کروناویروس در معرض آمریکا بیماری از خودخواهی


View of empty supermarket shelves on March 18, 2020 in New York.

نمایش خالی کردن قفسه های سوپر مارکت در 18 مارس سال 2020 در نیویورک است.
عکس: آنجلا Weiss (خبرگزاری گتی ایماژ)

وقتی که من یک دختر کوچک در حال رشد در جامائیکا من آموزگار غالبا قرائت عبارت: “هیچ مردی یک جزیره هیچ مردی به تنهایی می ایستد.” گفت: به طور موثر منتقل می شود به من و همسالان من’ دوران کودکی ذهن این پیام است که ما همه در این با هم و است که به عنوان انسان ما به یکدیگر نیاز دارند برای زنده ماندن حتی اگر ما اقامت در یک کشور بود که به معنای واقعی کلمه یک جزیره در وسط دریای کارائیب.

هفت سال به عنوان یک فرد بالغ در ایالات متحده زندگی به من داده است نوع دیگری از آموزش و پرورش یعنی که این فلسفه است که به عنوان گسترده به عنوان فرهنگی تربیت ممکن است منجر به این باور. در زمان من در اینجا من به عنوان یک متخصص ارتباطات برای سازمان های غیر انتفاعی کمک به ایجاد پشتیبانی از سیاست هایی که به نفع افراد و جوامع در بزرگ مانند پرداخت بیمار زمان برای میلیون ها نفر از کارگران آماده سازی و سرو غذا در رستوران ها در سراسر کشور بدون ابتدایی ترین کار حمایت. اما با وجود بهترین تلاش های اختصاصی آمریکایی ها در دفاع از سیاست هایی که به پیشبرد منافع مشترک گسترده موانع در تعامل با عموم مردم در مورد این مسائل باقی مانده است. تمرکز گروه بر گروه تمرکز و بررسی پس از بررسی نشان می دهد که یک چالش عمده برای گرفتن آمریکایی ها به مراقبت در مورد هر یک از دیگر است که عمیقا ریشه دوانده باور است که آنها هیچ الزامی برای.

تبلیغات

وارد کروناویروس یک بیماری آورده است که به استارک امداد مرگبار عواقب اجتماعی این بیماری است.

هنگامی که خبر رسید که یک یادگاران و بسیار مسری ویروس در حال عبور از مرز آمریکا یکی upstanding شهروند سوار 300 مایل در سراسر ایالت تنسی و کنتاکی به خرید دستمال مرطوب ضد باکتری و ضد عفونی کننده دست او می تواند به منظور ذخیره کردن و تشویق برای خرید بیشتر آنها را در وحشتناک قیمت به همکار خود آمریکایی ها. فروشگاه ها همه از کاغذ توالت. هفته گذشته من به عنوان یک پسر و دوست دختر خود را خریداری نزدیک به 30 پوند از ماکارونی خام. قفسه ها در محله معامله گر جو در حال حاضر خالی از perishables ظهر شنبه—چیزهایی مانند شیر و تخم مرغ و گوشت و نان—از آنجا که مردم در واکنش به کروناویروس بحران و همراه آن وحشت توسط hunkering پایین و بازگشت به خود را پایه غرایز. که بسیاری در امریکا بزرگ شده توصیف تلاوت که “حرص خوب است” و برگزاری فردگرایی به عنوان بالاترین فضیلت است و آنچه ممکن است در نهایت کشتن همه ما است.

چه آورده شده است به جلو توسط COVID-19 یک بیماری است که در واقع شده است کشتار مردم در این کشور برای قرن ها. از روستایی سفید مردمی که همواره رای در برابر سیاست است که به معنای واقعی کلمه زندگی خود را نجات دهد چرا که آنها خشمگین مزایایی که مردم از رنگ نیز ممکن است دریافت و به میلیون ها نفر از کودکان آمریکایی که قربانی برای تضمین بلندترین میان ما آزادی از کنترل اسلحه, حتی زمانی که آن دردناکی آشکار است که همه ما بهتر است که همه ما انجام بهتر و آمریکا به طور متوسط مغز است که هنوز هم آموزش دیده اند می گویند, “Fuck you, من مال تو.”

تبلیغات

فرهنگی و اساسا آمریکایی ها به نظر نمی رسد فکر می کنم از خود را به عنوان یک جمعی—به جز زمانی که آن را به می آید که در رقابت با یا راه انداختن جنگ در کشورهای خارجی و شهروندان خود را. فقط نگاه به انتخاب رهبران که به نمایش گذاشته حاد نشانه هایی از بیماری خودخواهی در چند روز گذشته.

در محوری بودن مجبور به قبول که coronavirus تهدیدی واقعی برای زندگی و رفاه مردم در این کشور تبدیل شده است که دیگر مورد علاقه آمریکایی گذشته-زمان: نژاد پرستی. جمهوری خواهان در تلاش هستند تا خود را سخت به شفاف سگ-whistle نام COVID-19 مثل چینی “ویروس” و “کونگ آنفولانزا” اتفاق می افتد و در اخیر دموکراتیک ریاست جمهوری مناظره نامزدها خواسته شد آنچه که برنامه های خود را برای ساخت چین “در صورت عواقب این بحران جهانی است.”

تبلیغات

در حال حاضر من آن را دریافت کنید. در پاسخ به این ویروس در ابتدا دولت چین گزارش نادیده گرفته شود نشانه و هشدار دهنده مطرح شده توسط دانشمندان به دروغ و قطعا نمی رفتار به عنوان اگر آن را به حال هر گونه تعهد برای سلامت جامعه جهانی است. صدا مانند دیگر دولت شما می دانید? در همین حال رئیس جمهور تهمت بنا به گزارش رسیده است که در تلاش برای مذاکره دسترسی به یک coronavirus واکسن بر اساس آن است که آن را به طور انحصاری در اختیار ایالات متحده این سندرم یک بیماری به گسترش در سطح جهانی انتقال ویروس و فکر می کنم که تنها آمریکایی ها باید سالم باشد. و یا برای پاسخ به داخلی تهدید این ویروس به شمار توسط جوراب زنانه ساقه بلند در حتی بیشتر اسلحه و مهمات.

تبلیغات

در یک مسابقه بین انسان و یک قاتل هیچ یک از ما می توانید ببینید, کشنده ترین تشخیص است که هنوز هم از دیدن یکدیگر در درجه اول به عنوان دشمنان. بنابراین حتی به عنوان بهترین و درخشان همچنان به شکار برای درمان به کروناویروس آن خواهید بود تا به همه ما در این کشور برای تعیین چگونه زندگی می کنیم—اگر ما در حال زندگی در حال حرکت رو به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de