کروناویروس در کلرادو: عرصه کالج, خوابگاه ها و انبارها می تواند در بیماران مبتلا به نظام سلامت مقیاس

به عنوان بسیاری از 2,000 Coloradans مبارزه با کمتر-موارد شدید این بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس را به دروغ در تخت بیمارستان در داخل عرصه های مراکز کنوانسیون یا حتی repurposed انبارها حضور با ترکیبی از متخصصان پزشکی و داوطلبان.

که انتظار می رود در بیش از دو هفته تحت برنامه های در حال ظهور به صورت موقت بیمارستان مشخص شده در دوشنبه توسط مقامات دولتی — و این فقط آغاز است. توسط اواسط ماه مه در آنها برنامه ریزی برای راه اندازی 10,000 بیشتر تخت در اتاق های هتل, دانشکده, خوابگاه های پرستاری ماهر امکانات و مکان های دیگر برای افرادی که نیاز به تنها از اساسی نظارت های پزشکی و یا یک محل به محل قرنطینه.

کلرادو است که میان کشورها به دنبال راه هایی برای سرعت در مقیاس آن سیستم بیمارستان با هر دو بزرگ و کوچک امکانات. این همه بخشی از یک تغییر از منابع با هدف آزاد کردن فضا در داخل بیمارستان ها را در برنامه به طور بالقوه بیش از هزاران مراقبت های ویژه بیماران انتظار می رود در هفته های آینده به عنوان موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس ادامه به منفجر شود.

برنامه اکو سریع تلاش در شهر نیویورک که در آن 68-تخت چادر بیمارستان افتتاح در این هفته در پارک مرکزی, پیوستن به یک از 1200 تخت بیمارستان صحرایی راه اندازی در داخل یک بزرگ منهتن مرکز کنوانسیون.

“این فوق العاده مهم است به درک که فضای فیزیکی و ظرفیت در درون ما سیستم بهداشت و درمان به چالش کشیده خواهد شد” گفت: Scott ادیب این گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط حادثه فرمانده برای این بیماری همه گیر کوروناویروس در طول دولت در جلسه چهارشنبه. “کار ما این است که برای ایجاد فضای بیشتر در داخل آن سیستم است.”

چندین ساختمان های بزرگ ساخته شده و کاملا متفاوت از اهداف بخش از بحث با دولت های محلی و اپراتورهای خصوصی.

در لاولند این Budweiser مرکز حوادث می تواند میزبان به عنوان بسیاری به عنوان دو زمینه بيمارستان به عنوان بخشی از یک همکاری بین دولت و Larimer County است. در Broomfield مسئولان شهرستان گفت: در هفته گذشته که در آنها صحبت کردن با 1stBank مرکز در مورد میزبانی بیماران. و در مرکز شهر دنور کلرادو مرکز کنوانسیون بخشی از این گفتگو است.

“ما قطعا در جدول و کار بر روی چه چیزی را حس می کند” گفت: اریکا مارتینز یک سخنگوی این شهر مشترک مرکز اطلاعات. “در این نقطه مکان نیست در سنگ.”

با کمک از لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده که به کمک نیویورک و مشاوره سایر ایالت کلرادو مقامات را آغاز کرده اند ارزیابی مکان های بالقوه در Grand Junction, Durango, Pueblo و همراه طیف مقدم گفت: Mike ویلیس مدیر دفتر دولت از مدیریت اضطراری.

“واقعا ایده این است برای ایجاد ظرفیت منطقه ای در سراسر کشور به طوری که بسته به اینکه چگونه COVID-19 آشکار خود را, ما می توانیم از حالت فشرده خارج بیمارستان منطقه ای” ویلیس در مصاحبه ای گفت:.

با یک فاجعه اعلام تایید شده در حال حاضر برای کلرادو توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولتی پیش بینی مهمی دریافت کمک های مالی از سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای بیمارستان. ویلیس گفت: او امضا کلرادو نرم افزار به صورت یک “ماموریت انتساب” به FEMA در روز چهارشنبه.

کلرادو سیستم مراقبت های بهداشتی نبوده است غرق بیماران نشده است. اما تعداد افراد بستری شده تا کنون — 620 از چهارشنبه CDPHE انتشار داده — دارای سرعت در حال افزایش است. تعداد موارد تایید شده از COVID-19 مورد رسیده 3,342 و 80 نفر کشته شده اند.

