Coronavirus’ افزایش انزوا می تواند ضربه سخت برای کلرادو آسیب پذیر تر جمعیت

درد ماندن قرار داده و به سرعت coronavirus آمار به عنوان اوایل به عنوان روز سنت پاتریک در این هفته هنگامی که مری لی پترسون پیچ و مهره ای خارج با پوشیدن لباس سبز و جوراب و همه نوسانی سلاح های خود را در یک پیاده روی سریع از طریق دنور ویندزور باغ پیچیده برای افراد مسن است.

زندگی تایید فعالیت های او در شمارش برای سال مبارزه با انزوا شده بود لغو شد: درام, باشگاه ماده بازیابی گروه او اجرا می شود و یک گروه کر تمرینات برای یک غربی کاباره که شامل آهنگ “نمی حصار من است.”

پترسون در حال حاضر انجام می شود در مورد هر خانه کارهای عادی و روزمره او می تواند از فکر می کنم حتی بیرون کشیدن و گرد هر یک از آیتم در بارکس می نویسد: دولت و جارو او را قهوهای مایل به زرد هیوندای. استارباکس کافه جایی که او نشسته و کامل جدول کلمات متقاطع پازل با بیش از قهوه هر روز صبح تا به حال yanked دور میز. او در مورد به نوبه خود 73, برنامه ریزی برای درو ارشد تولد تخفیف در ماهی تازه.

و در حالی که به شدت انزوا رانده شده توسط ویروس ساخته شده حس آن صدمه دیده است.

“بهتر است که آنها زیاده به جای تحت-واکنش” پترسون گفت: صحبت کردن در فاصله به عنوان او راه می رفت.

“من می دانم که من نیاز به دقت بیشتری شود,” او گفت:. در عین حال “من هنوز هم می خواهم به بیرون رفتن برای قهوه است. این است آنچه که من انجام شده است برای سال.” و به پارک سگ. و فروشگاه های مواد غذایی.

برای Coloradans جدید کروناویروس منحصر به فرد به شمار تهدیدات چرا که مردم بیش از 60 و کسانی که با مشکلات بهداشتی مزمن بیشتر در معرض هستند و احتمال مرگ در نرخ بالاتر است. اما افزایش محدودیت های اجتماعی نیز ممکن است آمار ساکنان مسن سخت ترین تشدید فشارهای موجود.

در حال حاضر برخی از ساییدگی در حال shunted گذشته در hyper-جهان متصل است که foists تکنولوژی deluges آنها را با کلاهبرداری و جشن چیزهایی که به ویروسی. در حال حاضر یک ویروس رفته ویروسی در سطح جهانی با کشنده تاثیر بسیار مخربی توهمات از کنترل است. نگاه کنید که چگونه افراد مسن در پاسخ نشان می دهد گسترده تر اجتماعی و چالش های به عنوان COVID-19 pandemic گسترش می یابد.

کسانی که بیشتر در معرض

ویندزور باغ ساکنان کشتی شد با ولع برای ارتباط و تماس با. برخی از bristled در scoldings از اعضای خانواده که آنها احساس نمی گرفتن اقدامات کافی. پس از همه آنها به پیمایش شیوع بیماری آنفلوآنزای بزرگ افسردگی جنگ سرد — به دست آورد و به حکمت برای مقابله با بحران.

پترسون گفت: چگونه قبل از وجود دارد یک واکسن فلج اطفال او و دوستان در حال رشد در دنور در حال عبور از خیابان به اقامت کردن پیاده رو مقابل خانه که در آن یک پسر بچه در داخل به حال فلج اطفال. او به یاد می آورد اوریون و آبله مرغان احزاب که در آن زمانی که بسیاری از کودکان و نوجوانان در بلوک تشخیص داده شد, آنها می خواهم به اویختن با هم. “همه ما بهتر با هم.”

در حال حاضر در شروع یک جمعی حفاظت از تلاش برای مدیریت بیمارستان بار و افزایش بقای بسیاری از افراد مسن چسبیده بودند به سالم ماندن-فعال روال.

نتیجه این شد که ساکنان بیشتر در معرض این ویروس در دنور که در شهرهای دیگر بودند و در مورد همراه با مردمی — در برخی موارد ضرورت است. آنها teetered از طریق بی ثمر سوپر مارکت ها به دنبال تامین کردن کار شیفت در فروشگاه هایی مانند Home Depot و مصمم راه می رفت سگ حیوان خانگی در امتداد مسیرهای که در آن آنها ملاقات افراد دیگر است.

گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست و مقامات در نظر گرفتن مراقبت از خود سایت توصیه کرده اند که ساکنان به “چوب سالم روال عادی.” دولت دیگر وب سایت ها به طور همزمان اعلام کرد محدودیت هایی که مانع از فعالیت های روزمره.

بیش از یک هفته پیش دولت, سلامت, مدیر جیل Hunsaker Ryan دستور داد اقدامات اضطراری برای محدود کردن بازدید در پرستاری, کمک زندگی می کنند و دیگر امکانات مراقبت “برای جلوگیری از گسترش رمان کروناویروس” و حفاظت از ساکنان در امکانات. بیش از 30 ساکنان فوت کرده اند و نمرات تست مثبت پس از coronavirus ویران ارشد مرکز زندگی در کرکلند بشویید.

