است.

پیش از این اتحادیه وزارت بهداشت گفت: تعداد coronavirus موارد مثبت در این کشور افزایش یافته است تا 84 که شامل دو مرگ در دهلی نو و کارناتاکا. شانزده گردشگران ایتالیایی و یک شهروند کانادایی است که در میان تایید 84 موارد است.

این شامل هفت نفر از جمله پنج از اوتار پرادش و هر یک از راجستان و دهلی نو که مرخص شده بعد از درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de