شیوع کروناویروس: سرخپوستان خواسته برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به سنگاپور

دولت در روز شنبه توصیه می شود شهروندان هند برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به سنگاپور به عنوان موارد از رمان coronavirus در ادامه به افزایش در سراسر جهان است.

تصمیم گرفته شد در جلسه ای به ریاست وزیر کابینه راجیو Gauba به بررسی وضعیت اقدامات صورت گرفته و آمادگی متحده و UTs در مورد مدیریت COVID-19.

وزرای بهداشت و رفاه خانواده عمران, حمل و نقل هوایی, دفاع, Information & Broadcasting, DG AFMS و نمایندگان خارجی, امور, امور خانه, اداره, مهاجرت, ITBP و ارتش نیز حضور داشتند در این نشست است.

در بیانیه ای پس از این دیدار وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت: جهانی غربالگری در فرودگاه ها در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای پرواز از کاتماندو اندونزی ویتنام و مالزی علاوه بر غربالگری در حال انجام هر زودتر مشاوره.

در حال حاضر مسافران پس از رسیدن از چین, هنگ کنگ و تایلند و کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن به نمایش در 21 تعیین شده فرودگاه در کشور برای رمان coronavirus.

به عنوان در تاریخ 21,805 مسافر آورده شده است جامعه تحت نظارت است. علاوه بر این 3,97,152 پرواز مسافران و 9,695 مسافران در بنادر نمایش شده اند و این وزارت گفت.

در ضمن ایران, مقامات بهداشت و درمان در روز شنبه گزارش داد پنجمین مرگ ناشی از COVID-19 به آنها گزارش 10 جدید تایید مواردی از این ویروس در ایران.

تا کنون 28 نفر تایید شده است در ایران.

مرگ و میر در چین بالا رفته به 2,345 فتح کرد گرفته شد در حالی که موارد تایید شده افزایش یافته است به 76,288, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز شنبه.

بسیاری از این مرگ و میر گزارش شده از استان هوبی در حالی که بقیه از سایر نقاط کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>