تاج در یک کودک سر

تاج در سر کودک – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 05, 2020, 08:19 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

در یک ماده از روز خود را در جهان کوچک را وارونه تبدیل شده است. چگونه باید پدر و مادر و خانواده توضیح به کودکان چه چیزی اتفاق می افتد در سراسر جهان ؟

Rajni Arunkumar, content editor, First Moms Club, says her children had stopped playing out in the last week of school itself as precaution since they have old grandparents living with them

Rajni Arunkumar محتوا, ویرایشگر, اولین باشگاه مادرم می گوید فرزندان او متوقف شده بود در آخرین هفته از مدرسه خود را به عنوان احتیاط از آنها پیر پدربزرگ و مادربزرگ زندگی با آنها

تانه ساکن ناتاشا Vaidya Karkhanis’ هفت سال است که از طرفداران دکتر Binocs. خود را نشان می دهد در یوتیوب, شخصیت کارتونی Dr Binocs توضیح داده شده بود همه وجود دارد که در مورد کوروناویروس و نحوه اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از انقباض و گسترش عفونت است. “این کار من آسان تر از همه نمایش داده شد و پاسخ داده شد در این ویدیو ساده می گوید:” Karkhanis که آموزگار دانش آموزان از کلاس X. “دانش آموزان من و دختر من در کلاس هفتم در حال داشتنی برای درک آنچه اتفاق می افتد اما بچه های جوان حساس تر هستند بنابراین شما باید به طور عملی در مورد اخبار بد به آنها” او می افزاید. شوهر او در حال حاضر مراقب اولیه به کودکان خود اطمینان آنها را اشغال کردند با خانواده تصویری, چت فعالیت های یادگیری و پخش و تماشای فیلم های کمدی از 1990s شروع شد.

“ما نمی تماشای اخبار. این افسرده برای کودکان و نوجوانان. در حالی که پسر من نیست احساس بد در مورد رفتن به مدرسه او گم شده و او پسر عموی کوچک و قادر به پایین رفتن به چرخه. او با پوشیدن ماسک خنده دار, اما زمانی که ما به او نشان داد در گوگل چگونه مردم در ژاپن پوشیدن ماسک ها به طور منظم به عنوان یک اندازه گیری ایمنی او را درک بلافاصله می گوید:” Karkhanis.

Clinical psychologist Dr Manasi Bhat’s teenage son is with his extended family in Pune. His parents communicate with him over video calls through the day. She says, “What bothers him is when is this going to end. The simple answer I gave him is, soon…really soon. Let’s take it day by day. Because it’s hope against the fear.”
روانشناس بالینی Dr Manasi Bhat را پسر نوجوان با خانواده گسترده خود را در پونا. پدر و مادر او و ارتباط با او را بیش از تماس های ویدئویی از طریق روز. او می گوید: “چه اذیت او زمانی است که این رفتن برای پایان دادن به. پاسخ ساده من به او این است که به زودی…واقعا به زودی. اجازه دهید آن را روز به روز. زیرا این امید در برابر ترس است.”

کتاب ها و داستان ها هستند یک راه عالی برای کودکان درک مفهوم ترس و چگونه می توان آن را به کار گرفته است. مولی وات یک ساوتهمپتون در بخش مراقبت پرستار ایجاد کرده الکترونیکی رایگان تصویر به نام دیو سگ است که داستان یک جغد به نام پرستار داتی که توضیح می دهد که عفونت به دیو و به نوبه خود به کودکان راهنمایی در مورد چگونه به اجتناب از ویروس.

Rajni Arunkumar محتوا, ویرایشگر, اولین باشگاه مادرم یک جامعه برای مادران معتقد است ارتباطات کلیدی است. “پسر من در کلاس نهم و ساعت خبر با ما. یک جوان است که در کلاس چهارم و تا به حال برخی از سوالات است که ما پاسخ داده به عنوان صادقانه به عنوان امکان پذیر است. ما در واقع می خواهم متوقف کودکان از بازی کردن در هفته گذشته از مدرسه خود را به کاهش تعامل اجتماعی است. این مستند شد و گسترش آن است. ما سه پدر و مادر بالای 60 بنابراین ما نیاز به دقت بیشتری شود. یکی از آنها به خصوص پس از او تشخیص داده شده است با سرطان است. زمانی که ما نشستیم با کودکان برای توضیح این, آنها را درک می گوید:” Arunkumar.

