Cornel West, آنچه شما Doin’?


Professor of Philosophy and Christian Practice at the Union Theological Seminary Cornel West speaks during a press conference calling for Congress and the US Department of Justice to launch a federal investigation into the hiring and promoting practices of United Airlines at The National Press Club September 15, 2016 in Washington, D.C.

استاد فلسفه و عمل مسیحی در اتحادیه کلامی حوزه علمیه Cornel West صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی خواهان کنگره و وزارت دادگستری ایالات متحده برای راه اندازی یک تحقیقات فدرال به استخدام و ترویج شیوه های هواپیمایی متحده در باشگاه مطبوعات ملی در سپتامبر 15, 2016 در واشنگتن ،
عکس: ژاک گیبسون/خبرگزاری گتی ایماژ

سنگ چخماق, Mich—سیاسی عملیاتی برای نامزدهای ریاست جمهوری باید یک کار دشوار است.

آنها را به زمین مورد نظر خود را نامزد نقاط قوت در حالی که اجتناب از سختی سوالات خود را در مورد نقاط ضعف و کاستی در راه است که نمی شود بهانه ای آنها. این یک ماموریت غیر ممکن است چرا که همه سیاستمداران با شکست مواجه خواهد شد شما. آنها بیش از حد بسیاری از مردم به لطفا و کسی که همیشه به پایان می رسد تا گرفتن رول به نفع دیگری. این تنها راه آن است. در ریاست جمهوری در سطح بالا و پایین عملیاتی هستند بزرگ و قوی و پوست کلفت در میان آنها زنده ماندن است.

تبلیغات

تعداد کمی از مردم هستند که مهارت بیشتر در رحم جایگزین بازی از Cornel West.

پس از سال 2016 غرب فراهم کرده است فکری پیام برای برنی ساندرز’ چشم انداز سیاسی در راه چند عملیاتی کرده و یا کاملا رک و پوست کنده باید از این ظرفیت برای اجرای. او به خصوص مشتاق در فریم تقاطع نئولیبرالیسم و نخبگان سیاسی را در تداوم این نظام است که به ضرر جوامع آنها ادعا می کنند برای نشان دادن. اما حتی در غرب تا به خود خاموش روز.

تبلیغات

ترین های اخیر یکی بود روز شنبهدر فلینت میشیگان.

صحبت کردن قبل از تجمع بیشتر مردم سفید در اغلب سیاه و سفید شهر که نشان نمی دهد تا برای شنیدن ساندرز صحبت می کنند غرب در پاسخ به ساندرز’ سوال که چرا مردم در حال حمایت جو بایدن. با استناد به یک تیتر در اخبار دیترویت که برجسته بایدن حمایت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار ساندرز شیرجه زده با کیفیت-از-شاخص های زندگی است که در آن افراد سیاه و سفید در پایین هنگامی که در مقایسه با سفید پوستان: سفید-سیاه شکاف ثروت و فقر و بیکاری و مسکن و غیره.

تبلیغات

من ایستاده بود و در بازگشت با بیشتر سفید سپاه مطبوعات به عنوان عمدتا سفید جمعیت هو به عنوان ساندرز صحبت در مورد سیاه و سفید پشتیبانی بایدن برخوردار است. من را در دو, سیاه, گزارشگران من دیدم امید برای به اشتراک گذاشتن یک “What the fuck?” اما چشمان ما هرگز ملاقات کرد.

