شیوع کروناویروس: هوایی هند پرواز برگ و ایتالیا میلان به تخلیه حدود 220 سرخپوستان به پشت در یکشنبه

هوایی هند ویژه در زمان پرواز از دهلی نو در شنبه شب برای میلان در ایتالیا را حدود 220 سرخپوستان که گیر شده است در کشور های اروپایی تبدیل شده است که آخرین کانون رمان coronavirus بیماری همه گیر.

پس از چین و ایتالیا است که بدترین آسیب دیده از COVID-19 و ثبت کرده است 17,660 عفونت و 1,266 مرگ و میر ناشی از ویروس است. دولت تحمیل کرده است جارو مستند اقدامات است که باید به سمت چپ میلیون ها عملا محدود به خانه های خود و تعطیل کردن بخش های بزرگی از اقتصاد است.

پرواز و در داخل و خارج از کشور شده اند را در خود نگه دارد به عنوان کشورهای سراسر جهان تحمیل محدودیت های مسافرتی.

هند اتباع در کشور رشته شده اند برای روز. آنها شده اند پوشش در سفارت در رم تست کنید برای ویروس.

روز شنبه, هوایی هند ویژه در زمان پرواز از دهلی نو در حدود 4:30 بعد از ظهر برای میلان به تخلیه حدود 220 مسافر از وجود دارد. پرواز بازگشت در صبح روز شنبه.

پیش از این سفارت هند در رم گفت: تعداد زیادی از دانش آموزان و خانواده ها شده است تا پوشش برای آزمایش برای COVID-19.

“و کار همچنان ادامه دارد صبح امروز با دانش آموزان پوشش برای COVID19 آزمون در سفارت. با تشکر از تیم پزشکی کارکنان سفارت و داوطلبان کمک به این فرایند است. با تشکر از مقامات ایتالیایی 4 تسهیل با وجود مستند از شهر” سفارت توییتی.

آن را گفت که روز شنبه نیز یک روز شلوغ با تعداد زیادی از دانش آموزان و خانواده ها در آینده برای تست برای COVID19.

تیم پزشکی در سفارت در رم شده اند جمع آوری نمونه از اتباع هند برای تست.

روز جمعه وزیر دولت در امور خارجی V Muraleedharan گفته بود که دولت را ارسال هوایی هند پرواز به میلان برای بازگرداندن حدود 200-250 سرخپوستان رشته در شهر.

“GoI را ارسال هوایی هند پرواز فردا بعد از ظهر به تخلیه سرخپوستان گیر در میلان با توجه به #Covid19. ما انتظار داریم که برای بازگرداندن حدود 200-250 مسافران این پرواز” Muraleedharan گفت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im