Coronavirus: جهانی مرگ و میر عبور 8,900 بیش از 2 لاخ موارد گزارش شده تا کنون

جهانی مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus همه گیر عبور کرده 8,900 در حالی که تعداد کل تایید موارد گزارش شده تا کنون بیش از 2 لاخ.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در روز چهارشنبه اشاره کرد که بیش از 80 ٪ از تمام موارد از دو منطقه غربی اقیانوس آرام و اروپا و گفته است: “صحبت کردن با وزیر بهداشت, سران, دولت, بهداشت, بیمارستان, مدیران, صنعت, مدیران, مدیران اجرائی و بیشتر – برای کمک به آنها آماده سازی و اولویت بندی با توجه به وضعیت خاص.

صحبت در یک جلسه رسانه در coronavirus که مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که فاصله فیزیکی اقدامات مانند لغو, رویدادهای ورزشی, کنسرت ها و دیگر اجتماعات بزرگ – می تواند کمک به سرعت انتقال ویروس و کاهش بار بر روی سیستم بهداشت و درمان. او همچنین اضافه کرد که آنها می تواند کمک به کنترل شیوع این امکان هدفمند و متمرکز اقدامات است.

“که همچنان توصیه می شود که جداسازی تست و درمان هر مورد مشکوک به, و ردیابی هر تماس باید ستون فقرات پاسخ در هر کشور است. این است که بهترین امید برای جلوگیری از گسترده جامعه انتقال,” او گفت:.

این که رئیس بیشتر مورد تحسین قرار گرفته این تحقیقات که در حال کار بر روی توسعه یک واکسن برای کوروناویروس. “همانطور که می دانید اولین آزمایش واکسن آغاز شده است تنها 60 روز پس از توالی ژنتیکی این ویروس به اشتراک گذاشته شده توسط چین است. این یک موفقیت باور نکردنی. ما ستایش محققان در سراسر جهان که گرد هم آمده اند برای سیستمیک بررسی تجربی درمان,” او گفت:.

Ghebreyesus همچنین اطلاع داد که چه کسانی و شرکای آن در حال سازماندهی یک مطالعه در بسیاری از کشورها که در آن برخی از این تست نشده درمان در مقایسه با هر یک از دیگر. طراحی شده است برای تولید داده های قوی است که نیاز به نشان می دهد که درمان های موثر مطالعه شده و به عنوان همبستگی محاکمه.

“همبستگی محاکمه فراهم می کند روش های ساده برای فعال کردن و حتی بیمارستان ها شده اند که غیرمنتظره به شرکت. بسیاری از کشورها در حال حاضر تایید کرد که آنها را از پیوستن به همبستگی trial – آرژانتین, بحرین, کانادا, فرانسه, ایران, نروژ, آفریقای جنوبی, اسپانیا, سوئیس و تایلند – و من اعتماد بسیاری از ملحق خواهد شد” او آگاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im