Coronavirus مستند: BMC خارج تسهیلات در بمبئی مشروب مغازه ها بسته باقی می ماند

به عنوان COVID-19 موارد همچنان به مارپیچی در بمبئی به Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در روز سه شنبه تصمیم به کناره گیری از این تسهیلات داده شده از مستند در این شهرستان از جمله مجوز به بازگشایی مغازه مشروب.

تنها خدمات ضروری در دسترس خواهد بود از چهارشنبه این باشگاه گفت: در سفارش صادر شده در سه شنبه شب.

مواد غذایی, فروشگاه های پزشکی و شیمی مغازه ها اجازه خواهد داشت برای باز باقی می ماند در این شهرستان از مارس 6, آن را گفت.

با شروع فاز 3 از مستند دولت مرکزی اجازه داده شده بود کسب و کار های مختلف از جمله مشروب مغازه ها برای فعالیت اجتماعی زیر فاصله هنجارهای. پس از مرکز, آرام, دستورالعمل, Maharashtra دولت اجازه بازگشایی برخی خدمات غیر ضروری از جمله شراب مغازه ها.

مقامات گفت: 16.10 لاخ لیتر مشروبات الکلی به ارزش تومان 62.55 کرور فروخته شد در ماهاراشترا در روز سه شنبه.

با این حال جمعیت زیادی دیده شده است در مغازه ها به فروش مشروب که در آن زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای تبدیل به دشوار است.

بمبئی در روز سه شنبه گزارش داد 635 جدید COVID-19 مورد و 26 مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع مورد تعداد به 9,758 و مرگ و میر به 387. بمبئی دارای بیشترین تعداد از موارد برای هر شهرستان در کشور است.

BMC سفارش گفت: تسهیلات داده شده توسط ماهاراشترا دولت به اجرای برخی از خدمات غیر ضروری و مغازه خارج هستند و در بمبئی به عنوان بدن مدنی ابراز ترس است که اجازه می دهد برخی از خدمات غیر ضروری ممکن است منجر به بدتر شدن coronavirus وضعیت در این شهر است.

BMC گفت: مشاهده شده است که تعداد موارد مثبت در بمبئی رو به افزایش بوده است و روند رو به پایین است و در عین حال به مجموعه.

تجمع جمعیت در اعداد بزرگ بدون زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای خواهد بود مخل به کنترل گسترش ویروس آن گفت:, و اضافه کرد که مزایای استفاده از این مستند ممکن است از دست رفته به علت تجمع مردم در اعداد بزرگ است.

با توجه به بازگشایی مغازه مشروب تعداد زیادی از مردم جمع شده بودند خارج از جمله این رسانه ها بدون زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای مدنی بدن گفت.

مرحله سوم از مستند است که در نیروی تا مارس 17.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de