در حال حاضر در کلرادو 90 ساله مقیم و کارکنان عضو در دراز مدت تسهیلات مراقبت های بهداشتی در لاولند باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس. و شش ساکنان آزمایش مثبت در زندگی ارشد و مرکز مراقبت در کلرادو اسپرینگز.

Mary Lee Peterson, 73, lives in ...

RJ Sangosti دنور پست

مریم لی پترسون, 73, زندگی در دنور ویندزور باغ بود و نه بیش از حد نگران coronavirus اما به عنوان هر روز می گذرد و او گفت: نگرانی این است که شروع به رشد در 19 مارس سال 2020 است.

“دیوار در حال حرکت”

در ویندزور باغ کارکنان بسته بدنسازی و مرکز تفریح و سرگرمی استخر و جامعه جمع آوری ،

“ما دیوار در حال حرکت می گوید:” الیزابت, Rawlins 70 بود که شمارش تماس های تلفنی و بازديد بارگیری در این هفته با یکی از پسران او.

“من باید پیشگام در خون من است. مادر من همیشه به من می گفت در مورد ‘کابین تب.’ در حال حاضر من آن را احساس کنید” رولینز گفت: در حالی که راه رفتن سگ خود را.

زمانی که 21 ساله و نوه مشغول به کار در اورگان بازگشت به کلرادو برای دیدار پدر خود را در هفته گذشته, او می خواست به دیدار او بیش از حد, او گفت:. “من گفتم:” نه, من فکر نمی کنم من باید با شما’ ” با توجه به این ویروس است. “که غمگین بود.”

اما رولینز حمایت از افزایش محدودیت. “ما باید انجام دهیم این است که یا, این ویروس بیش از خواهد شد.”

اما دیگران بودند سوال حد. “من نمی فهمم چرا برخی از این چیزهایی که اتفاق می افتد گفت:” سندی کاکس 70 در سخنرانی خود در یک فاصله در حالی که راه رفتن پس از یک روز اخیر که در طی آن او سوار به حداقل شش سوپر مارکت ها در تلاش برای به دست آوردن کالاهای اساسی.

“اگر مردم خواهد فقط ضربه خود بینی شستن دست های خود را پوشش دهان خود را هنگامی که آنها عطسه. آن را متفاوت از هر آنفولانزا. چرا مردم احتکار کاغذ توالت?”

Cox اذعان کرد که این ویروس ثابت شده کشنده ادعا زندگی مردم با شرایط مزمن.

“من قرار است به عنوان یکی از آسیب پذیر ترین دلیل من مبتلا به دیابت است. اما من احساس می کنم خوب است. من از رفتن به سوپر مارکت ها به دنبال کاغذ توالت” او گفت:. “من مایل به گرفتن خطرات. من شستن دستها پس از خارج و رفتن به فروشگاه.”

تسهیلات بسته شدن نشانه گیر به ویندزور باغ ویندوز با استناد به رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس اعلان وضعیت اضطراری و با استناد به “یک تصمیم گیری کسب و کار” ساخته “در فراوانی از احتیاط” برای ساکنان مسن تر از 60 زده اشتباه تن برای مارسی دونالدسون 70 بازنشسته مایکروسافت حوادث شرکت های بزرگ برنامه ریز است که در زندگی وجود دارد برای یک سال. “ما در حال درمان مانند 3-ساله” او گفت:.

“تمرکز بر روی چیزی است که شما می توانید چیزی در مورد” او گفت:. “این فلسفه من است. من نگران نباشید فردا. من فقط می خواهم به مطمئن شوید که سگ من مراقبت گرفته شده است. … شما می توانید زمان زیادی را صرف نگرانی در مورد چیزهایی که فراتر از کنترل شما است.”

به دنبال به جلو

ویروس ترس در حال رشد بودند و ویندزور باغ ساکنان ابراز احتیاط بیشتر نسبت به پایان هفته. سنگین برف مرطوب بود pelting شهرستان. آنها hunkering پایین تر با احتیاط از سرما و لغزش در علاوه بر این به کوروناویروس.

تماس های تلفنی کمک کرده است. پترسون گفت: او شده است صحبت کردن با دوستان بیشتر از همیشه — اتصال اگر نه چهره به چهره تماس بگیرید. او مضطرب در مورد اعضای گروه بازیابی او اجرا می شود. “خستگی و انزوا می شود مردم در بازیابی و برگشت به مواد مخدر خود را از انتخاب است.”

تولد او گذشت. او منعکس شده و در زندگی خود از جمله دفتر شرکت کار می کنند که در آن کارفرمایان می خواستم به می دانم که اگر او می تواند قهوه. او می خواهم تحمل یادگیری مهارت های جدید مانند کامپیوتر برنامه نویسی که منجر به کار برای بانک آمریکا در سان فرانسیسکو.

و این کمک کرد که استارباکس هنگامی که او رفت و در آنجا چهار شنبه, ارائه رایگان قهوه و تخم مرغ با Gruyere پنیر و بیکن.

پترسون میخواستم بدونم که در مورد سایر ارشد تولد معاملات مارک هم که ممکن است به تعویق افتاده تا بعد از ویروس اجرا می شود در آن دوره است.

“من امیدوارم که” او گفت: “که آنها تقدیر خواهد شد عطف به ماسبق.”

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im