Coronavirus مستند: MP مرد راه رفتن به خانه پس از از دست دادن شغل در دهلی نو می میرد در نزدیکی آگرا

یک زن 38 ساله که مشغول به کار در یک رستوران در دهلی نو و در سمت چپ برای خانه خود را در Madhya Pradesh را Morena منطقه پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد 21-day مستند بیش از coronavirus درگذشت نزدیکی اگرا در روز شنبه پس از راه رفتن برای بیش از 200 کیلومتر.

به عنوان مستند قرار دادن معیشت خود در متوقف کردن هزاران نفر از کارگران مهاجر و کارگران تصمیم گرفته اند به ترک محل اشتغال خود را به صورت بومی خود را در خانه های بسیاری از آنها را در یک سفر از صدها کیلومتر بر پا است.

Ranveer Singh مشغول به کار به عنوان یک عامل تحویل در یک رستوران در دهلی Tughlakabad منطقه که بسته شد پس از اعلام مستند در روز سه شنبه. در حالی که مواد غذایی مفاصل قرار داده شد و تحت ضروری خدمات مجاز به تحویل مواد غذایی در طول مستند آنها اجازه نداشتند به این عمل توسط پلیس در روز اولیه. پس از از دست دادن شغل خود سینگ آغاز شده و تا به حال هیچ گزینه ای جز رفتن به خانه.

با تمام حمل و نقل عمومی از خدمات Ranveer تصمیم به راه رفتن به خانه از یک سفر بیش از 300 کیلومتر.

سینگ همراه بود توسط دو مرد که به پلیس گفت که او با شکایت از درد قفسه سینه مدتی قبل از او سقوط در دهلی-آگرا بزرگراه.

پلیس گفت سینگ بدن فرستاده شده است برای کالبد شکافی و منتشر خواهد شد به خانواده اش پس از تشریفات کامل است.

آگرا SSP Babloo کومار گفت: Ranveer Singh تصمیم به رفتن به خانه اش در Morena پس از ضیافت او در کار بود و تعطیل.

“Ranveer بود به همراه دو نفر دیگر از دهلی نو و رفتن به سمت روستای خود در Morena منطقه, Madhya Pradesh. در رسیدن به آگرا در صبح روز شنبه او با شکایت از درد قفسه سینه. بنابراین هر سه متوقف شد در حومه آگرا اما Ranveer سقوط” او به نقل از به نقل از هندوستان تایمز.

به عنوان سینگ شکایت از درد قفسه سینه یک مغازه دار محلی آمد برای کمک به با چای و بیسکویت و از او خواست به دروغ پایین.

“پلیس با عجله به نقطه اما مرد مرده بود پس از آن. بنابراین بدن او فرستاده شد پس از معاینه پس از مرگ به تعیین دقیق علت مرگ او” کومار گفت.

خانواده مطلع شد بعد از پلیس گرفت و جزئیات تماس خود را از تلفن خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im