Coronavirus مستند: آنیل کاپور Shahid Kapoor, Arjun Kapoor و دیگر وبلاگ می خواهیم مردم به دنبال دولت بخشنامه

به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی روز سه شنبه اعلام کرد یک کامل در سراسر کشور مستند به مدت 21 روز به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای مبارزه با کروناویروس چند بالیوود مشهور به حمایت از حرکت و خواست مردم به ماندن در خانه در طول دوره.

بازیگر کهنه و BJP مجلس Hema Malini در زمان به توییتر به زودی پس از اعلام کامل مستند و محور حرکت می کند. “مودی جی به تازگی اعلام کرد در مجموع مستند از کشور از 1.3 میلیارد نفر است. این مرحله بی سابقه ای در جهان ایم” Malini. “ما امیدواریم که حاوی ویروس ها با استفاده از این عمده حرکت می کند. آن را به ما افتخار می کنیم اگر ما به دنبال درخواست تجدید نظر خود را و فقط در خانه بماند. جان میلیون ها نفر را نجات داد” او گفت:.

Shreya Ghoshal توییتی او پشتیبانی در سراسر کشور مستند اعلام شده توسط نخست وزیر. “CoronavirusLockdown برای 21 روز اعلام شده توسط @narendramodi در سخنرانی خود امروز. ما می توانیم این کار را انجام هند!! اجازه اقامت مثبت و صادقانه به این تلاش!#StayHome,” Ghoshal گفت.

آنیل کاپور نیز حمایت خود را با 21 روز مستند های اعمال شده توسط دولت مرکزی و پرسیدم لطفا ماندن در خانه این تنها راه است. این مستند برای همه ما و ایمنی ما. #IndiaFightsCorona #StayHomeStaySafe”

بازیگر سوناکشی سینها را نیز ترغیب مردم به ماندن در خانه با به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش با یک تفنگ را در دست او است. “#NationalLockdown… galti se bhi بهار حصیر dikhna (تنها محدود به مردم من می توانم نقطه از پنجره من #StayHomeStaySafe #ChupChaapGharPeBaitho,” سینها توییتی.

Panga مدیر Ashwiny Iyer Tiwari نیز با استقبال از حرکت و پرسیدم 21 روز #stayathome برای شما و من و کشور عزیزمان #هند است. آن را به سختی می شود. یک یادگیری است. یک سدوف زمانی جهت یادگیری. یک شروع جدید یکی برای ما #بهارات.” “برای آینده این کشور است. برای آینده این جهان است. #IndiaFightsCorona,” Tiwari tweet بیشتر بخوانید.

مد مدیر Madhur Bhandarkar خواست مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این ویروس بسیار مسری. “بسیار قوی کلمات توسط محترم. ظ @narendramodi جی مورد نیاز مرحله از کل #مستند برای 21 روز شامل #COVID19outbreak. پرچم هند هند نیاز به متحد برای مبارزه با این جنگ علیه #CoronavirusPandemic. با تشکر از شما” او هنوز توییتی.

نخست وزیر گفت: در مجموع در سراسر کشور مستند خواهد بود در محل به مدت سه هفته در آغاز از ساعت 12 امشب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de