Coors زمینه خالی نشسته سالانه LoDo تعطیلات است که در رشته کوه های راکی روز افتتاحیه گفت: “دل.”

جمعه خطور سرد و خاکستری اما ظهر خورشید peeked از طریق و از صبح برف بود و حافظه است.

2:10 بعد از ظهر اولین-زمین دما در Coors زمینه تا به حال inched تا 39 درجه و نه ایده آل برای بازی بیس بال, اما نه بیش از حد بد برای اوایل مارس در کلرادو.

جز این بود که هیچ زمین برای اولین بار. این بیماری همه گیر کوروناویروس محو رشته کوه های راکی’ خانه, درب بازکن, فقط به عنوان آن را تغییر داده بسیاری از جنبه های زندگی ما.

LoDo نبود به طور کامل یک شهر متروک جمعه. کارگران ساختمانی چکش دور در بالا افزایش می یابد, چند اتومبیل جاری توسط در تاریخ 20 و بلیک و یک زن جوان سرش می دویم. با ورزشگاه led توسط آزمایشگاه سیاه و سفید.

اما به طور کلی LoDo بود lonely place, به خصوص نسبت به باز کردن-بعد تعطیلات طرفداران آمده اند به عشق. به طور معمول بیش از 49,000 پر کردن ورزشگاه و ده ها هزار نفر بیشتر شمع به LoDo کافه ها و رستوران ها. حزب آغاز می شود در صبحانه و طول می کشد به گذشته شام.

همه چیز متفاوت این سال است. در زیر عکس های فوری از پنج نفر که اب و هوای جمعه بدون بیس بال در حالی که عبور از انگشتان دست خود را, که این ورزش باز خواهد گشت در برخی از نقطه در این تابستان:

متصدی بار

Hyoung چانگ دنور پست

خالی بلیک خیابان میخانه چه باید شلوغ ترین روز سال در روز جمعه. مارس 3, 2020. دنور.

البته لیندسی وینر نتواند پول نقد است. در یک خانه معمولی, درب بازکن او جیب چند صد دلار است. Slinging آبجو و concocting مخلوط نوشیدنی برای بیس بال-گرسنگی رشته کوه های راکی طرفداران می تواند سودآور باشد.

اما آن را فقط پول است که وینر که اشتیاق برای جمعه. بلیک خیابان میخانه خالی بود و که در سمت چپ او احساس کمی توخالی.

“این چنین یک روز خاص و فقط بسیار سرگرم کننده گفت:” وینر, 34, کلرادو بومی و گیلاس نهر بالا فارغ التحصیل که مشغول به کار در بلیک خیابان هشت سال. “همیشه از بدن به بدن در نوار داخل و خارج. آن اوایل شروع می شود و می رود در تمام طول روز طولانی است. من از دست این.”

روز باز است وینر سالانه مراسم.

“چه خارج از غرفه برای من این است که سال به سال از من می بینم همه از این رشته کوه های راکی جان سخت طرفداران” وینر گفت. “ما آنها را در همه زمان ها در طول تابستان و سپس زمانی که فصل به پایان می رسد و من نمی بینم آنها را برای مدت زمان طولانی. میله های ورزشی بسیار فصلی که در راه است. بنابراین در روز افتتاحیه این احساس نیرو بخش. من واقعا دوست دارم که بخشی از آن را.”

او احساس می کند برای او همکار bartenders سرور و آشپز در رستوران کسب و کار و به نظر می رسد به جلو به گرمای تابستان و شاید تاخیر رشته کوه های راکی’ درب بازکن.

“این بسیار غم انگیز از یک نظر مالی و از آن بازدید همه ما سخت” او گفت:. “اما من در کسب و کار مردم و من قصد دارم به از دست ندهید, دیدن این افراد است. باز روز جهانی kickstart برای تابستان و همه خیلی خوشحال است. من گم شده است.”

فن

Hyoung چانگ دنور پست

دیرین رشته کوه های راکی فن لایحه Metzinger که هرگز از دست یک خانه, درب بازکن می ایستد در مقابل بسته ورودی اصلی از Coors زمینه در دنور در روز جمعه. مارس 3, 2020.

رشته کوه های راکی میزبانی 27 افتتاحیه و لایحه Matzinger شده است به هر یک از آنها از اریک جوان را leadoff صفحه اصلی اجرا کنید در مسیر بالا ورزشگاه در سال 1993 به دانته ❄ را 14th-زمین باز یافته رفتن به تعمید Coors زمینه در سال 1995 به چارلی Blackmon شش-آمار اغراق در 2014.

“من مورد علاقه ؟ آن را به یکی از اولین زمانی که ضربه ای که هومر” گفت: Matzinger, 57, یک لیکوود بالا فارغ التحصیل که در حال حاضر زندگی در لیتلتون. “ما تا به حال صبر کردم تا زمانی برای بیس بال و ما در نهایت آن را به حال. وجود دارد 80,000 مردم در می ایستد و من به یاد داشته باشید تا زمانی که ضربه ای که اجرا خانه. شما نمی توانید تصور کنید هیجان.”

Matzinger سهام بلیط فصل خود را با دوست دیرین استیون هیز. آنها نشستن در 20 ردیف بالا از میدان در بخش 123 در Coors. آنها را تحمل 2018 برفی بازکن وقتی که زمین برای اولین بار در نهایت در 3:11 p. m. و آن 27 درجه است.

جمعه است و هوا سرد نبود ایده آل یا, اما Matzinger می توانست خود را نگه داشته رگه زنده اگر با توجه به فرصت است.

