Coronavirus اعلام کرد ‘مطلع فاجعه’ توسط مرکز به عنوان موارد مثبت صعود به 84

به عنوان تعدادی از مثبت رمان coronavirus موارد در هند افزایش یافت و به 84 روز شنبه وزارت امور است گفت: آن را درمان COVID-19 به عنوان “مطلع فاجعه”.

این حرکت توسط مرکز را قادر می سازد متحده به صرف بزرگتر تکه از بودجه از دولت در واکنش به این فاجعه صندوق (SDRF) به مبارزه با این بیماری همه گیر است که ادعا کرده است دو زندگی در این کشور تا کنون.

قوم و خویش از کسانی که فوت کرده اند با توجه به coronavirus را دریافت Rs 4 لاخ هر سابق gratia از SDRF.

هزینه بستری شدن در بیمارستان برای مدیریت COVID-19 بيمار خواهد بود در نرخ ثابت توسط دولت.

این SDRF نیز می توان توسط متحده به ارائه مسکن موقت, مواد غذایی, پوشاک و مراقبت های پزشکی برای افراد مبتلا و پناه در قرنطینه اردوگاه های دیگر از صفحه اصلی قرنطینه و یا به صورت خوشه مهار عملیات.

دولت کمیته اجرایی تصمیم خواهد گرفت که تعدادی از قرنطینه اردوگاه مدت و تعداد افراد در اردوگاه های MHA گفت: در اطلاع رسانی.

“دوره می توان توسعه یافته توسط کمیته فراتر از حد تجویز منوط به این شرط که هزینه های این حساب نباید بیش از 25 درصد از SDRF تخصیص برای سال” اطلاع رسانی اعلام کرد.

هزینه مواد مصرفی برای نمونه مجموعه همچنین می توان از وجوه MHA گفت: در اطلاع رسانی ارسال به تمام متحده است. آن را نیز می توان به پشتیبانی از چک کردن غربالگری و تماس با ردیابی.

بودجه نیز می تواند به خارج برای راه اندازی های اضافی تست آزمایشگاه در درون دولت و هزینه مواد مصرفی.

دولت نیز به تحمل هزینه شخصی حفاظت تجهیزات برای, بهداشت و درمان, شهرداری و پلیس و آتش مقامات. هزینه اسکنر حرارتی و تهویه و سایر تجهیزات لازم نیز می تواند تحت پوشش SDRF.

اقدامات جدیدی آمده به عنوان تعداد کل تایید coronavirus موارد در هند افزایش یافت و به 84. اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده است گفت: دو مرگ نیز گزارش شده در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im