شیوع کروناویروس: می توانید سیاستمداران کار از خانه ؟

شیوع کروناویروس: می توانید سیاستمداران کار از خانه ؟ – شیوه زندگی

به روز رسانی: 28 ژوئن 2020, 07:13 IST | Gitanjali Chandrasekharan | بمبئی

دلسرد غیر ضروری رفت و آمد و ممنوعیت تجمعات به معنای سیاستمدار نقل مکان کرد و دور از رای دهندگان. با وجود قبل از COVID WhatsAppisation سیاست هند می تواند یک انتخابات مبارزه در دنیای مجازی?

A BJP supporter wears a Narendra Modi photo mask while tuning in via his mobile phone to home minister Amit Shah's online rally, in Kolkata earlier this month. Pic/ Getty Images

BJP حامی می پوشد, Narendra Modi, عکس, ماسک, در حالی که تنظیم از طریق تلفن همراه خود به خانه وزیر آمیت شاه آنلاین رالی در کلکته در اوایل این ماه. عکس/ گتی ایماژ

آن را به حال شده است هر سال خود را 30th birthday شده اند یک جشن بزرگ با هواداران و حزب کارگران پوشش خارج Aditya Thackeray را Matoshree اقامت در Bandra. اما نقطه عطفی تولد در سال 2020 همراه با محدودیت های خود را دارد. “Adityaji نیست کسی را ملاقات کنید و به مردم گفت به دنبال [مستند] هنجارها. CM دیده می شد رانندگی ماشین خود را برای رسیدن به Mantralaya و BMC ستاد. در واقع خود را در مکان درگیری محدود شد به بازدید از COVID-19 امکانات که نیاز به ساعت می گوید:” Priyanka Chaturvedi, Rajya سبها MP و معاون رهبر شیو سنا که همراه با NCP و کنگره تشکیل ائتلاف حاکم ماها Vikas Aghadi در ماهاراشترا.

Priyanka Chaturvedi
Priyanka Chaturvedi

Coronavirus ناشی از بیماری همه گیر است و تحت تاثیر نه فقط چگونه هند شرکت کار می کند بلکه تغییر سیاسی کشور و چشم انداز حقوقی. سیاستمداران به عنوان کار خود نیاز به ثابت onground حضور وکلا و قضات به این دلیل که دادگاه آن را بسته اند. واتساپ شبکه ها و جلسات در زوم و WebX کمک کرده اند تغییر محل کار از خیابان به وب است.

Chaturvedi, مثلا, مذاکرات چگونه از آنجا که مستند به اجرا گذاشته شد در ماه مارس او شده است هماهنگی امداد کار بر روی تلفن. “هنگامی که رهبران ما تا به حال به روی زمین گرفته اند اقدامات ایمنی و نگهداری اجتماعی فاصله. من زندگی می کنند در Goregaon و کمک به راه اندازی یک COVID مرکز با 1200 تخت در Dharavi. دهنده بود از آفریقا و سازنده بود و در وپی. به دنیا آمد و نزدیک با وجود هیچ یک پله. من نمی بازدید Dharavi [که مشخص شده بود به عنوان یک مهار منطقه در اوایل این بیماری همه گیر پس از افزایش موارد] که این امر منجر به ازدحام.”

نه بازدید از یک مرکز به کمک آنها راه اندازی غیر معمول است برای یک سیاستمدار او موافق است. “یک بار من در بازدید از یک مرکز یکی در NESCO در Goregaon همراه با MP Gajanan Kirtikar. آن را ضروری است برای من به وجود دارد که این روند به تاخیر افتاد و ما می خواستیم به شکل چگونه به صورت صاف و صیقلی چیز” او می گوید:, و اضافه کرد که این دیدار نمی کند تبدیل به یک عکس op. اگر هر چیزی سیاستمداران داشته اند به اطمینان حاصل شود که آنها در حال تنظیم به عنوان مثال حق با پیروی مستند هنجارهای.

در سراسر, حزب, خطوط, داخلی, بحث ها و جلسات بین مقامات احزاب مختلف در حال وقوع در مورد استفاده از سیستم عامل.