“من, دل شکسته, واقعا,” او گفت:. گفت: “برای من خانه بازکن است بنابراین بسیاری از چیزها است. آن را غیر رسمی کیکآف از بهار و تابستان است. هر سال یک گروه 6 تا 12 از ما می رفتن پایین به LoDo حدود 10 ساعت از خوردن برخی از زود ناهار و نوشیدنی خونین مریم و رفتن به Coors. من از دست این.”

فروشنده

Joel Watkins sells hot dogs at ...

دانیل برنر ویژه به دنور پست

جوئل واتکینز فروش سگ داغ در خود فروشنده ایستاده قبل از یک رشته کوه های راکی بازی چهار شنبه, سپتامبر. 11, 2019 در گوشه ای از 19 و Wynkoop. واتکینز به فروش می رساند همه-گوشت گاو و بوقلمون سوسیس تند ایتالیایی, داغ, لهستانی, brats و ادم تنومند و بدقواره گوشت گاو در هر خانه بازی می داند و نام بسیاری از که به طور منظم پیاده روی پایین خیابان.

همیشه از Coors زمینه باز جوئل واتکینز راه اندازی هات داگ خود سبد خرید در گوشه جنوب غربی 19 و Wynkoop خیابان. “الماس سگ” آراسته با بنفش چتر و ادویه دار توسط واتکینز’ درگیر شدن شخصیت یک LoDo نهاد.

“روز افتتاحیه است که احتمالا مورد علاقه من بعد از سال گفت:” 59 ساله Watkins. “من عاشق زندگی و انرژی به ارمغان می آورد به مرکز شهر.”

در بهترین روز افتتاحیه واتکینز می توانید ناخالص $1,500. که یک کسب و کار سریع با توجه به اینکه او افزایش هزینه هات داگ فقط 50 سنت از سال 1995 به این معنی مشتریان وفادار پرداخت 2 $برای یک سگ و 4 دلار برای یک بچه بداخلاق و لوس.

“روز افتتاحیه نوع می لرزد من از غم انگیز, زمستان,” او گفت:. “اما در این سال من واقعا نمی باید با برنامه. برخی از دوستان صحبت شد در مورد یک باربیکیوی با brats و بیس بال و مسائل. اما شما فقط می توانید بسیاری از قسمت های تکراری از بازی ها. اما من نمی دانم. این بسیار ناراحت کننده است اما من نمی خواهم به دریافت بیش از حد افسرده در مورد آن.”

پخش

حسن نیت ارائه میدهد عکس از مایک برنج

KOA پخش مایک برنج

مایک برنج شده است به یک جزء اصلی در KOA رادیو از سال 2002 کار “کلرادو اخبار صبح” و فیلدینگ تماس از طرف طرفداران پس از Broncos بازی. او پر پشت میکروفن در رشته کوه های راکی بازی برای سال معمولا تماس حدود شش بازی در سال.

Teaming با جک Corrigan این قرار بود برنج اولین تماس از یک رشته کوه های راکی’ خانه بازکن. برنج, 51 انتخاب شد و به جای محبوب جری Schemmel بود که گذاشته این زمستان که iHeartMedia, عظیم کاهش شغل در سراسر کشور است.

“جمعه چیزی بود که من واقعا به دنبال به جلو به, البته,” برنج گفت. “من در بهار آموزش و من دیدم رشته کوه های راکی دنده و من از دیدن برخی از حرکت شروع به ساخت. بنابراین امیدوارم ما هنوز هم می خواهید یک فصل است.”

اما برنج را نگه می دارد چیزهای در چشم انداز.

“بسیاری از مردم روبرو هستند بسیار سختی در حال حاضر,” او گفت:. “من نمی خواهم به این صدا مانند من به برخی از فداکارانه نگرش اما من صرف زمان بیش از حد در خانه (از دست رفته باز روز). این بحران تبدیل شده است به طوری همه جانبه.”

بازیکن

David Dahl (26) watches his ball ...

RJ Sangosti دنور پست

دیوید دال (26) ساعت توپ خود را به پرواز در خارج از پارک در بهار آموزش برای رشته کوه های راکی کلرادو در نمک رودخانه زمینه در صحبت کردن چوب در فوریه. 20, 2020 در اسکاتسدیل, آریزونا.

این است که قرار بود دیوید دال را سال است.

25 سال outfielder که حرفه ای شده است. ی با بسیاری از صدمات شد اولین بار all-star در سال 2019 حتی اگر فصل خود را به پایان رسید در اوایل ماه اوت به دلیل شدت رگ به رگ مچ پا.

“من واقعا هیجان زده بود برای این فصل شروع به” دال گفت: از خانه اش در اسکاتسدیل, Ariz. “من قرار داده و در یک مقدار زیادی از کار و آماده بود به بازی یک فصل کامل.”

در طول سال گذشته خانه بازکن مقابل لس آنجلس داجرز دال شروع در سمت چپ و batted دوم. این اولین باری او معرفی شد و در روز افتتاحیه را قادر می سازد او را به ایستادگی همراه اول-خط پایه به عنوان غول پرچم آمریکا مستقر در بیرون از محیط و جت roared سربار.

“شما نگاه به جلو به آن لحظه” دال گفت. “شما باید کل شهرستان از حمایت شما. شما از خواب بیدار با تمام آدرنالین. این زمان زیادی است. شما دریافت پروانه ها در معده خود را و شما نمی توانید صبر کنید برای شما به نوبه خود در خفاش. آن را غیر واقعی را تجربه کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de