Coronavirus تاثیر: آفریقای جنوبی مربی علامت بوچر نشان می دهد خاموش کردن تلفن های همراه در میان جهانی مستند’

با جهان داغی از شیوع کروناویروس آفریقای جنوبی مردان تیم کریکت مربی علامت بوچر در روز سه شنبه پیشنهاد کرد به خاموش کردن تلفن های همراه به مدت دو هفته.

“تنها چیزی که از دست رفته در این “جهانی مستند” است که از تلفن همراه استفاده کنید! آنچه در مورد تبدیل که برای 2 هفته به عنوان به خوبی!? #سعادت #naturesway #oldschool,” بوچر توییتی.

به تازگی سه بازی ODI سری بین هند و آفریقای جنوبی نامیده می شد با توجه به شیوع کروناویروس و Proteas طرف خواهد ساخت راه خود را در بازگشت به خانه از کلکته.

اولین ODI در Dharamshala نامیده می شد با توجه به بارش باران و پس از آن BCCI تصمیم به رفتن پیش با دو بازی باقی مانده پس از وزارت بهداشت مشاوره.

کریکت آفریقای جنوبی (CSA) در روز دوشنبه به حالت تعلیق در تمام اشکال کریکت برای مدت 60 روز آینده به حداقل رساندن تاثیر coronavirus.

پس از این تصمیم تمام کلاس اول, لیست, یک, نیمه حرفه ای و استانی junior و تازه کریکت را در خود نگه دارد.

“ما در CSA را این اعلام از سوی رئیس جمهور و دولت بسیار جدی است و ما قطعا با استفاده از اهرم ما برای اطمینان حاصل شود که ما حداقل رساندن تاثیر این ویروس در فضاهای” ژاک Faul, اقدام, مدیر ارشد اجرایی (CEO) برای CSA گفته بود در یک بیانیه رسمی.

“در نتیجه و در طول این زمان مطلق احتیاط و نظارت ما را بر همه ما اعضا و وابستگان به دست برداشتن از در نظر گرفتن بخشی در هر کریکت مربوط به تجمعات و دیگر عرضی حوادث است که شامل جماعت تعداد زیادی از مردم و/یا تا به 100 نفر,” او اضافه شده است.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر و گفت که اروپا پدید آمده است به عنوان جدید کانون این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de