سپس ساندرز در نگاه غرب و این سوال را پرسید: “دکتر وست آیا شما فکر می کنم با توجه به شرایط آفریقایی جامعه در حال حاضر که حمایت از وضعیت موجود, ol’ same ol’ نوع سیاستمدار رفتن به آدرس این مسائل؟”

تبلیغات

این واقعا ناراحت کننده شنوایی ساندرز پرسیدن این سوال در یک ورزشگاه پر از مردم سفید در یک شهرستان که جامعه سیاه و سفید او موفق به نوبه خود. که یک موضوع برنی ساندرز کمپین: تبدیل کردن جمعیت عظیمی از مردم سفید در سیاه و سفید الاغ شهرها. نبود این سوال که حمله شد تا آنجا که آن صفرا از جسارت او نه به خود منعکس چرا او دو بار نامزد برای ریاست جمهوری نمی توانید سیاه مردم در اعداد بزرگ به او احساس می برن. سوال خود را در ادامه مطلب به عنوان محکومیت:

چگونه شما جرات نمی بینم که من بهترین چیز برای شما!

چه چیزی اشتباه است با شما ؟

شما فقط بیش از حد لعنت dumb خود را خوب است.

مطمئنا Cornel West, همیشه دقیق شاعر از نژادی, فریم خواهد بلانت جرم این سوال فکر کردم. او ساخته شده آن را بدتر کند. نگاه کردن به اطراف در بیشتر سفید جمعیت او صحبت در مورد انسان است که او ساخته شده است که او چه کسی است. او مادر و پدر دیگر زنان در زندگی خود. او نام چند سفید مردم نیز هست. “شما همچنین برخی از مایکل مور در من دلیل آن را نه فقط یک رنگ پوست مهم نیست,” او گفت: صحبت از برنده جایزه اسکار کارگردان سینما است که متولد و بزرگ شده در سنگ چخماق است.

تبلیغات

او سپس گفت: ما سه گزینه های شروع با تهمت های “نئو-facist گانگستری در کاخ سفید است.” در واقع هیچ کس مخالف که مغلوب ساختن پیشی جستن است نژادپرستانه جنسیتی ضد تجاوز+ و غیره. اما آنچه در غرب می گویند نه به بیشتر سفید جمعیت بود که آن را سفید و افرادی که انتخاب او را به دفتر. نه مردم. در جواب او غرب را محکوم نمی white مردم برای انتخاب neo-facist و سازندگان نئولیبرالیسم مردم سیاه و سفید در حال انجام بهترین های ما برای تحمل و قدرت و مبارزه است.

تبلیغات

او متنبه مردم سیاه و سفید برای حمایت از نئولیبرالی نامزدها مانند بایدن. گفت او به عشق “من مردم” در غرب مستقر دسته از انتقادات در سیاه و رهبری و طبقه متوسط:

آنچه اتفاق افتاده که برای اولین بار, سیاه, رهبری خود را تبدیل به پس باز فقط به پول و وضعیت به جای تحمل شهادت به عدالت است که باعث می شود آنها را بارها و در برابر وضع موجود. مردم سیاه و سفید در طول تاریخ همواره مترقی ترین جامعه در تاریخ این ملت است. دو صد چهل سال سال از سفید supremacist برده داری 100 سال از neo-برده داری جیم و جین کلاغ. ما شده ایم در لبه برش.

از سال 1940 پس از 40 سال پیش ما یه موج از وسط کلاس مردمی که فکر می کنند به نحوی خود را از دسترسی به فرصت یک اندازه گیری از پیشرفت به جای گرانبها Shaniqua و جمال در گوشه ای. به طوری که آنها واقعا نمی صفر در جرم حبس کرد. آنها نمی بحث در مورد ضعیف و ناتوان سیستم مدرسه در هود و مسکن نامناسب. آنها نمی بحث در مورد به اندازه کافی شغل با حداقل دستمزد. آنها نمی بحث در مورد مدیکر برای همه که gon’ نامتناسب کمک به مردم سیاه و سفید و قهوه ای مردم و قرمز مردم است. آنچه اتفاق افتاده به ما سیاه و رهبری است ؟ برخی از آنها فقط به فروش می رسد. دیگران را فقط تا داده می شود. و بقیه آنها تا ترس آنها آنقدر معتاد به آشنایی آنها نمی خوام گام به گام در بهترین آنها می خواهم به حل و فصل در حد متوسط. من می خواهم با آمریکا است. من قصد دارم با برنی ساندرز.

