تاج درس برای تغییر آب و هوا

تاج درس برای تغییر آب و هوا – سبک زندگی

به روز شده: Apr 22, 2020, 09:11 IST | Gitanjali Chandrasekharan | بمبئی

می تواند یک تراژدی حمل با آن یک برکت و رحمت? و می تواند یک فاجعه نگه گرانبها درس برای جلوگیری از قریب الوقوع است ؟ اینجا چرا رفتاری درس ذاتی به این بیماری همه گیر کوروناویروس باید اعمال شود به تغییر آب و هوا نبرد

Pic/ Getty Images

عکس/ گتی ایماژ

تغییر آب و هوا نیاز به تبلیغات ماشین آلات از coronavirus گفت: یکی از الگوهای رفتاری که به عنوان یک پاسخ به سراسر جهان همه گیر. بدون اینکه نور از این مشکل در دست, اما واقعیت این است که پاسخ ما به تغییر آب و هوا نیاز به ارزیابی می شود.

یک مارس 13 سال 2020 گزارش منتشر شده و در دسترس در واشنگتن پست وب سایت آمده است که آلودگی هوا در چین و ایتالیا دو کشور در coronavirus هشدار لیست به اجرا گذاشته شدید مستند در حرکت انسان—به شدت کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل داده ها از سازمان فضایی اروپا نگهبان-5P ماهواره پست گفت: نشان داد که غلظت نیتروژن دی اکسید کاهش یافته است به شدت بر شمال ایتالیا. No2 تولید شده از احتراق توسط اتومبیل, نیروگاه و صنعتی دیگر منابع. در حالی که کمک به گرم شدن آن را نیز افزایش می دهد خطر ابتلا به آسم و التهاب ریه در میان دیگر شرایط بهداشتی.

Nandikesh SivalingamNandikesh Sivalingam

سوال این است که اگر برخی از تغییرات رفتاری که اجرا شده اند در مقیاس بزرگ در این دوره—کار اجباری از خانه کاهش می یابد ترافیک وابسته به وسايط نقلیه جنبش محدودیت منجر به کاهش در مصرف و غذا خوردن; سفر هوایی به شدت کاهش یافته است—می تواند تکرار برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

بر اساس UK-دکتر روپرت خواندن از دانشگاه شرق آنجلیا (و انقراض شورش) می گوید: “این مستند از کل کشور به ما می دهد یک فرصت برای ارزیابی مجدد مرتب کردن بر اساس جامعه ما ایجاد کرده است. ما باید منعکس کننده در شکنندگی شدید از ما جهانی جهانی. این واقعیت است که یک ویروس گسترش می تواند خیلی سریع و تعطیل کردن بخش های زیادی از اقتصاد جهانی در چند ماه باید عمیقا نگران ما است. این مربوطه به خصوص در زمینه فاجعه بار تغییر آب و هوا که تهدید به انجام همان, اما در unimaginably بزرگ مقیاس. اگر ما می خواهیم به گرفتن جدی در مورد به حداقل رساندن مضرات مانند این پس ما باید در مقیاس جهانی شدن و کاهش میزان که کشور نیاز به تجارت بین المللی و سفر. تولید چیزهای بیشتری در یک محلی و یا در سطح منطقه ای خواهد innoculate ما در برابر انواع خط عرضه اختلالات است که ما می توانیم انتظار فاجعه بار تغییر آب و هوا به ارمغان می آورد. کاهش مسافرت های بین المللی را نیز کاهش تولید گازهای گلخانه ای مضر.”

او اضافه می کند که کار از خانه سیاست جایگزینی در جلسات حضوری با خوب دقت کنید ایمیل و یا تصویری-کنفرانس “ترجیح داده از یک دیدگاه زیست محیطی کارآمد تر timewise و خیلی بیشتر خانواده دوستانه—اجازه می دهد مردم با کودکان برای کار از خانه”. “کاهش آلودگی هوا که چنین اقداماتی منجر به نیز بسیار کاهش بیماری های تنفسی مردم کمتر آسیب پذیر به ویروس شبیه به این در آینده است. ما باید به دنبال حفظ این درس را یک بار مستندات پایان است.”

یک گزارش در سایت سی ان ان به نقل از مرکز تحقیقات انرژی و هوای پاک (CREA) یک آلودگی هوا پژوهش سازمان اعلام کرد که CREA گزارش 25 درصد کاهش در تولید گازهای گلخانه ای از چین که یکی از بزرگترین آلوده از فوریه 3 به 1 مارس. “به عنوان بزرگترین آلوده کنندگان چین کمک 30 درصد از جهان را تولید گازهای گلخانه ای CO2 سالانه بنابراین تاثیر این نوع از افت بزرگ است حتی بیش از یک دوره کوتاه است. CREA برآورد آن معادل 200 میلیون تن دی اکسید کربن—بیش از نیمی از کل سالانه گازهای خروجی از انگلستان” اظهار داشت: مارس 17 گزارش توسط ربکا رایت.

اما همین گزارش در ادامه برای اضافه کردن که یک بار این تهدید را تصویب کرده است چین خواهد شد با تمرکز بر راه اندازی مجدد اقتصاد آن است که صدمه زدن به حساب ما-چین تجارت جنگ است. “است که می تواند در هزینه از محیط زیست است.”

An empty SV Road in Bandra. Pic/ Pradeep Dhivar
خالی SV جاده در Bandra. عکس/ Pradeep Dhivar

آیا راهی وجود دارد که ما می تواند استفاده از این شکستن است که این سیاره کرده است در حال حاضر به بررسی چگونه ما می توانیم تغییر شیوه زندگی ما و دستگیری گرمایش جهانی?

