Coronavirus: Harbhajan Singh وعده به ارائه سهمیه به 5000 خانواده در میان COVID-19 مستند

هند کریکت Harbhajan Singh متعهد به توزیع جیره به 5000 خانواده همراه با همسرش, Geeta بصره به هند همچنان مبارزه خود را در برابر رمان شیوع کروناویروس.

Harbhajan در زمان به رسانه های اجتماعی و ارسال چند عکس همراه با یک پیام به تایید این خبر.

“توسط نعمت خداوند Geeta و من تعهد به توزیع جیره به 5000 خانواده های ساکن در Jalandhar که در حال مبارزه برای تغذیه خانواده خود را در طول این زمان دشوار است” سینگ پست بخوانید.

“ما همچنان به کمک و حمایت از شهروندان ما در هر راه ما می تواند به کاهش بار از مبارزه است. ایمن ماندن, اقامت و, اقامت, مثبت,” او اضافه شده است.

در اینجا صدای جیر جیر:

این ویروس به ارمغان آورده است تمام فعالیت های ورزشی را متوقف کند و بازیکنان در حال تمرین های اجتماعی فاصله و خود انزوا در طول بیماری همه گیر. سازمان جهانی بهداشت (WHO) و همه دولت ها در اطراف در حال ترغیب مردم به ماندن در خانه.

در نور از افزایش نگرانی از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در هند کشور شده است در زیر قرار داده شده کامل مستند برای 21 روز از مارس 24. مقامات خواسته اند شهروندان به حفظ دقیق اجتماعی فاصله برای کاهش گسترش شیوع ویروس.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) وجود دارد 3940 تایید موارد coronavirus موارد در کشور و 95 مرگ و میر گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im