شیوع کروناویروس: نیروی هوایی هند را C17 برگ برای ایران به تخلیه سرخپوستان

نیروی هوایی هند را C17 Globemaster اتحاد چپ برای ایران به تخلیه سرخپوستان رشته در کشور به این بیماری همه گیر کوروناویروس در غرب کشور آسیایی است. هواپیما با 14 نیروی هوایی با افسران و چهار کادر پزشکی است که توسط رهبری جناح فرمانده Karan Kapoor خواهد شد و زمین در پایتخت ایران در 2 هستم IST در مارس 10.

هواپیما را ترک تهران در ساعت 4 صبح می رسد و در ساعت 9 صبح در همان روز.

در حالی که هیچ اطلاعات داده شده در مورد چگونه بسیاری از سرخپوستان خواهد بود به ارمغان آورد این تعداد می تواند بیشتر از 100.

این دومین بار است که C17 در حال ارسال به تخلیه سرخپوستان این سال است. در ماه فوریه به هند فرستاده بود C17 به تخلیه سرخپوستان از ووهان چین.

منابع گفت: بیشتر پرواز IAF می توان انتظار داشت به تخلیه شهروندان هند در روزهای آینده.

هند خواهد بود تخلیه آن زائران برای اولین بار از ایران پس از سرخپوستان دانش آموزان رشته در کشور است. دهلی نو همچنین راه اندازی یک پزشکی مرکز غربالگری در ايران مرکزی شهرستان قم است که در بدترین نهفته این بیماری همه گیر.

دولت هند در حال مذاکره با دولت ایران برای ایجاد بیشتر مراکز غربالگری در دیگر شهرهای ایران.

در ضمن امور خارجی وزیر S Jaishankar ملاقات با پدر و مادر از رشته دانش آموزان هندی در سرینگر و اطمینان داد که دولت هند در حال انجام بهترین خود را به آنها را به عقب.

زودتر ایران را ترک 215 از شهروندان خود را از هند است. یک پرواز از ایران وارد هند در روز شنبه نیز حمل سواب نمونه از 180 سرخپوستان.

نمونه ها در حال آزمایش در یک آزمایشگاه در AIIMS, Delhi. هندی مقامات فرستاده اند شش دانشمندان شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de