Nandikesh Sivalingam مدیر در دهلی نو بر اساس CREA می گوید: این مهم است که دولت شروع به دنبال راه های جایگزین برای سوخت های فسیلی و ایجاد پایدار و اقتصاد سبز است. “ما باید شغل ایجاد راه است که غیر آلاینده و نگاهی به حرکت های آینده در نظر درک آموخته از این است.”

اما آنچه در مورد رشد اقتصادی است. اقتصاد هند انتظار می رود به رشد پنج درصد در مالی جاری کمترین در 11 سال است به یک ضربه با تشکر COVID-19. و این الگو دیده می شود در سراسر جهان.

ادامه می گوید: “تعداد بی شماری از مردم بیشتر را پیدا خواهد کرد خود را بی بضاعت مگر اینکه دولت در حال حاضر به رادیکال redistributive عمل است. فراتر از این ما نیز باید به دنبال سوال که دقیقا اقتصاد ما در حال حاضر در حال کار برای. رشد اقتصادی از چند دهه گذشته بوده است و ویژگیهای بسیار عمیق تر شدن نابرابری ثروت در حالی که الگوی مصرف شده است محیط زیست-wrecking. واقعیت این است که حتی قبل از میلیون ها نفر از زیان کار است که ما در حال حاضر شاهد در پاسخ به این ویروس در بسیاری از اقتصادهای نمی شد برای بسیاری از مردم کار به هر حال. ما باید این بحران به عنوان یک فرصت برای تنظیم مجدد نگرش ما نسبت به اقتصاد است. به جای تمرکز بر دائمی رشد اقتصادی ما باید به کاهش جهانی مصرف و توزیع مجدد منابع نسبتا بیشتری. این کاهش مصرف را تضعیف مضرات آب و هوا فروپاشی و این توزیع مجدد منجر به بیشتر مردم بودن بهتر قادر به مقاومت در برابر مضرات آن.”

وجود دارد دیگر درس هایی است که دولت ها—و نه فقط هند—نیاز به یادگیری از وضعیت فعلی است. و نخست در این میان می گوید: ساغر Dhara, محیط زیست, مهندس, خطر minimisation.

Dhara ترس است که تعداد کل coronavirus موارد شناسایی شده در هند بسیار کمتر است. آن 169 روز پنج شنبه. “هند به همراه یک جامعه اروپا است که به شدت ضربه توسط ویروس. و که در آن است که گفت: ‘تست’, DG ICMR است و نه انجام آن.”

متخصص در تجزیه و تحلیل خطر Dhara توضیح می دهد که دو برابر زمان از موارد 6.5 روز و دوره کمون که در طی آن بیمار بدون علامت است
هفته یا بیشتر. در آن دوره اگر فرد می آید در تماس با دیگران آنها را انتقال عفونت است. بنابراین برای هر یک شناسایی صورت وجود حداقل سه غیر قابل تشخیص موارد و “هند تست شدت کافی برای جمعیت کشور است که بسیار همراه است.”

“هنگامی که این اپیدمی می رسد مرحله سوم—جامعه انتقال—ما نمی قادر خواهد بود برای رسیدگی به وضعیت ما به عنوان مراقبت های بهداشتی و سیستم پاسخ اضطراری در حال محزون می خوانی ناکافی است. ما رکورد دست زدن به حوادث فاجعه خود را. و آن را نه فقط ما. دولت چین سعی در پنهان کردن coronavirus حقایق در ابتدا, و این چیزی است که ما انجام می دهند در حال حاضر. آمار و ارقام از ما هم غیرممکن کم است.”

Goregaon’s Oberoi Mall last week. Traffic, and therefore, harmful emissions have dropped in the city. Pic/ Satej ShindeGoregaon را Oberoi بازار در هفته گذشته. ترافیک و در نتیجه تولید گازهای گلخانه ای مضر کاهش یافته است در شهر. عکس/ Satej Shinde

زمانی که پرمافراست در سیبری به ذوب آن شده است این باورند ویروس ها یخ زده در آن خواهد شد در جو و آنچه را که آنها ممکن است انجام دهید این است که هر کسی را حدس بزنید. و با بیشتر محیط زیست, تخریب, بیشتر ویروس های ناشناخته ممکن است پرش از جنگل ها و حیوانات به انسان, و با گرم شدن کره زمین مورد مالاریا و تب دانگ را افزایش میدهد.

Dhara می گوید: “ما باید انجام خطر minimisation و مردم باید تحت فشار قرار دادن دولت برای انجام این کار است. حتی در هند, موارد, از COVID-19 بالاترین در مناطقی که دیدن بیشتر گازهای گلخانه ای و سفر—ماهاراشترا, کرالا, Delhi Haryana, Hyderabad. چند وجود دارد شناسایی موارد در Odisha و شمال شرقی هند که در حال سفر کم متحده است. این همان الگوی ما است. خطر minimisation است همه مهم تر با توجه به تغییر آب و هوا.”

آب و هوا مبارز Nayomie پراساد Kapur می گوید: “که ما باید صبر کنید تا برای یک واکسن به عهد به این واقعیت است که ما محزون می خوانی آماده نشده است. تنها چیزی که ما عقب نگه از مجموع تغییرات ما نیاز به این است که این باور غلط است که یک تغییر نسبت به پایداری زیست محیطی را به اثبات بیشتر تخريبي از هر گونه شگفتی طبیعت به ما می اندازد. SARS-Covid-19 اثبات است که کسانی که اعتقادات بی اساس هستند.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de