کروناویروس در هند زندگی می کنند: ماهاراشترا عبور یک لاخ COVID-19 موارد مرگ و میر بیش از 3,700

Coronavirus موارد در هند عبور کرده سه لاخ-علامت گذاری به عنوان آن را همچنان به شاهد نزدیک به 10 ، 000 مورد در هر روز است. این ویروس به سرعت در حال گسترش و کشور مشخص شده است قابل توجه و متوالی بالاترین جهش در COVID-19 شمارش بیش از یک اصلی بخش دو هفته گذشته. هند COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده آمار جدید با کیفیت بالا, عبور از 3.09 لاخ-علامت گذاری به عنوان در حالی که مرگ و میر نزدیک 9000-علامت گذاری به عنوان به خوبی.

ماهاراشترا همچنان کانون coronavirus گسترش که در آن تعدادی از موارد شاهد حتی سنبله بزرگ شده است. با توجه به وزارت بهداشت, Maharashtra دارای بیشترین تعداد از موارد با بیش از یک لاخ موارد مثبت عفونت و بیش از 3,700 مرگ و میر. به عنوان بسیاری از 3,493 جدید COVID-19 موارد گزارش شده از دولت در 24 ساعت گذشته.

مراکز خرید و اماکن مذهبی, هتل ها و رستوران ها در حال حاضر شده است بازگشایی در اکثر متحده از اوایل این هفته پس از بیش از دو ماه از پایدار مستند. در مرحله کنونی از بازگشایی به نام ‘باز کردن 1’ طول می کشد اقتصادی تمرکز. دولت در نظر دارد در هوشمند بودن در مورد اجرای این مستند در انتخاب مکان به طوری که فعالیت های اقتصادی کشور به عنوان یک کل نیست هر بیشتر بازدید.

اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده نیز منتشر شد این روش عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای مراکز و رستوران ها و هتل ها به عنوان آنها باز این موسسات تحت آرام دستورالعمل. اما بسیاری از جزئیات نیز از چپ به اختیار متحده به finetune.

در اینجا آخرین coronavirus بیماری (COVID-19)-به روز رسانی مربوط در هند در ژوئن 13 سال 2020 (شنبه):

07:03 IST شنبه, 13 ژوئن 2020

راه آهن حفاظت نیروی پونا در روز جمعه راه اندازی رباتیک کاپیتان آرجون به شدت غربالگری و نظارت است.

07:01 IST شنبه, 13 ژوئن 2020

دهلی مواد غذایی و منابع وزارت هوشیاری شعبه بسته شده و به عنوان افسر شوهر تست مثبت است. (PTI داستان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de