کروناویروس در کلرادو: مجموع موارد کنه تا به 24,269; فقط یک مورد مرگ ثبت شده در 24 ساعت گذشته

برای اولین بار از اواخر ماه مارس کلرادو ثبت تنها یک مرگ و میر در میان افراد مبتلا به کروناویروس در یک دوره 24 ساعته.

تعدادی از شناخته شده مرگ و میر در میان افراد مبتلا به COVID-19 علامت به 1,333 روز دوشنبه از 1,332 مرگ و میر ثبت شده پنج شنبه, آخرین وضعیت داده ها نشان می دهد. آخرین باری که دولت با ثبت تنها یک مورد مرگ در یک دوره 24 ساعته شد آوریل 23 — تنها چند هفته به این بیماری همه گیر کوروناویروس. در طول ماه های آوریل و مه تعداد مرگ و میر تقریبا همیشه با افزایش دو رقمی در هر روز.

مقامات بر این باورند که تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از آن گزارش شده توسط سازمان بهداشت و درمان در کلرادو و در سراسر کشور است.

کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست طبقه بندی COVID-19 مرگ و میر در دو دسته بندی ها: مرگ و میر به دلیل coronavirus و مرگ و میر در میان کسانی که با COVID-19. افرادی که مرگ و میر ناشی از COVID-19 coronavirus ذکر شده به عنوان علت مرگ خود را. مرگ و میر در میان کسانی که با COVID-19 عبارتند از افرادی که تا به حال coronavirus ممکن است توسط یکی دیگر از علت مرگ ذکر شده در گواهی فوت است. بخش آغاز شده و افتراق این دو دسته در مه 15.

تعداد کل موارد جدید گزارش شده در روز دوشنبه داده ها نیز کاهش یافته است به طور قابل توجهی در مقایسه با هفته گذشته.

تعداد کل موارد مثبت در کلرادو رز به 24,269 روز دوشنبه تا 95 از روز قبل از آمار منتشر شده در دوشنبه توسط دولت در بخش بهداشت و درمان نشان می دهد. تعداد موارد جدید است نسبتا کوچک در مقایسه با روزانه را افزایش می دهد صدها نفر دیده می شود در طول ماه های آوریل و مه. آخرین زمان دولت ثبت شده کمتر از 100 مورد جدید در یک دوره 24 ساعته شد مارس 20.

افزایش نسبتا کوچک در مواردی می آید حتی به عنوان تست رمپ در سراسر دولت است. تعداد زیادی از مردم تست شده برای COVID-19 رشد پنج شنبه به 153,683 — علاوه بر این از 3,375 آزمون از روز یکشنبه.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از داده های ثبت شده 15,342 جدید COVID-19 نفر در آمریکا از روز یکشنبه آوردن تعداد به بیش از 1.6 میلیون نفر است. به عنوان بسیاری از مکث در روز یادبود به یاد داشته باشید زندگی از دست رفته در طول خدمت نظامی این کشور ثبت 620 بیشتر coronavirus مرگ و میر پس از روز قبل.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de