کروناویروس در هند زندگی می کنند به روز رسانی: COVID-19 شمارش آرا در هند عبور 35,000 موارد 1152 مرگ و میر; بالاترین یک روز سنبله در عین حال

به عنوان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر شیوع همچنان به گسترش مانند آتش سوزی در هند مرکزی و دولت به ترتیب amping تا تمام تلاش های خود را برای بررسی پتانسیل آلودگی. در سراسر کشور مستند در محل است که تمدید شد در مارس 1 توسط وزارت امور برای دو هفته فراتر از آن ممکن است 3. این است که تمدید این مستند برای اولین بار در ماه مارس اعلام کرد 24 توسط نخست وزیر نارندرا مودی که اعلام کرده بود یک فرمت اولیه در سراسر کشور مستند تا مارس 3 به نبرد رمان coronavirus.

این MHA در روز جمعه نیز با صدور دستورالعمل جدید برای تنظیم فعالیت های مختلف در این دوره بر اساس خطر پروفایل از مناطق کشور به قرمز (hotspot) و سبز و نارنجی مناطق. دستورالعمل ها را مجاز قابل توجهی تسهیلات در مناطق در حال سقوط در سبز و نارنجی مناطق.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 عفونت در هند عبور 35,000-علامت گذاری روز جمعه در حالی که مرگ و میر در صدر 1,152-علامت گذاری به عنوان به خوبی.

در هند ایالت ماهاراشترا به عنوان کانون coronavirus گسترش که در آن موارد باید نزدیک به 10,000-علامت گذاری با حداقل 432 مرگ و میر. بمبئی پایتخت مالی کشور تبدیل شده است که سر چشمه از coronavirus گسترش در دولت است. قابل توجه یکی از چالش های واقعی در بمبئی کنترل بیماری و آلودگی در آسیا بزرگترین زاغه — Dharavi که بسیار پرجمعیت منطقه است.

در ضمن طبقه بندی مناطق به قرمز و سبز و نارنجی مناطق خواهد شد به اشتراک گذاشته شده توسط MoHFW با ایالات متحده و اتحادیه سرزمین (UTs) به صورت هفتگی و یا قبل از آن به عنوان مورد نیاز است. در حالی که آمریکا و UTs می توانید اضافی شامل مناطق به عنوان قرمز و نارنجی مناطق آنها ممکن است پایین تر طبقه بندی منطقه ای شامل MoHFW در لیست قرمز یا نارنجی مناطق.

دستورالعمل جدید نیز تجویز برخی اقدامات برای رفاه و ایمنی از افراد. از این رو جنبش از افراد برای همه غیر ضروری فعالیت نخواهد ماند ممنوع بین 7 بعد از ظهر تا 7 صبح به MHA گفت. مقامات محلی باید موضوع دستور زیر مناسب مفاد قانون مانند prohibitory سفارشات [attach] در بخش 144 از CrPC برای این منظور و حصول اطمینان از انطباق دقیق وزارت گفت.

در اینجا آخرین به روز رسانی در coronavirus در هند در پنج شنبه, 2 آوریل سال 2020

6:49 IST شنبه, 2 آوریل سال 2020

هاریانا: پرسنل پلیس بررسی وسایل نقلیه در دهلی نو-Gurugram مرز میان #CoronaLockdown. فردی بین دولت و بین منطقه جنبش شده اند محدود در Gurugram از جمله رسانه ها افراد پلیس و پزشکان در تلاش برای مهار coronavirus موارد است.

6:18 IST شنبه, 2 آوریل سال 2020

#COVID19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا (ایالات متحده آمریکا) توسط صعود 1,883 در 24 ساعت گذشته در دانشگاه جانز هاپکینز شمارش: AFP news agency

3:32 IST شنبه, 2 آوریل سال 2020

ایالات متحده آمریکا (ایالات متحده آمریکا) تصویب جلعاد را remdesivir دارو برای coronavirus بیماران می گوید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: AFP news agency

12:52 IST شنبه, 2 آوریل سال 2020

تا حالا 5 قطار شروع سفر خود را حمل کارگران مهاجر دانش آموزان و سایر مردم به درخواست دولت مربوطه دولت. این قطار هستند – Lingampally به Hatia, الووا به Bhubaneswar, Nashik به بوپال جیپور به Patna,& کوتا به Hatia: راه آهن رسمی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net