Coronavirus می تواند فشار مس علاقمندان بهار تمرین فوتبال به “مه یا ژوئن” آگهی گوید

مس علاقمندان’ بهار اول فوتبال جلسه تحت مربی جدید کارل Dorrell به زودی می تواند میله میله برای تابستان.

“این امکان وجود دارد که شما می توانید از بهار عمل در ماه مه یا ژوئن ؟ که یک امکان” CU مدیر ورزشی ریک جورج به خبرنگاران گفت: در طول یک بعد از ظهر سه شنبه در کنفرانس تماس بگیرید. “ما قطعا فشار که با توجه به کارکنان جدید و با توجه به آمادگی برای سال آینده است.”

مس در اصل به آغاز آن بهار فوتبال تقویم روز دوشنبه قبل از نگرانی از شیوع کروناویروس scuttled این برنامه. پردیس مانند آن Pac-12 همسالان است که در حال حاضر بسته است و دانش آموزان در نظر گرفتن کلاس های از راه دور.

علاقمندان’ بهار اول بازی تحت Dorrell شد میله میله برای آوریل 25 در فلسم زمینه اما تاریخ است که در شار در انتظار NCAA لیگ و دولت مقرر.

فوتبال برنامه جلسات در حال حاضر میله میله برای مارس 29 بعد از رخصتی بهار به پایان می رسد اما آن می تواند تخمینی بیش از حد جورج گفت. مس یکی از سه Pac-12 مدارس با مربیان فوتبال همراه با واشنگتن و ایالت واشنگتن و هیچ یک از کسانی که تا به حال برنامه های خود را آغاز بهار فوتبال برنامه از مارس 14.

“آنچه ما در حال تمرکز بر روی چیزی است که ما در حال انجام در یک روز به صورت روز” جورج گفت. “آنچه که به معنی بهار فوتبال … کسانی (هستند) بحث ما در این کنفرانس در سطح و در سطح ملی و در NCAA (سطح) و کسانی که تماس در حال انجام است.”

پرسید که آیا یک فشار به عقب در برنامه بهار می تواند تابستان تقویم و سرانجام شروع فصل به طور منظم خود جورج کاهش یافته است به حدس و گمان “از آنجا که همه چیز سیال است.”

علاقمندان’ امکانات تمرین برای همه ورزشکاران از جمله بازیکنان فوتبال هستند و بسته باقی خواهد ماند و بسته بودن زمان جورج گفت: اما کسانی که همان دانشجو-ورزشکاران دسترسی به ایستگاه های سوخت گیری در لیگ قهرمانان مرکز به عنوان مورد نیاز است.

جورج همچنین اشاره کرد که او هنوز به شنیدن هر CU دانشجویان ورزشکار و یا کارمند پایین آمدن با کوروناویروس.

“به دانش من نیست در این نقطه,” او گفت:. “ما باید پروتکل هایی است که ما نه تنها با ما دانشجو-ورزشکاران اما با کارکنان ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de