Coronavirus: Harsh Vardhan بررسی COVID-19 تست استراتژی نمونه برداری به هیچ عنوان. از موارد افزایش

اتحادیه وزیر بهداشت و رفاه خانواده دکتر Harsh Vardhan در روز سه شنبه (31 مارس) بررسی نمونه برداری و تست استراتژی برای COVID-19 با مقامات ارشد ICMR گروه علم و فن آوری بیوتکنولوژی و CSIR.

در این جلسه استادانه درست شده بحث و گفتگو در مسائل ممکن است مانند تهیه معرف وب سایت, یکپارچه سازی تحقیقات و مطالعات هر دو برنامه ریزی شده و انجام شده تا کنون و غیره نیز صورت گرفت با توجه به بیانیه رسمی است.

آن را نیز مطلع شد در این جلسه توسط DG ICMR که 129 دولتی آزمایشگاه در حال حاضر کاربردی با یک آزمایش ظرفیت 13000 آزمون در هر روز همراه با آزمایشگاه خصوصی با داشتن حدود 16000 مجموعه مراکز.

این بیانیه افزود که سریع آنتی بادی کیت های آزمایش نیز دستور به مبارزه با COVID-19 شیوع.

در حال حاضر 38,442 تست های انجام شده با 1,334 آزمایش در آزمایشگاه خصوصی در سراسر کشور است.

مقامات برگزار بحث بیشتر در مورد وضعیت پژوهش به توسعه راه حل های برای دست زدن به رمان coronavirus.

“بیش از 200 طرح های دریافت شده در آخرین هفته برابر بودجه تماس از DST که از آن بیش از 20 اشخاص تحت فعال در نظر گرفتن حمایت در مرحله اول با توجه به ارتباط هزینه ها و سرعت و مقیاس راه حل برای مدیریت COVID-19,” شارما گفت.

Harsh Vardhan نیز تمجید نظارت بر بهداشت عمومی و پاسخ راهنمایی های فنی و آزمایشگاهی و پشتیبانی ارائه شده توسط ICMR. او سپس به تائید وزارت علوم و تکنولوژی و بیو تکنولوژی و CSIR برای حمایت خود را در توسعه فن تست کیت PPEs ، در طول این دوران تاریک.

اتحادیه وزیر همچنین ادعا کرد که حمایت اضافی ارائه خواهد شد به کسانی متحده/اتحادیه سرزمین که آزمایشگاه/تجهیزات تست و همچنین در شمال شرقی آمریکا و UT Ladakh.

Dr Harsh Vardhan همچنین اظهار داشت که کار تحقیقاتی باید همچنان در حالت پویا همزمان با HLB-19 تلاش های مدیریت و ترغیب دانشمندان که هند باید به مناسبت افزایش یابد و توسعه راه حل نه تنها برای کشور بلکه برای جهان است.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) وجود دارد 1251 تایید موارد coronavirus موارد در کشور و 32 مرگ و میر گزارش شده است.

در سراسر جهان coronavirus موارد در ادامه به افزایش به طور چشمگیری با تعدادی از عفونت های نزدیک 8 لاخ در روز دوشنبه. جهانی مرگ و میر عبور کرده 37,000.

ایالات متحده دارای بیشترین موارد با بیش از 163,000 و به دنبال آن ایتالیا در 101,739 اسپانیا 87,956 و چین در 82,223. ایتالیا ثبت بالاترین تعداد مرگ و میر با 11,591 به دنبال اسپانیا مرگ و میر 7,716 چین 3,308 و آمریکا 3,008.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im