شیوع کروناویروس: داخلی پروازهای مسافری معلق از نیمه شب فردا هند در حال حاضر در دست تکمیل مستند

دولت روز دوشنبه ممنوع همه مسافر داخلی عملیات پرواز از مارس 24 نیمه شب به این کشور می رود و گسترده ای مستند برای متوقف کردن گسترش coronavirus. همه مسافر قطار, مترو, قطار و بین دولت و اتوبوس بودند به حالت تعلیق در روز یکشنبه.

دولت در حال حاضر به حالت تعلیق پرواز بین المللی عملیات برای یک هفته از مارس 22.

حداقل 19 متحده و سرزمین های اتحادیه در حال حاضر شده است در زیر قرار داده شده کامل مستند در حالی که شش کشور/UTs تحت جزئی مستند.

“عملیات داخلی برنامه تجاری شرکت های هواپیمایی باید متوقف عملیات با اثر از نیمه شب است که 23.59 ساعت IST در 24/3/2020. شرکت های هواپیمایی باید برای برنامه ریزی عملیات به طوری که به زمین در مقصد خود را قبل از 23:59 ساعت در 24/3/2020” دولت گفت.

این محدودیت را نمی شود به تنهایی حمل و نقل-حمل پروازهای آن گفت.

Chandigarh, دهلی, گوا, جامو و کشمیر, Nagaland, Rajasthan, Uttarakhand, West Bengal Ladakh, Jharkhand, آروناچال پرادش, Bihar, تریپورا Telangana, Chhattisgarh, Punjab هیماچال پرادش ماهاراشترا و آندرا پرادش تحت ایالت مستند.

تعداد مثبت coronavirus موارد در سراسر هند افزایش یافت به 415 روز دوشنبه با هفت مرگ و میر گزارش شده است. با 89 موارد پيشين گزارش شده بیشترین تعداد از موارد در کشور است.

پیشتر در روز دوشنبه این مرکز به کارگردانی متحده به شدت اجرای مستند و اقدام قانونی علیه متخلفان به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در کشور افزایش یافت به 415.

جهت صادر شد پس از نارندرا نخست وزیر تاسف است که مردم در حال گرفتن این مستند در کشور جدی است.

در یک صدای جیر جیر مودی به درخواست مردم برای نجات اعضای خانواده خود را و خود را با پیوستن به شدت به دستورات داده شده توسط دولت و دولت مرکزی.

او درخواست دولت به مردم پایبند به مستند.

“بسیاری از مردم هنوز مصرف مستند جدی است. لطفا خودتان را نجات, نجات خانواده خود را به دنبال دستورالعمل به طور جدی. من درخواست دولت برای اجرای قوانین” او گفت:.

وجود قوانین مختلفی که تحت آن دولت می تواند اقدام علیه کسانی که نقض مستند اقدامات است.

دولت روز یکشنبه تصمیم به تعلیق تمام مترو و قطار خدمات در سراسر کشور به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از گسترش COVID-19. مترو راه آهن خدمات در تمام عملیاتی شبکه در سراسر کشور به حالت تعلیق باقی خواهد ماند تا 31 مارس سال 2020 است.

همه مسافر ریلی در راه آهن هند از جمله حق بیمه قطار Mail/اکسپرس قطار مسافری, قطار, قطار حومه کلکته مترو راه آهن مسکونی راه آهن لغو خواهد شد تا 31 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im