Coronavirus: BCCI اهدا تومان 51 کرور به PM-مراقبت صندوق برای کمک به تقویت ‘ملت مدیریت بحران ظرفیت’

برای کمک به نبرد برای گسترش coronavirus در کشور هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) رئیس جمهور Sourav Ganguly, منشی, Jay شاه و دفتر حامل همراه با وابسته به دولت انجمن اعلام کرد به کمک Rs 51 کرور به نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق (PM-مراقبت صندوق).

کمک های مالی کمک خواهد کرد که برای “تقویت ملت فاجعه مدیریت ظرفیت و تشویق تحقیقات برای مبارزه با COVID-19”.

“شیوع کروناویروس (COVID-1) اولین و مهمترین اضطراری برای بهداشت عمومی و BCCI دارای عزم راسخ است که ملت تمام می شود ممکن است کمک به مقابله با تست بار” BCCI در بیانیه ای گفت.

BCCI اضافه شده است که آنها همراه با دولت و انجمن نظارت و همکاری نزدیک با دولت, دولت, دولت و سایر نهادهای نظارتی برای کمک به ارائه پشتیبانی در برابر سختی.

ساعت نارندرا شنبه ایجاد کرده بود نخست وزیر را شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM-مراقبت) صندوق و خواسته هموطنان برای نشان دادن حمایت خود را برای شود.

سابق کریکت هند Sachin Tendulkar اهدا کرده است lakh 25 تومان هر یک به نخست وزیر صندوق امداد و وزیر ماهاراشترا صندوق امداد. کریکت هند Suresh Raina نیز متعهد به کمک Rs 31 lakhs به PM-مراقبت صندوق و Rs 21 lakhs به تا سانتی متر را امداد رسانی صندوق.

مختلف دیگر ورزشکاران نیز جلو آمده به کمک یعنی هند اسپرینتر Hima Das, که گفت که او اهدا خواهد شد یک ماه حقوق به آسام دولت coronavirus صندوق امداد.

هندی shuttler PV Sindhu, BCCI جمهور Sourav Ganguly و کشتی گیر, Bajrang Punia را نیز نسبت به علت است.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) وجود دارد 873 تایید موارد coronavirus موارد در کشور و 19 مرگ و میر گزارش شده است. سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

(ورودی از آنی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de