شیوع کروناویروس: هند محدود صادرات 26 مواد مخدر به عنوان 3 موارد جدید شناسایی شده

به عنوان سه تازه موارد از رمان coronavirus گزارش شده در هند دولت در روز سه شنبه محدود صادرات حدود 26 مواد فعال دارویی (APIs) و فرمولاسیون از جمله آنتی بیوتیک ها و ویتامین ها و هورمون با اثر فوری.

این آمد به عنوان دولت خود را آماده نبرد با این بیماری با سه تازه موارد گزارش شده در ظرف دو روز. در حالی که دو مورد – هر یک از دهلی نو و Telangana – گزارش شده در میان افرادی که تا به حال یک سفر سابقه به کشورهای خارجی مورد سوم تایید شده است از راجستان که در آن یک توریست تست شده مثبت است.

اداره کل تجارت خارجی (DGFT) را محدود کرده است صادرات از رابط های برنامه کاربردی و فرمولاسیون مانند پاراستامول تینیدازول, Metronidaxole ویتامین های B1, B6, B 12 هورمون پروژسترون فرمولاسیون ساخته شده از Chromaphenicol, فرمولاسیون ساخته شده از Ornidazole, در میان دیگران, اطلاع رسانی مورخ 3 مارس گفت.

برخی از این Api ها در درجه اول ساخته شده در استان هوبی چین به کانون شیوع کروناویروس.

تصمیم گرفته شد در توصیه های یک کمیته تشکیل شده توسط گروه دارویی تحت ریاست دکتر Eshwara ردی مشترک داروهای کنترل کننده مرکزی داروهای استاندارد کنترل سازمان (CDSCO) به آدرس مسائل مربوط به مواد مخدر امنیت در کشور است.

این کمیته در گزارش خود ذکر کرده است که در حال حاضر سهام-inhand از رابط های برنامه کاربردی ممکن است به اندازه کافی برای 2 تا 3 ماه به تولید فرمولاسیون و نیز با توجه به برخی از توصیه های.

این کمیته گفته است که وجود دارد بدون نیاز به وحشت تا کنون به عنوان مواد مخدر امنیت نگران است.

بر اساس توصیه های کمیته بخش صادر کرده است دستورات لازم را به ملی دارویی قیمت گذاری سازمان (NPPA), مواد مخدر, کنترل کلی از هند (DCGI) و دولت برای اطمینان از عرضه کافی از رابط های برنامه کاربردی و فرمولاسیون در قیمت مقرون به صرفه در بازار و برای جلوگیری از سیاه-بازاریابی غیر قانونی احتکار ایجاد کمبود مصنوعی در کشور است.

NPPA نیز نوشته متحده درخواست آنها را از نزدیک نظارت بر تولید و در دسترس بودن از رابط های برنامه کاربردی و فرمولاسیون برای جلوگیری از سیاه بازاریابی و احتکار در کشورهای خود را و UTs و همچنین به اطمینان حاصل شود که هیچ تخطی از مفاد مواد مخدر (قیمت کنترل) سفارش 2013 با توجه به رعایت سقف قیمت/ مجاز افزایش قیمت برنامه ریزی شده و غیر برنامه ریزی شده فرمولاسیون بود.

طبق آخرین اطلاعات موجود در دولت گفت: بسیاری از شرکت های چینی تولید مواد دارویی به استثنای کسانی که در هوبئی استان در حال حاضر از سر گرفته عملیات جزئی و انتظار به سر به طور کامل تا پایان ماه مارس است.

وجود دارد هیچ محدودیتی در صادرات از رابط های برنامه کاربردی از چین است. شرکت های چینی در حال حاضر برای صادرات به هند است. اما تدارکات بخش هنوز از سر گرفته عملیات به طور کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>