توطئه برای بدنام کردن هند در سطح بین المللی: MoS کیشان ردی در دهلی خشونت

پس از فوران خشونت در شمال شرق دهلی است که در آن چهار نفر از جمله یک پلیس جان خود را از دست اتحادیه وزیر دولت در امور G کیشان ردی به نام این یک توطئه برای بدنام کردن هند در سطح بین المللی’ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در سفر به هند است.

صحبت با آژانس خبری آنی ردی گفت: “این یک توطئه برای بدنام کردن هند در سطح بین المللی. یک پاسبان پلیس فوت در طول شورش. من از حزب کنگره و برخی دیگر از احزاب سیاسی به عنوان کسی که مسئولیت و چرا این توطئه است.”

وزیر افزود که خشونت را تحمل نمی کند. “پس از گذشته دو ماه معترضان در شاهین باغ را مسدود جاده و دولت مرکزی را ندارد هر گونه اقدام است. اگر تظاهرات تحت محدودیت های آن تحمل می شود. اما ما نمی خواهد تحمل هر گونه خشونت, ما باید دقیق عمل است. هیچ فرد مسئول این خشونت باید در امان خواهد بود,” او گفت:.

“حزب کنگره و راهول گاندی باید نشان دهد که در پشت این دهلی خشونت برای بدنام کردن هند به خصوص زمانی که رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در سفر به کشور. ما به ارمغان آورده اند تمام نیروهای لازم و خانه وزیر آمیت شاه دستور داده به پلیس دهلی. هر فرد درگیر در خشونت باید شناسایی” ردی بود و به نقل از خبرگزاری ANI عنوان کرد و گفت.

درگیری آغاز شد و در Jaffrabad, Maujpur و چند باغ با معترضان آتش زدن خانه ها و مغازه ها و وسایل نقلیه و پرتاب سنگ در هر یک از دیگر. درگیری گزارش شده بین نرم افزار-کا و ضد کا معترضان.

یک پلیس دهلی سر پاسبان عنوان راتان لعل کشته شد. سه غیرنظامی بودند گزارش خود را از دست داده زندگی می کند. هر سه فوت کرد با توجه به ضرب گلوله رئیس دفتر وزیر (CMO) را تایید کرد.

حوادث خشونت و آتش سوزی گزارش شد در مناطقی از شمال شرق منطقه به خصوص در مناطق Maujpur, کردم پوری, Chand باغ Gokulpuri و Dayalpur. صور بازار در Kapur پمپ بنزین در Gokulpuri به آتش کشیده شد در حدود 9 pm. این تظاهر کنندگان همچنین آتش به یک پمپ بنزین در Bhajan پورا منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>