تبلیغات

وجود دارد مقدار زیادی برای باز کردن در اینجا, اما بیایید شروع با برخی از حقایق از آنچه که او گفت.

در واقع بسیاری در رهبری سیاسی در سراسر این کشور را شکست خورده بودند. هیچ سوال وجود دارد در مورد آن است. مقدار زیادی از مردم سیاه و سفید افسوس باراک اوباما برای طیف وسیعی از دلایل و آنها توجیه می شود. اما آنچه که نگران کننده است این است که غرب را نقد بود فکری نادرست است. ساندرز می توانید به اندازه کافی سیاه مردم به حمایت از او به طوری که او چه بیشتر سفید مردمی انجام زمانی که آنها احساس آنها می دانند که چه چیزی برای مردم سیاه و سفید, اما نمی تواند به نظر می رسد به کسانی که سیاه و سفید از مردم برای دیدن خطاها در راه خود را: تسلیم به دوستان سیاه و سفید به صحبت با گفت: مردم سیاه و سفید.

تبلیغات

در شرکت های بزرگ امریکا آن است که معمولا مدیر میانی که با VP فروش اعزام به توضیح به تایرون که او نیاز به تنظیم رفتار خود مبادا او کوچک شده بود و نه “اتصالات فرهنگ شرکت است.”

من مصاحبه غرب در سال 2017 و این یکی از من تمام زمان های مورد علاقه مصاحبه. Cornel West من است فکری قهرمان. من هرگز او را فراموش شکستن چه نئولیبرالیسم بود و چگونه همه مردم قربانی آن. او صحبت در مناقصه مورد مامان بزرگ که مادر همه سیاه و سفید خانواده ها و عدم تمایل خود را به یک گام جسورانه و دور از آشنا. ما صحبت در مورد اینکه چرا افرادی مثل مامان بزرگ را پشتیبانی نمی کند و افرادی مانند Sanders. و او گفت که در حالی که ما عاشق مامان بزرگ و حکمت “مامان بزرگ باید رشد بیش از حد.”

تبلیغات

من با استفاده از این واژه ها به این روز است.

من آرزو می کنم او می توانست استفاده می شود که همان حساسیت در فلینت که در ورزشگاه پر از هزاران نفر از مردم سفید. به جای او خجالت طبقه متوسط سیاه و افرادی که به کاهش آسیب ها در برخورد با نئولیبرالی آنها می دانند که به جای دموکراتیک سوسیالیستی است که برای تسلیم سوالات خود را در مورد نژاد به سیاه و سفید خود را ،

تبلیغات

که غرب نمی تواند در آن لحظه چرا بزرگ Mamas از سنگ چخماق نشان نمی دهد تا در تعداد زیادی برای دیدن ساندرز نشان می دهد که چگونه از لمس غرب بود که او ایستاده بود در این مرحله است.

سیاه و سفید طبقه متوسط نمی منتخب نئو facist به کاخ سفید, Dr. غرب است. سفید مردم در تمام زمینه های اقتصادی انجام داد. که در آن انرژی خود را برای کسانی که سفید مردم ؟ و یا شما بیش از حد واهمه به توهین سفید طبقه کارگر رای دهندگان که برنی ساندرز بسیار راحت صحبت کردن و بارها همدردی با برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن?

تبلیغات

که در آن است برنی ساندرز’ حساسیت و حساسیت افرادی که انتخاب neoliberals? ساندرز نمی, بپرسید, خود, دوستان, چرا فقیر سفید و رأی مردم برای یک نژادپرست مرد ثروتمند کسی نیست در مورد آنها مراقبت کند و او ؟ Neoliberals معنی ما خوب نیست یا. من این را می دانند. ما این را می دانند. اما آنچه که سازگار با ساندرز’ کمپین است که این توانایی به صحبت با مراقبت و عشق با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در حالی که بشود مردم سیاه و سفید اساسا به عنوان نئولیبرالی shills برای حمایت بایدن در همان نور است.

