کروناویروس در هند زندگی می کنند به روز رسانی: 139 جدید COVID-19 موارد گزارش شده در راجستان; دولت کل مانت 770

به عنوان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر شیوع همچنان به گسترش مانند آتش سوزی در سراسر هند دولت مرکزی است amping تا تلاش برای ساخت مراکز درمانی و قرنطینه واحد و همچنان با نظارت و ردیابی تماس و همچنین اطمینان حاصل شود که این کشور به شرح زیر سخت اجتماعی فاصله گرفته است. یکشنبه, علائم روز 19 از 21-بعد COVID-19 مستند های اجرا شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24.

اتحادیه وزارت بهداشت در روز شنبه گفت: تعداد COVID-19 نفر در هند شده اند 8.2 لاخ آوریل 15, اگر بدون مهار و مستند اقدامات اجرا شد.

ماهاراشترا است که بدترین آمار دولت در این کشور و به دنبال آن, Tamil Nadu. هند سرمایه مالی بمبئی به عنوان کانون coronavirus گسترش در کشور است. بزرگترین چالش در بمبئی است که شامل گسترش coronavirus در Dharavi به عنوان یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین در جهان است.

دولت مرکزی نیز راه اندازی اختصاصی COVID-19 بیمارستان به منظور ارائه درمان مناسب و جلوگیری از گسترش عفونت است. تا کنون 586 اختصاصی COVID بیمارستان ها راه اندازی شده اند با ظرفیت بیش از یک لاخ جداسازی تخت و اطراف 11,500 تخت ICU.

این مرکز حصول اطمینان از تامین PPE N95 ماسک تست کیت و دستگاه تهویه مصنوعی در هماهنگی با ایالات متحده با توجه به مشترک وزیر بهداشت, وزارت Luv Agarwal.

21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در ماه گذشته با توجه به پایان در تاریخ 14 آوریل. اکثر ایالت ها به نفع گسترش مستند و همان بود منتقل به نخست وزیر در یک ویدئو کنفرانس توسط رئیس وزیران در روز شنبه. Odisha پنجاب ماهاراشترا و Telangana را تمدید coronavirus مستند تا مارس 30 در حالی که دیگران ممکن است به زودی به دنبال کت و شلوار.

در اینجا به روز رسانی روزانه در COVID-19 وضعیت در هند:

7:29 IST یکشنبه, 12 آوریل سال 2020

بمبئی: سنت مایکل چرچ در Mahim منطقه باقی می ماند بسته در #عید پاک به عنوان تجمع جرم شده اند به حالت تعلیق در کلیسا در نظر #Coronavirus.

7:21 IST یکشنبه, 12 آوریل سال 2020

دهلی نو: A-30 Mansarovar باغ منطقه Rajouri می پوشد یک ترک نگاه پلیس barricading انجام می شود و پس از آن در این لیست گنجانده از 33 مهار مناطق در قلمرو اتحادیه.

6:53 IST یکشنبه, 12 آوریل سال 2020

با توجه به تصمیمات گرفته شده توسط دولت مربوطه دولت Odisha پنجاب ماهاراشترا و Telangana را تمدید coronavirus مستند تا 30 مارس; 4 متحده تا حال حاضر.

6:00 IST یکشنبه, 12 آوریل سال 2020

444 نفر (430 شهروندان استرالیا, اقامت دائم و خانواده; 14 شهروندان نیوزیلند) در زمان خاموش در یک پرواز چارتر از دهلی نو برای ملبورن. پرواز بود و سازمان یافته توسط یک گروه از مردم استرالیا به رهبری سیمون کوین: استرالیا کمیسیون عالی هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im