پلیس را خارجی ها نوشتن ‘sorry,’ 500 بار به صورت ايميل مستند در ریشیکش

در یک منحصر به فرد مجازات با توجه به مستند violaters پلیس مقامات در Uttarakhand را ریشیکش ساخته شده ده اتباع خارجی نوشتن ‘I am sorry,’ 500 بار پس از آنها بودند گرفتار گرفتن یک پیاده روی در این شهر است.

گردشگران که تگرگ از کشورهای مختلف از جمله اسرائیل مکزیک و استرالیا و اتریش بودند که در شهر, که در آن گروه افسانه ای ‘بیتلز” به دنبال معنویت در اواخر 1960s.

به گفته پلیس محلی رسمی Vinod شارما هر یک از گردشگران ساخته شده بود برای نوشتن “من از قوانین پیروی نمی کنند از مستند بنابراین من خیلی متاسفم” 500 بار.

رسمی بیشتر اطلاع داد که بیش از 700 خارجی از آمریکا و استرالیا و مکزیک و اسرائیل هستند که ماندن در منطقه تا به حال نقض مستند قوانین. عذاب داده شده بود به آنها درس بگیریم.

به عنوان تعدادی از اتباع خارجی در هند پلیس گفته اند که هتل ها خواسته خواهد شد که به تنها اجازه می دهد تا گردشگران خارجی به گام هنگامی که همراه با محلی یاران.

قانونی اقدام خواهد شد در برابر کسانی که به نقض سفارشات.

ممکن است به ذکر است که پلیس شده اند در آینده با راه های غیر معمول برای مردم درک ارزش اجتماعی فاصله و اقامت در داخل خانه های خود. در حالی که برخی از آنها با در نظر گرفتن کمک از coronavirus کلاه’ برخی از آنها تبدیل شدن به ‘Yamraj’ (هندو خدای مرگ) به مردم هشدار از عواقب اگر آنها گام از خانه های خود.

ویدئوها نیز ظاهر آنلاین است که در آن مقامات پلیس دیده می شود ضرب و شتم کسانی که نقض مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de