شیوع کروناویروس: راه آهن هند را لغو تمام قطارهای مسافربری تا مارس 31

از نظر شیوع کروناویروس که در حال گسترش در سراسر هند در یک سرعت سریع راه آهن هند لغو تمام قطارهای مسافربری تا 31 مارس است.

حداقل سطح خدمات و حومه خدمات قطار حومه و کلکته مترو راه آهن ادامه خواهد داد تا به نیمه شب امشب آنی گزارش شده است.

اما قطار کالا شده اند مجاز به اجرا از مارس 22 نیمه شب تا نیمه شب 31 مارس.

راه آهن در روز پنج شنبه لغو 84 قطار که متوقف به کار بین مارس 20 و 31 مارس است. تعداد کل لغو قطار ایستاده بود در 155 در آن روز.

در همین حال روز یکشنبه (امروز) 3,700 مسافر قطار برنامه ریزی شده شروع به بین نیمه شب شنبه به یکشنبه 10 pm شده اند ریشه در پی “Janata حکومت نظامی” اعلام کرد نخست وزیر نارندرا.

این اولین بار است که در 167 سال از راه آهن هند’ تاریخ است که این قطار مسافری خواهد ماندن به هر دلیلی.

علاوه بر این آهن هند تصمیم گرفته است برای استراحت آن خط مشی بازپرداخت برای رزرو بلیط از آن شمارنده. با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط جنوب غربی راه آهن و مسافران لغو بلیط های خود را برنامه ریزی شده بین 21 مارس تا آوریل 15 می توانید فایل برای بازپرداخت تا 30 روز از تاریخ سفر. در اوایل این دوره تنها برای سه روز.

اگر یک بلیط برنامه ریزی شده بین 21 مارس تا 15 آوریل لغو شده است توسط راه آهن هند, مسافران می توانند ادعا می کنند برای بازپرداخت سراسر شمارنده تا 45 روز از تاریخ سفر. این تسهیلات هستند به اطمینان حاصل شود که مسافران می توانند به راحتی ادعا بازپرداخت در تاریخ بعد بدون ازدحام ایستگاه.

در هند تعداد کل موارد افزایش به 341 روز یکشنبه. دو نفر پس از آلوده شدن توسط ویروس, آوردن تلفات به 6.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im