Coronavirus: خرید این ماسک صورت در قیمت با تخفیف

Coronavirus: خرید این ماسک صورت در قیمت با تخفیف – شیوه زندگی

انتشار: Mar 07, 2020, 14:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در میان Coronavirus شیوع مردم در همه جا هستند با پوشیدن ماسک به منظور محافظت از خود را از گرد و غبار و آلرژی.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

در میان Coronavirus شیوع مردم در همه جا هستند با پوشیدن ماسک به منظور محافظت از خود را از گرد و غبار و آلرژی. آمازون ارائه شده است برخی از آنهایی که بزرگ در قیمت با تخفیف.

بینی ماسک-3ply یکبار مصرف ماسک دهان

mask

آن را به یک عملکرد بالا الکترواستاتیک فیلتر. آن است که بسیار نرم و سبک و راحت بو. آن است که غیر تحریک کننده به پوست اجازه عبور هوا و نگهداری برای فیلتر کردن گرد و غبار و گرده ها و باکتری ها. فروشگاه اینجا.

NOYMI ذرات یکبار مصرف ماسک, ماسک

mask

آن است که ساخته شده از حق بیمه پنبه و پارچه های غیر بافته شده را فراهم می کند از ویژگی های نرم بافت خشک شدن سریع شما می توانید نشستن بر روی صورت به راحتی مهر و موم به درستی در اطراف دهان و صورت نفس آزادانه برای محافظت از خودتان در برابر به طور بالقوه تهدید کننده زندگی خطر است. فروشگاه اینجا.

Urbangabru N99 ضد آلودگی ماسک با 4 لایه محافظ فیلتر

mask

این ماسک برای محافظت از آلودگی و گرد و غبار و انتشار خودرو دود حساسیت زا میکرو ارگانیسم مواد شیمیایی و غیره و موجب صرفه جویی در شما از روزمره آلودگی است. فروشگاه اینجا.

نیمی از صورت را پوشش ماسک

mask

با فیلتر مش و فوق العاده سرد تکنولوژی از ماسک شما می توانید تنفس خالص هوای سرد همیشه. این یکی از اندازه متناسب با تمام جهانی ، می توان با استفاده از مردان و زنان و نوجوانان. این یک باید برای هر سوار ، فروشگاه اینجا.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de