شیوع کروناویروس: آسام وزیر Himanta Biswa سرما اعلام کرد اقدامات لازم برای مقابله با COVID-19

آسام وزیر Himanta Biswa سرما در روز پنج شنبه اعلام کرد کشت از اقدامات برای مقابله با گسترش شیوع کروناویروس نیز آلوده کرده است که 206 نفر در هند و کشته شدن چهار.

او اعلام کرد که 50 درصد از کارکنان در ادارات دولتی خواهد آمد بر اساس چرخشی. او در ادامه گفت که همه مدرسه و دانشگاه, امتحانات لغو شده اند در نظر همه گیر.

“از امروز ما صادر دستورالعمل خاصی که در دولت دفاتر تنها 50 درصد از کارکنان خواهد آمد بر اساس چرخشی. تمام امتحانات لغو شده اند, ” او گفت:.

او گفت که کار دست ماشین پرس یا فرایند آغاز خواهد شد توسط دولت برای افرادی که از خارج از دولت است. “دست مهر شروع خواهد شد از روز بعد از فردا برای افرادی که از خارج از دولت است”.

در ضمن با توجه به تصمیم گرفته شده توسط این مرکز به ممنوعیت پروازهای بین المللی از مارس 22 برای یک هفته به دولت انتقال خواهد US$ 200 کمک هزینه به آسامی دانش آموزان رشته در کشورهای خارج از هند تا پرواز خدمات رزومه.

‘به دولت هند اعلام کرده است که هیچ ورودی هواپیما اجازه خواهد داشت که بسیاری از دانش آموزان از آسام در کشورهای مختلف. ما انتقال US$ 200 به آنها به طوری که آنها می تواند یک کمک هزینه برای دولت عراق تا پرواز خدمات از سر گرفته’ Biswa گفت.

علاوه بر این Bodoland ارضی شورای (BTC) انتخابات در گیر یک انتخابات رسمی گفت. انتخابات در 40 حوزه برنامه ریزی شده بودند برگزار شد و در مارس 4, اما از آن خواهد شد در حال حاضر برگزار می شود با پایان مارس.

“ما باید با صدور یک هشدار از طریق به تعویق انداختن انتخابات”, PTI به نقل از آسام دولت, انتخابات, کمیساریای Alok Kumar عنوان کرد و گفت.

قبلا Biswa سرما گفت که دولت تا به حال ارسال پیشنهادات به کمیسیون انتخابات برای گرفتن تصمیم مناسب در نظر بیماری همه گیر.

دولت ثبت شده صفر coronavirus موارد تا به حال Himanta Biswa سرما مطلع است.

تا به حال (جمعه) تعداد کل موارد تایید شده می ایستد در 206 در کشور است. فوق آمار همچنین شامل 19 که درمان شده است/تخلیه و چهار گزارش مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im