اکثریت قریب به اتفاق موارد نیازی به بستری شدن در بیمارستان اما کارشناسان می گویند افراد مسن تر از 60 و کسانی که با شرایط دیگر هستند احتمال بیشتری برای توسعه بیماری شدید. هزاران نفر خواهد شد و این دسته قرار می گیرند به زودی بهداشت عمومی و مدل های پیش بینی و حتی به عنوان کلرادو اقامت در خانه سفارش و سایر اقدامات محدود کننده در حال انتظار برای tamp پایین هنوز-نمایی گسترش ویروس.

چگونه موقت گسترش کار خواهد کرد

در اوایل این هفته CDPHE مقامات مشخص شده برای گسترش برنامه های مراقبت های بهداشتی ظرفیت سیستم در تابستان. اما در روز چهارشنبه spooked توسط بستری بینی آنها با سرعت بالا جدول زمانی.

کلرادو “wildly اهداف مهم” برای هفته های آینده به عنوان تتبع قرار داده و آن را در طی یک کنفرانس خبری شروع با افزایش تعداد واحد مراقبت های ویژه (ICU) تخت در داخل بیمارستان ها در سراسر کشور از 1,849 به 5000 — همه آوریل 18.

این تعداد می تواند در بدترین شرایط ICU ظرفیت مورد نیاز برای درمان بیماران مبتلا به شدید ترین شرایط در اطراف این زمان است که هنگام بستری شدن در بیمارستان انتظار می رود به اوج او گفت:. بسیاری از این بیماران نیاز, پنکه, دیالیز یا تجهیزات دیگر برای زنده ماندن و رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس’ دولت تلاش کرده است به آدرس بالقوه کمبود کسانی که در مورد بیش از حد.

در طول چهار جلسه ادیب مشخص شده در چهار ردیف سیستم طبقه بندی بیماران و امکانات است که درمان آنها با برخی از بیماران در حال نقل مکان به خود شرایط را بدتر کند یا بهبود بخشد:

  • ردیف 1 بیماران را به مراقبت ويژه در بيمارستان ها از جمله بيمارستان در مناطق معمولا استفاده می شود برای این منظور است.
  • ردیف 2 بيمار با کمتر-موارد شدید اما کسی که هنوز هم باید از نزدیک تحت نظارت و مراقبت خواهد بود درمان سرپایی در مراکز جراحی مستقل بخش اورژانس و بحرانی دیگر-دسترسی به بیمارستان و ادیب گفت. بیمارستان اپراتورها در حال هماهنگی برای آزاد کردن آن تخت را در حال حاضر.
  • زمینه های جدید بیمارستان ها را به بازی می آیند برای ردیف 3 بيمار با “sub-حاد” شرایط. آنها را دریافت خواهد کرد و درمان های دوره ای و نظارت در عرصه انبارها و ورزشگاه و یا مراکز کنوانسیون در میان دیگر ممکن است سایت های راه اندازی شده توسط مارس 18
  • ردیف 4 امکانات بالقوه از جمله هتل و خوابگاه و مکان های دیگر که باز مه 15 را فراهم اساسی نظارت برای افراد با علائم خفیف و همچنین ارائه مکان به قرنطینه.

را گسترده ICU ظرفیت و 12,000 تخت در ردیف 3 و 4 امکانات واقعا همه مورد نیاز است ؟ آن را سخت به می گویند مقامات دولتی اذعان دارند و آنها نمی خواهید به گرفتار در یک وضعیت که در آن پزشکان سهمیه بندی منابع به بیماران خود deathbeds.

برخی از مدل های طرح ریزی برآورد اوج کمبود تخت ICU در اینجا بسیار پایین تر خواهد بود از بیش از 3000 دولت در تلاش است برای اضافه کردن مثلا. موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن برآورد کلرادو را کمبود, کمتر از 800 تخت ICU — و یا به عنوان بسیاری از 1500 در بالای محدوده برآورد — اواسط ماه آوریل هنگامی که آن را موافق است که بستری شدن در بیمارستان هستند به احتمال زیاد به اوج.

“هستند بسیاری از مدل ها در خارج وجود دارد” ویلیس گفت: “و آنها از محدوده واقعا شدیدی به یک معامله بزرگ” نسبتا صحبت کردن. “این بسیار چالش برانگیز برای آشتی دادن همه کسانی که در مدل های مختلف. … ما واقعا قرار دادن مقدار زیادی از فکر و انرژی به (درخواست از) آنچه حق است عمل است که محتاطانه تحت این واقعا مبهم محیط زیست است. این که چگونه ما به این شماره است.”

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im