Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما اعلام اضافی کمک های مالی از $174 میلیون دلار به 64 کشورهای $2.9 میلیون دلار به هند

تعداد مثبت coronavirus موارد در هند افزایش یافت به 834 در روز شنبه حتی به عنوان جهانی مرگ و میر ناشی از ویروس کشنده عبور 27,000.

تعداد مرگ و میر ثبت شده در هند است که در 19 اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت.

با 39 تازه موارد کرالا شد بیشترین تاثیر دولت در این کشور در روز جمعه. تعداد کل افراد تحت درمان در کرالا 164.

در ماهاراشترا دولت در بخش بهداشت و درمان قرار داده و تعداد افراد مبتلا در 153.

در ضمن کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی خواست نخست وزیر نارندرا مودی برای کمک به کارگران مهاجر رسیدن به خانه های خود در میان گزارش از آنها راه رفتن به روستاهای خود با توجه به یک مستند در کشور

در نامه ای به مودی گاندی گفت: lakhs از کارگران مهاجر بودن مجبور به پیاده روی صدها کیلومتر به عنوان وجود دارد بدون حمل و نقل عمومی در دسترس است.

گسترش coronavirus در سراسر جهان همچنان به افزایش تعداد موارد نزدیکی 600,000. همانطور که از هم اکنون ما دارای بسیاری از موارد با بیش از 100,000 پس از ایتالیا در 86,498 و چین در 81,897. ایتالیا, اما, ثبت بیشترین مرگ و میر است که بیش از 9,134.

آمریکا اعلام کرده است اضافی کمک های مالی به ارزش US $174 میلیون دلار به 64 کشور جهان از جمله ایالات متحده $2.9 میلیون دلار به هند است.

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) رئیس Kristalina Georgieva روز جمعه گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار اقتصاد جهانی خیلی سخت است که جهان را وارد یک رکود است. اقتصاد نیاز گسترده کمک های مالی برای کمک به کشورهای در حال توسعه به نوبه خود در اطراف از رکود ناشی از این بیماری همه گیر رئیس صندوق بین المللی پول گفت.

در اینجا زندگی می کنند به روز رسانی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de