شیوع کروناویروس: هوایی هند تعلیق پروازها به مقصد چین تا 20 ژوئن

هند پرچم حامل هواپیمایی, هوایی هند روز پنج شنبه به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین تا 20 ژوئن در نمایی از رمان Coronavirus شیوع در کشور است. پیش از این متعلق به دولت ملی حامل تا به حال تعلیق پروازها تا مارس 28.

Coronavirus بیماری تاکنون جان حداقل 2,118 مردم تا کنون.

با توجه به Zee منابع رسانه ای تصمیم هوایی هند را به حالت تعلیق تمام پروازها به مقصد چین تا 20 ژوئن گرفته شده در طول یک نشست سطح بالا برگزار شد در شب چهارشنبه. هوا در هند CMD در انتظار یک اعلام رسمی در این زمینه امروز. زودتر چینی فرستاده Sun Weidong بود خواست هند به بازنگری در اقدامات انجام شده توسط این کشور در این زمینه از شیوع کروناویروس.

در یک مربوط به توسعه نیروی هوایی هند است (IAF) بزرگترین هواپیما C-17 Globemaster را پرواز برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه به کروناویروس مبتلا شهر ووهان در چین به تخلیه سرخپوستان رشته وجود دارد به تعویق افتاد با توجه به دلایل فنی.

جنگنده های نیروی این هواپیما برای حمل لوازم پزشکی به چین و سپس تخلیه باقی مانده سرخپوستان از ووهان. هند ماموریت مطلع گیر شهروندان است که با توجه به دلایل فنی از تاریخ پرواز در حال تغییر است. دو روز پیش در هند تا به حال تصمیم به ارسال آن C-17 ارتش حمل و نقل هواپیما به ووهان به تخلیه بیشتر سرخپوستان. C-17 Globemaster نیز برای تحویل یک محموله از تجهیزات پزشکی به چین در ووهان کانون coronavirus بیماری همه گیر.

چند سرخپوستان و Maldivians تخلیه شدند از چین در ووهان هوایی هند ویژه پروازهای قبلی در ماه فوریه است. همه مسافران گرفته شده به مراکز قرنطینه توسط ارتش هند و ITBP.

تعداد مرگ و میر به علت مرگبار شیوع کروناویروس در چین رسیده است 2,118 تا پایان روز شنبه تا 114 از روز قبل.

مرکزی استان هوبئی در کانون شیوع گزارش شده 108 جدید, مرگ و میر, در حالی که در استان ووهان 88 نفر کشته شدند.

سرزمین اصلی چین تا به حال 394 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز پنج شنبه از 1,749 موارد یک روز زودتر و پایین ترین میزان از ژانویه 23. این به ارمغان می آورد کل انباشته تعداد موارد تایید شده در چین به 74,576.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de