Coronavirus وارد کرده در کلرادو. یک منطقه مدرسه درس از آن نبرد با دیگر بسیار مسری بیماری است.

با کروناویروس در حال حاضر در حال حاضر در کلرادو رهبران 22,000-دانشجو مسا شهرستان دره منطقه 51 نیستند اجازه خود را تجربه اخیر با بیماری معده اشکال به هدر.

“خبر خوب-یک خبر بد این است که ما تا به حال یک اجرای خشک در ماه نوامبر گفت:” سرپرست دیانا Sirko.

این زمانی است که او با مقامات بهداشت تصمیم به بستن تمام 46 مدارس برای دو روز پس از شیوع نورو ویروس یک بیماری است که باعث استفراغ و اسهال. قبل از districtwide بسته شدن قبل از روز شکرگزاری شکستن چندین مدارس بسته به صورت جداگانه را برای یک یا دو روز.

Sirko و تیم او باید بسیاری از همان پروتکل از پاییز گذشته در محل در حال حاضر از جمله ارتباط منظم با شهرستان در بخش بهداشت و درمان و نظارت معمول از عدم وجود نرخ به دلیل بیماری. اما نورو ویروس شیوع همچنین تحویل درس در مورد نحوه ارتباط داده ها جمع آوری و وادار سازد سیستم می تواند بهبود یافته است.

تانیا ماروین منطقه مدیر خدمات پرستاری گفت: این سیستم برای به روز رسانی بالا منطقه و مسئولان مدرسه در مورد شیوع طرح شده است نونما شده است برای اطمینان از اطلاعات می شود به حق مردم حتی اگر کسی در بالای زنجیره ای از فرمان خارج شده است. او همچنین کار با این منطقه را در این بخش برای ایجاد یک مجموعه جدید districtwide گزارش نشان بیماری و عدم وجود روند.

در ادامه مطلب chalkbeat.org.

Chalkbeat کلرادو است, غیر انتفاعی, اخبار سازمان پوشش آموزش مسائل. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید chalkbeat.org/co.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im