‘کرونا مطالعات مجموعه” راه اندازی شد, ملی کتاب اعتماد

ملی کتاب اعتماد هندوستان ملی بدن برای چاپ و نشر کتاب و ترویج کتاب تحت وزارت توسعه منابع انسانی دولت هند در حال راه اندازی یک مجموعه با عنوان ‘تاج سری مطالعات’ به سند و ارائه مواد خواندن برای تمام گروه های سنی در تحولات اخیر در اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

“در پاسخ به بحران ملی این نسبت ما معتقدیم که به عنوان یک نهاد ملی این وظیفه ما را به طرح های در درون ما دامنه منطقه به ارائه پشتیبانی در قالب جدید خواندن مواد. به ‘تاج سری مطالعات’seeks به ما در دراز مدت کمک به آماده سازی و تعامل با خوانندگان با ابعاد مختلف از کرونا بار با آوردن مقرون به صرفه کتاب های مختلف در زبان های هندی در شناسایی مناطق در معرض. آن را نیز ارائه پلت فرم مناسب به نویسندگان و محققان مایل به مشارکت در این نوع” استاد Govind پراساد شارما رئیس ملی کتاب اعتماد هند اعلام کرد.

ارشد ویرایشگر ملی کتاب اعتماد شری کومار Vikram گفت که این سازمان آماده است “مناسب مواد خواندن در زیر تاج سری مطالعات” و اضافه کرد که آن را بر روی روانی-اجتماعی آن در بخش های مختلف از جمعیت با توجه به کرونا بحران است. علاوه بر این سازمان نیز آماده سازی کتاب کودکان به ‘اجازه دهید آنها را می دانم در مورد تاج رزمندگان و عکس های کتاب های مربوط به جنبه های مختلف coronavirus به منظور بالا بردن آگاهی است.

“همچنین کتاب با تمرکز بر هنر و ادبیات و فرهنگ عامه اقتصادی و جامعه شناختی جنبه های علمی/سلامت آگاهی در حال ظهور از تاج همه گیر و مستند نیز در خط لوله” شری کومار Vikram اضافه شده است.

“ما شده اند از نزدیک زیر تاج مربوط به تحولات و نشانه گرفتن از چند بعدی طرح از پدر و مادر ما وزارت HRD را(دولت هند) طرح برای دیدار با چالش های کرونا بیماری همه گیر. به عنوان یک بدن برای خواندن ارتقاء پیدا کنیم که ما نقش مهمی بازی. بر این اساس ما شروع #StayHomeIndiaWithBooks طرح با آپلود فایلهای pdf از برخی از ما را انتخاب کنید و پرفروشترین عناوین به صورت رایگان دریافت و ما شده اند دریافت پاسخ فوق العاده ای. در نظر گرفتن یک دیدگاه جامع ما در حال راه اندازی این انتشارات سری” شری Yuvraj ملک مدیر ملی کتاب اعتماد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im