ننگین Parle-بر اساس روانشناس بالینی Dr Manasi Bhat, توصیه ارائه راحتی و صداقت به کودکان و نوجوانان است. “آیا گمراه کردن آنها با ایجاد غیر واقعی مثبت. آنها باید صادقانه سن مناسب پاسخ. گاهی اوقات به خصوص با کودکان چه اذیت آنها هیچ زمان بازی خارج. پیدا کردن راه هایی برای آرام کردن آنها را و نگه داشتن آنها را اشغال داخل خانه.”

Dr Swati Popat نقل رئیس جمهور در اوایل دوران کودکی انجمن و انجمن برای آموزش ابتدایی و تحقیقات نشان می دهد تنظیم یک برنامه روزانه. “یک روال آرام مغز است. پس گفت که حساس به دمدمی بودن نیز هست. ماندن در خانه را به قصد فشار بر روی احساسات خود را تا اطمینان حاصل شود که اگر احساسات خود را در حال رفتن بلا استفاده شما باید با ثبات است.”

که کودکان و نوجوانان امروز هستند دقیق تر از ما به آنها اعتبار باعث می شود پدر و مادر کار ساده تر Karkhanis فکر می کند. اگر شما آنها را تغذیه و ترس آنها ترس می شود اما اگر شما به آنها بگویید که حقیقت آنها را جریمه خواهد شد. “مبارک خرید اینترنتی از مستند است که بچه ها به نظر می رسد حساسیت بیشتری نسبت به این واقعیت است که پدر و مادر هر دو مشغول هستند و در کارهای خانه به عنوان دفتر کار” او می افزاید.

Dr Manasi Bhat
Dr Manasi Bhat

Dr فتس هشدار داد: “لازم نیست آنها را تهدید می کند با استفاده از ویروس. مانند غذا خوردن و یا شما را تبدیل به ضعیف و گرفتن ویروس. ما نمی خواهیم به آنها ترساندن ما می خواهیم به آنها آموزش است.”

برای توضیح coronavirus به بچه ها تا شش او نشان می دهد که شما یک داستان در مورد چگونه هنگامی که ما یک سرماخوردگی یا تب ما را به ماندن در خانه. به طور مشابه, در حال حاضر بسیاری از مردم در حال گرفتن سرماخوردگی و تب و بنابراین ما باید خودمان را امن نگه ماندن در خانه. اگر ما در خانه بمانند و شستن دست ما آن را به ما نمی آیند. از شش سال به بالا مهم است که از آنها بخواهید آنچه آنها در مورد این ویروس به طوری که ما می توانیم اصلاح هر گونه تصورات غلط. بازی مسابقه کمک می کند. از سوالات مانند “چه قرنطینه? چرا ما خواسته می شود در قرنطینه?”

Arunkumar اذعان می کند که او نوجوان ارائه یک مقاومت مواجه زمانی که محدودیت گذاشته شد. “هنگامی که ما مجموعه ای از قوانین خاص و او را دیدم همه ما زیر اجتماعی فاصله هنجارهای پذیرفته شده آن است.”

Dr فتس فکر می کند که کودکان باید نه شنیدن شما خنده و یا بیش از کرک جوک در مورد ویروس. “این خواهد آنها را ارسال یک پیام مخلوط مورد اینکه آیا آن را به طور جدی یا نه. در ضمن نمی کنند flippantly سرزنش دولت یا یک کشور خاص یا جامعه; کودکان باید یاد بگیرند که این اتفاق نمی افتد چرا که از هر کسی.”

او نشان می دهد که بچه های جوان تر جلب افکار خود را در اطراف این ویروس. شما می توانید سپس به بحث در مورد نقاشی خود را به درک آنچه در جریان است در ذهن خود است. همچنین آنها نشان می دهد انعطاف پذیری خود را پس از آن خوب است به شما نشان می ترسند و یا خسته و یا ناراحت. اما همچنین آنها نشان می دهد که به رغم این, شما هنوز هم به انجام همه چیز را به امن است. اطمینان آنها را که این ویروس نمی تواند صفحه اصلی; آن باقی می ماند و اگر ما به دنبال تمام قوانین در همه زمان ها. و اگر ما به گرفتن ویروس دولت به خوبی آموزش دیده پزشکان که می تواند مراقبت از ما.