مامان بزرگ ممکن است نمی دانم چه نئولیبرالی است. او نمی داند که دموکراتیک سوسیالیستی نمی تواند به او صحبت می کنند بشریت به عنوان او می تواند سفید زن که مراقبت می کند اگر مرد او پشتیبانی در مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب یک دادستان که دستور خود را در وزارت دادگستری برای جلوگیری از تحقیق پلیس بخش که harrass تجاوز و کشتن فرزندان او.

تبلیغات

مامان بزرگ می داند که دموکراتیک سوسیالیستی نمی تواند به او صحبت می کنند تا او بر میدارد شما, Dr. غرب است.

مامان بزرگ می داند که در آن لحظه در فلینت شما واقعا نمی توانید به او صحبت می کنند یا نه.

تبلیغات

مامان بزرگ می داند که هر دو از شما شرم مردم سیاه و سفید, اما می گویند هیچ چیزی در مورد مردم سفید پوست و نژاد پرستی به خود مواجه است.

مادر تعمیدی من این است که بخشی از طبقه متوسط مردم Dr. غرب می گوید شانه خالی Shaniquas و Jamals در گوشه ای.

تبلیغات

من جمال که غرب با اشاره به.

من در دیترویت یک ساعت و 15 دقیقه رانندگی در جنوب سنگ چخماق است. هر دو از عموهای من به فروش مواد مخدر در خانه ما بود و من در ابتدا به دنبال رد پای خود را. من در 1980s دیترویت. من می دانم که مرگ نئولیبرالیسم را ایجاد می کند. من آن زندگی می کردند. من آن را دیدم. مادر بزرگ من که مامان بزرگ که غرب درباره, آیا بهترین او می تواند با ارزش های محافظه کار که پیچیده شد و در نئولیبرالیسم او ایجاد نکرد. هنگامی که خانه ما نیست حمله توسط رقیب فروشندگان مواد مخدر مادر بزرگ من و من رنج می برد از طریق یکی از عموی من ترک اعتیاد و ناپسندیده خود سوء استفاده کلامی. من تقریبا به ضرب گلوله کشته و او را سه بار قبل از من 14 ساله.

تبلیغات

زمانی که من در دبیرستان بود شما می دانید که در معرض من برای یک زندگی بهتر ؟ من سیاه و محافظه کار نئولیبرالی متمایل به وسط کلاس معلم دبیرستان است که به پایان رسید تا تبدیل شدن به مادر تعمیدی من چون من محافظه کار مادر بزرگ گفت: من معلم, سرمایه گذاری, عشق, در, محله یهودی نشین نوه. که وسط کلاس مادر تعمیدی آمد به دیدار من در خانه در ارتفاع عموی من اعتیاد به مواد مخدر, خطر خود ایمنی در زمان.

که وسط کلاس مادر تعمیدی من مطرح می شود این نویسنده است که ریال در مقابل نئولیبرالیسم غرب chided در این مرحله در سنگ چخماق در این آخر هفته. او به جمع آوری من به عنوان مترقی نویسنده نوشت که چگونه او را برای انتخاب رئیس جمهور پر بود از گه.

تبلیغات

من نیاز به یک مکالمه با مادر تعمیدی من در مورد اینکه چرا او پشتیبانی مایکل بلومبرگ. آنچه او به من بگویید که او کاهش آسیب برساند. “من می خواستم کسی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” او به من گفت. من با شما موافقم. مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به رفتن. اما بلومبرگ آن را نمی.

