Coronavirus مستند: PIB بمبئی مردم را به ماندن در خانه با هری پاتر الگوی رفتاری

امروز کشور وارد نهمین روز از 21 روز رمان coronavirus مستند. به عنوان COVID-19 موارد در حال افزایش در سراسر کشور ماهاراشترا دفتر مطبوعات اداره اطلاعات در روز چهارشنبه توییتی یک الگوی رفتاری از هری پاتر ،

با پست دولت سعی در آموزش شهروندان در مورد اهمیت ماندن در داخل خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی برای مبارزه با گسترش COVID-19.

در اشاره به فانتزی سری توسط جی کی رولینگ, PIB بمبئی در توئیتر خود نوشت: “#DidYouKnow که هری پاتر همیشه امن در خانه خود? بله ولدمورت هرگز حمله هری هنگامی که او به خانه بود. تعجب می کنم چرا ؟ خوب از هر #HarryPotter فن شما می دانید! بله #StayHome در طول #LockDown21, #StayHomeStaySafe”

این الگوی رفتاری بود که از هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت من شد سریع برای گرفتن توجه از شهروندان.

بسیاری از نام های بزرگ از صنعت سرگرمی شده اند ساخت بهترین استفاده از خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای افزایش آگاهی در مورد رمان coronavirus و همچنین اهمیت در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای مبارزه با گسترش ویروس.

شهروندان ستایش PIB بمبئی منحصر به فرد آن تفکر است.

در سرسام آور افزایش تعداد ‘تایید’ coronavirus بیماری (COVID-19) موارد در جهان عبور نه لاخ در روز چهارشنبه در حدود 11:30 PM. شایان ذکر است که این فقط یک کمی بیش از 24 ساعت برای تعدادی از جهانی موارد به پرش از هشت لاخ به نه لاخ. به عنوان آمار نمایش در روز پنج شنبه تعداد مثبت COVID-19 در ایالات متحده در حال حاضر عبور دو لاخ در حالی که آن را عبور یک لاخ و اسپانیا. ایتالیا بیش از حد عبور یک لاخ COVID-19 نفر از شب گذشته.

هند شاهد حداکثر تعداد coronavirus COVID-19 موارد در 24 ساعت گذشته (مارس 31 نیمه شب به آوریل 1 نیمه شب) با 437 جدید عفونت گزارش شده از نقاط مختلف کشور با در نظر گرفتن مجموع به سال 1834 با 41 مرگ و میر با توجه به آخرین بروز رسانی دولت.

(ورودی از آنی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im