پلیس فقط نمی خواهد متوقف کردن جوراب توری, جوراب سیاه, فرزندان: 11-سال بازداشت با وجود اثبات او شده است می خواهم Misidentified


Illustration for article titled Cops Just Wont Stop Handcuffing Black Children: 11-Year Old Girl Detained Despite Proof Shed Been Misidentified

تصویر: 11Alive

واقعا که سخت نیست قرار داده و دستبند در کودکان ؟ یکی فکر می کنم که با توجه گزارش پس از گزارش پس از گزارش در پلیس, جوراب توری, جوراب و یا در غیر این صورت با استفاده از نیروی بیش از حد در کودکان به عنوان جوان به عنوان 8 سالمردم در اجرای قانون امر دریافت این پیام است که این عمل بی ارزش بی رحمانه است.

و در عین حال در اینجا ما دوباره.

11زنده گزارش شده است که در دکالب County, Ga در شب چهارشنبه پلیس misidentified 11 ساله سیاه و سفید به عنوان یک مظنون در اقدام به سرقت خودرو و دستبند او را و او را در پشت یک پلیس خودرو با توجه به مادر دختر.

تبلیغات

سینتیا Hendricks به خبرنگاران گفت: برای 11 زنده است که او “کبود” پس از افسران درمان دخترش در لندن. او گفت: پلیس آمد به در خانه او حدود 7:15 pm و پرسید: برای کودک خود با نام. Hendricks گفت: افسر به او گفت که یک دختر نوجوان 16 ساله و دو پسر نوجوان سعی در سرقت خودرو در خیابان, او زندگی می کند و او دختر نام داده شده به آنها توسط یک دله دزدی همسایه که ظاهرا فکر لندن متناسب با شرح (با وجود اینکه 5 سال جوان تر از توصیف مشکوک).

Hendricks نه تنها توضیح برای این افسران که دختر او نمی تواند درگیر شده اند چرا که او می خواهم به خانه پس از 4 ساعت, او حتی ارائه افسران با شواهد تصویری از حلقه مفت و دیگر حرکت دوربین از اطراف خانه به عنوان اثبات این که لندن وارد شده بود و تا به حال سمت چپ در زمان اتهام سرقت خودرو و تلاش.

به هر دلیل اثبات Hendricks ارائه شده موفق به منصرف کردن افسران از جوراب توری, جوراب و بازداشت دختر خود را.

از 11زنده:

“(افسر) قرار می گیرد دستبند روی دختر من قرار داده شده در پشت وسیله نقلیه پلیس به قصد حمل و نقل خود را به اطفال بازداشت” Hendricks گفت.

او گفت: “تنها پس از دختر نشسته بود در رزمناو پلیس که ماموران خواست دخترش با سن و رنگ لباس او گذشته بود ، هنگامی که افسران شنیده سن او آنها شگفت زده برای پیدا کردن او 16.

دختر بود و در نهایت اجازه رفتن اما Hendricks گفت: وضعیت چپ او کالایی.

“من فراتر از کبود و منزجر در دکالب پلیس شهرستان برای, یک, آزار به درخواست دختر من از سن قبل از حادثه, خود, دو, پرهیاهو و نادیده گرفتن این واقعیت است که ما دوربین های مدار بسته نشان می دهد که لندن نه خروج از خانه ندارند, و, سه, نه خود را انجام علت سعی و کوشش قبل از آمدن به خانه خود را به تلاش برای دستگیری فرزند من,” او گفت:.

تبلیغات

11Alive رسیده به دکالب اداره پلیس شهرستان برای یک بیانیه اما یک سخنگوی فقط به آنها گفتم آن را “ساخته شده از هر گونه نگرانی“و که آنها را به نگاه به موضوع است. به احتمال زیاد ترجمه: “پلیس نمی گه اشتباه است و ما به نوبه خود نمی گه در مورد آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de