شیوع کروناویروس: 35 بیشتر مرگ و میر گزارش شده در چین 573 موارد جدید

به عنوان Coronavirus بیماری همچنان به گسترش در سراسر جهان چین-کشوری که در آن ویروس نشات گرفته از گزارش روز یکشنبه که 35 بیشتر مردم درگذشت آوردن مرگ و میر در کشور به 2,870.

تمام مرگ و میر به جز یکی بودند گزارش شده از استان هوبی که سرمایه ووهان است که کانون شیوع.

علاوه بر این 573 جدید عفونت گزارش شده توسط ملی کمیسیون بهداشت مصرف تعداد کل موارد در سرزمین اصلی چین به 79,824.

در ضمن ما تایلند و استرالیا را گزارش کرده اند اولین coronavirus مرگ و میر در نظر گرفتن تلفات به بیش از 2900 نفر در سراسر جهان.

هند از سوی دیگر تخلیه 112 نفر از جمله 36 اتباع خارجی از چین در ووهان که در آن کشنده رمان coronavirus شیوع کشته شدن تعداد زیادی از مردم است.

نیروی هوایی اسرائیل را C-17 Globemaster فرود در دهلی نو در 6:45 صبح روز پنج شنبه از چین است. تمام آسمان گرفته شد به ITBP قرنطینه تسهیلات در Chhawla دهلی نو پس از حرارتی غربالگری. پرواز در زمان خاموش از هند و انجام حدود 15 تن از تجهیزات پزشکی برای کمک به چین در مبارزه با شیوع بیماری است.

این سومین تخلیه توسط هند از بدترین آسیب دیده منطقه در ووهان در چین است. قبلا دو هوایی هند پرواز به ارمغان آورد بیش از 650 نفر است.

هوایی هند نیز تخلیه 119 سرخپوستان و پنج اتباع خارجی بودند که پردازنده coronavirus متاثر از کشتی کروز الماس شاهزاده لنگر انداخت در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو ،

در مجموع 138 سرخپوستان از جمله 132 خدمه و شش مسافر شد میان 3,711 مردم در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی.

ویروس اعتقاد بر این است که گسترش در اواخر سال گذشته از یک ووهان در بازار که به فروش حیوانات وحشی.

   

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>