Health minister Rajesh Tope and NCP chief Sharad Pawar at MMRDA Grounds, Bandra, in May, with a scant entourage
وزیر بهداشت راجش Tope و NCP رئیس Sharad Pawar در MMRDA زمینه, Bandra در ماه مه با اندک همراهان

صحبت از چگونگی BJP است متناسب با آن سخنگوی Keshav Upadhye می گوید اولیه چند روز انداخت تا tech چالش است. “کسانی که بالاتر از 55 سال پیدا کردم آن را دشوار است برای انطباق با فن آوری های جدید. آنها تا به حال به هدایت از طریق دانلود نرم افزار, فهم آن وارد شوید فهم و کلمه عبور و چگونه به, بحث, برای مثال,” او می گوید اما یک بار سکسکه اولیه فروکش رفتن شده است صاف. “در حال حاضر ما با استفاده از همان فرمت برای مونتاژ عاقلانه جلسات و بخش جلسات سطح به عنوان به خوبی.”

بسیاری از سیاسی کنفرانس های مطبوعاتی نیز انجام شده است آنلاین. در مورد چگونگی این است که مرتب NCP سخنگوی کلاید Crasto توضیح میدهد: “قبل از آن ما خواهد ارسال را فشار دهید توجه داشته باشید با تعیین زمان و محل برگزاری کنفرانس مطبوعاتی. اخبار مختلف سازمان را یک روزنامه نگار در یک حزب خاص را ضرب و شتم. کسی را پوشش می دهد شیو سنا کسی را پوشش می دهد کنگره ، بنابراین در حال حاضر ما باید یک لیست از روزنامه نگاران که متعلق به NCP ضرب و شتم. اگر یک PC یک پیام فرستاده شده در این گروه با زمان و تاریخ و لینک به زوم جلسه ID. و آنها وارد شوید.”

مشکلات باقی بماند فقیر اتصال به اینترنت با تاخیر ورود فهم یا چند نفر صحبت در همان زمان. و Crasto می گوید: “این نمی تواند جایگزین این فرد در ارتباط است که یکی از لذت در چهره به چهره نشست.”

آن را بر روی زمین برنامه هایی که باید دیده مخروطی حضور انسان. بسیاری از این می گوید Crasto در حال حاضر در وقفه. “ما تا به حال این بنیاد روز در 10 ژوئن. در حالی که آن را سازمان داده بود, محدود, مردم آمد و فاصله فیزیکی تا به حال حفظ شود. در یک روز عادی صدها نفر را تبدیل به افراشتن پرچم” او می افزاید.

Clyde Crasto
کلاید Crasto

در طول طوفان Nisarga که آمار Raigad ساحل در اوایل این ماه مثلا Crasto می گوید: بسیاری از کارگران می خواست برای کمک به, اما نمی توانند به گام. در حالی که حزب محلی کادر بودند در این زمینه برای کمک به آسیب دیده, دیگران هماهنگ تلاش های امداد رسانی از طریق تلفن.

در Nallasopara MLA استناد Kshitij Thakur می گوید که او و حزب کارگران شده اند و سازماندهی مواد غذایی و جیره توزیع از ابتدای مستند. آشپزخانه های زیادی سازماندهی شده برای طبخ غذا برای کسانی که به آن نیاز دارید. برای اطمینان اجتماعی فاصله گروه ها ساخته شده اند بیش از واتساپ. “کوچکتر واتساپ گروه ساخته شده اند و در مناطق مختلف و هر کدام متصل به نزدیکترین آشپزخانه. نیاز است که فرستاده شده به این آشپزخانه از کجا توزیع اتفاق می افتد. مگر در موارد اضطراری ما گفته اند که حزب کارگران به بازدید از دفتر.” تنها زمانی او پا را در یک مکان جمع آوری شد برای اهدای خون اردوگاه در تلاش برای نشان می دهد که آن را هنوز هم امن برای اهدای خون او احساس حضور فیزیکی را تشویق شود.