تبلیغات

مادر تعمیدی من نیست, حمایت بایدن از آنجا که او در عشق با نئولیبرالیسم. او انجام این کار به دلیل دموکراتیک سوسیالیستی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای اثبات او در مورد مراقبت از او تا آنجا که او می کند سفید طبقه کارگر مرد در آیووا که او به اندازه کافی جالب نیست که بخواهید سفید خود را به صحبت در مورد مسابقه.

سیاه مردم همیشه خواسته به سطح بالا در آگاهی ما و افراط گرایی است.

مردم سفید همیشه مجاز به ایستادن در میانه سیاست و چیزی جز تشویق در Cornel West که خجالت زده مردم سیاه و سفید برای حمایت مورد نظر خود را نامزد.

تبلیغات

این چیزی است که گوشه ای غرب را در فلینت در روز شنبه.

این ناامید کننده بود. آن دردناک بود. آن صدمه دیده است.

مردم سیاه و سفید را سفید برتری. مردم سفید بود.

مردم سیاه و سفید ایجاد نمی نئولیبرالیسم. مردم سفید بود.

مردم سیاه و سفید نیست انتخاب neofascist به کاخ سفید است. مردم سفید بود.

در عین حال غرب قرار گرفته و این بار از سال 2020 انتخابات در پای بسیار آسیب پذیر مردم سیاه و سفید او ادعا می کند بیشتر تحت تاثیر نئولیبرالیسم. غرب خیانت, سیاه, رادیکال سنت با درگیر شدن همان سیاه و احترام او ادعا می کند به لغات.

تبلیغات

جو بایدن است که نیست یک دوست به مردم سیاه و سفید ، او godfathered در توسط یک مرد سیاه و سفید که کفش او هرگز پر کنید اما به راحتی می توانید جای پای خود را در آنجا که مردان سفید پوست که می توانید انجام دهید.

ساندرز است که بسیار متفاوت از جو بایدن در این رابطه. او نمی تواند صحبت می کنند به مردم سیاه و سفید خود را به طوری که او با استفاده از سیاه و سفید پروکسی مانند غرب به صحبت می کنند به ما. هر دو مردان سفید سوار پشت سیاه و سفید از مردم برای رای; بایدن فقط بیشتر در آن موفق—که نیست یک نشانگر از فرهنگی شایستگی در همه.

تبلیغات

جو بایدن فقط برای زنده ماندن تا نوامبر است. که همه او نیاز به انجام. که همه او انجام شده است. بایدن بهترین فروش به مردم سیاه و سفید است که او هنوز نمرده.

اگر شما نمی توانید متقاعد کردن سیاه مردمی به حمایت از the walking dead در حمایت از شما من می خواهم به دنبال در آینه.

تبلیغات

بسیاری از افرادی که در حال حمایت از بایدن نیست سیاه نخبگان. آنها فقیر و طبقه کارگر و مردم تحت تاثیر نئولیبرالیسم است که غرب به درستی به وظیفه. آنها پشتوانه ساندرز زیرا او صحبت نمی کند و به آنها مثل او صحبت می کند به کسانی که سفید وسط کلاس مردمی در آیووا. به صداقت بایدن نمی یا. او فقط باراک اوباما شاگرد و که به اندازه کافی خوب است برای آنها.

مردم سیاه و سفید نمی نیاز به هر گونه بیشتر نئولیبرالیسم. آن را به معنای واقعی کلمه ما را می کشد. اما برنی نمی تواند آنها را متقاعد کند که آنها می تواند به نفع از او دموکراتیک سوسیالیسم یا نه.

تبلیغات

که سیاه و سفید مردم گسل. که برنی ساندرز’ گسل.

و اگر او واقعا دوست دارد سیاه و افرادی مانند ما می دانم که او می کند, غرب نگاه می برنی در چشم با همان سیاه رادیکال قدرت به عنوان او می کند سیاه و سفید نخبگان و محل سناتور شکست با جوامع سیاه در سفید دوست را به جای قرار دادن بار سنگین از سفید شکست در پشت ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de