Dr Swati Popat Vats
Dr Swati Popat نقل ،

Dr Bhat پسر Mihir بود با خانواده گسترده خود را در پونا زمانی که این ویروس در هند است. آنها تصمیم گرفتند به او اجازه دهید در ادامه به اقامت وجود دارد برای همه, ایمنی است. “او است 14 و می تواند درک این بیماری اطلاعات مرتبط. چه اذیت او زمانی است که این رفتن برای پایان دادن به. پاسخ ساده من به او این است که به زودی…واقعا به زودی. اجازه دهید آن را روز به روز. زیرا این امید در برابر ترس است. پس از آن ما تا به حال یک چت کوتاه در مورد چگونگی این یک انتخاب آگاهانه ما در حال ساخت—آیا ما در مورد آن خوشحال یا نه یک ماده متفاوت است.” او می گوید با پسر نوجوان را شگفت زده کرده است او را با بلوغ خود را. هنگامی که او عاطفی در طول تماس های ویدئویی خود را پسر ترک خورده یک شوخی است. “پس در واقع او در تلاش است تا کنترل شود که راه مقابله با این وضعیت است.” در حالی که “چه می شود اگر” بحث تولید ترس “چه می توان” تولید حس کنترل. مثلا ایجاد انگیزه بچه ها برای شستن دست های خود به آنها توضیح دهید که چگونه سالم غذا خوردن و خواب خوب مربوط به ایمنی و کمک خواهد کرد که آنها را به مقابله با عفونت است. اضطراب گسترش سریع تر از Coranavirus عفونت است. Bhat می گوید: “به خاطر اضطراب خود را در چک. در صورت تمایل به صحبت کردن با پدر و مادر دیگر و درک اینکه چگونه آنها در حال برخورد با آن است. در موارد شدید به دنبال کمک های حرفه ای.”

مدارس سراسر شهرستان باز هستند در مورد این موضوع و آمده اند تا با کلاس های درس مجازی و ثبت آموخته های به عنوان راه حل. Dr Bhat می گوید: “این ایده که از مدارس برای هفته برای تلفن های موبایل بزرگ—آنها احتمالا تصویر یک زمان سرگرم کننده مانند تابستان ، جلوگیری از ساخت روز خود را ‘سازنده’. به جای ایجاد خاطرات مقابله پیوند خانواده و مبارزه در وحدت است.

بیایید خراب نیست که با ساخت آنها را مطالعه در تمام طول روز. می دانم که آنها در حال یادگیری خیلی بیشتر از آنچه که دانشگاهیان می تواند ارائه دهد.”

شکستن اخبار

pic

تانیا Singh نویسنده خوبی به زودی مامان, ارائه می دهد راهنمایی در مورد به اشتراک گذاری اخبار در مورد قبر مواقع با بچه ها.

آدرس اطلاعات غلط بپرسید آنچه آنها می دانند و درست آنها را اگر آنها شنیده می شود چیزی است که درست نیست و یا اغراق شده است.

تلقین خوب شیوه های آموزش آنها را در مورد چگونگی گسترش میکروب ها و چگونه آنها باید شستن دست با آب و صابون در حالی که شمارش به آرامی تا 20. به عنوان مثال منجر شود با خوردن سالم, صفحه اصلی مواد غذایی پخته شده, گرفتن خواب کافی و انجام ورزش است.

آرامش و اطمینان به شما زندگی خود را تغییر بیش از حد. آرام ماندن هنگامی که شما با آنها صحبت می کنند و اطمینان می دهم که آنها را به بازگشت به خود و دیگران ، به آنها بگویید که این طبیعی است که احساس غم انگیز و یا تاکید کرد. برقراری تماس بین آنها و دوستان و خانواده.

دنبال یک روال اجازه دهید آن عبارتند از محل کار به خانه از مدرسه, فعالیت های تفریحی, تماشای تلویزیون و کمک به شما در کارهای خانه.

حد اخلال در اطلاعات مشاهده و یا خواندن اخبار به طور مستقل به طوری که کودکان را نمی شنوند نگران کننده داستان است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de