Kshitij Thakur
Kshiitij Thakur

که در آن یکی می تواند راه رفتن را به یک دفتر سیاسی به دنبال کمک در فرد این احزاب می گویند خود را در حضور رسانه های اجتماعی ساخته شده در طول چند سال گذشته کمک می کند تا در زمانی که غیر ضروری رفت و آمد بوده است. Twitter, Instagram و Facebook می تواند کمک کند که ساکنان قادر به تماس با یک حزب محلی عمل و یا رسیدن بر روی خط تلفن شماره از وب سایت.

و در حالی که که ممکن است نگه دارید برای چند ماه چگونه خواهد معمولی مبارزات انتخاباتی بازی در طول زمان اجتماعی فاصله?

ارشد روزنامه نگار و نویسنده عنوان 2019: چگونه مودی برنده هند Rajdeep Sardesai استدلال می کند که سیاست از طبیعت است که بر اساس تماس با مردم و در حقیقی ترین شکل یک سیاستمدار توده سیاستمدار زمانی که s/او می رود و متصل با مردم و دارای تظاهرات و سازماندهی تظاهرات. “که رفته خارج از سیاست به دلیل Coronavirus رفتم ولی کمی حتی قبل از. در حالی که با چند استثنا قابل توجه شده و به ظهور کلاسیک یکپارچهسازی با توده سیاستمدار. اگر انتخابات 2014 تغییر هندوستان 2019 ممکن است به خوبی تعریف شده اند چه جدید هند’ به احتمال زیاد همه چیز در مورد. در کتاب جدید من با نگاهی که در آن داستان جذاب است.” در سال 1970 او اشاره بمبئی بود Mrinal گور و در 1960s, ما تا به حال جورج Fernandes. “اما در سالهای اخیر این سنت از سیاستمداران ضربه خیابان ها را به مردم مسائل رو از دست داد. با Coronavirus آن را تحت تاثیر قرار شده است یک کمی بیشتر. در حال حاضر آن را تقریبا مانند آنها بهانه به در خانه بمانند. من علاقه مند به دیدن چگونه بیهار انتخابات خواهد بود جنگیدند چند سال از هم اکنون. مطمئنا یک بیهار انتخابات نمی تواند مبارزه در دنیای مجازی است. هیچ دولتی است که سیاسی به عنوان بیهار و من معتقدم که در پایان دولت politicos را فراموش اجتماعی فاصله و جاده.”

Through the lockdown, Opposition leader Devendra Fadnavis has taken many press conferences over video platforms. In this period, on-ground activities saw a limited turnout. PIC/Getty Images
از طریق مستند رهبر مخالفان Devendra Fadnavis گرفته است بسیاری از کنفرانس های مطبوعاتی بیش از تصویری سیستم عامل است. در این دوره بر روی زمین فعالیت دیدم محدود مردم در انتخابات. عکس/گتی ایماژ

خواهد شد و احزاب که به شبکه های رسانه های اجتماعی در Facebook و WhatsApp بهتر انجام دهید ؟ “این WhatsAppisation از سیاست اتفاق افتاده است قبل از تاج و به دست آوردن کشش بیشتر در حال حاضر. WhatsApp کمک می کند تا به دست آوردن آنی کشش. BJP به حال lakhs واتساپ گروه در سال 2019 انتخابات با یک گروه برای هر غرفه. اما آن را جایگزین تجمع ؟ من فکر نمی کنم. قبلا یک رالی کمک در ایجاد mahoul [جو] از انتخابات. اما در حال حاضر با رسانه های اجتماعی این تجمع را حتی کمتر اهمیت تر از زمان های اخیر. وجود خواهد داشت یک شیفت از درب به درب مبارزه و مشارکت بیشتر از طریق رسانه های اجتماعی. این درست بوده است برای چند سال در حال حاضر.”

Rajdeep Sardesai
Rajdeep Sardesai

Sardesai می افزاید که در طول تاریخ پیش از انتخابات در هند هوردنجس (بزرگ خواهد بود جا به جا در سراسر شهر و مبارزه جشنواره تا زمانی که کمیسیون انتخابات cracked پایین آورده و در بودجه. “در حال حاضر شما را پیدا خواهد کرد که به جای 10 تظاهرات مردم ممکن است فقط دو یا سه. آنها نه می خواهم به صرفه جویی در پول برای خرج کردن در خیلی بهتر میکرو مدیریت از طریق فن آوری.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de