اتصال جاده در نزدیکی شاهین باغ اعتراض سایت افتتاح شد, مسدود شده دوباره

گروهی از معترضان در شاهین باغ در جنوب دهلی نو “باز” یک کشش از جاده سنگر توسط پلیس بیش از دو ماه است. پلیس گفت: این جاده شد و بعد بسته شد توسط یکی دیگر از گروه.

“جاده شماره 9 در شاهین باغ بازگشایی شد توسط یک گروه از معترضان اما بعد از آن بسته شد توسط یکی دیگر از گروه” معاون کمیسر پلیس (جنوب شرق) RP مینا گفت.

این رد شد توسط معترضان گفت که جاده مسدود شده بود توسط پلیس است.

“این بود که ادعا بارها و بارها که معترضین را مسدود Kalindi Kunj جاده که منجر به نویدا بخش 37. امروز تصمیم بر آن شد که این اتهام را به انجام دور با و مسیر باز شد” یک قاره به نقل از به نقل از PTI.

“این تصمیم نیز گرفته شد برای دادن هدیه به دیوان عالی کشور منصوب مخاطبان که تعامل و میانجیگری کمک کرده است بازگشایی پرونده. ما از افتتاح این جاده است و در حال حاضر به پلیس دهلی و تا پلیس به تصمیم می گیرید که وسایل نقلیه آنها اجازه خواهد داد که,” او اضافه شده است.

دیوان عالی کشور منصوب مخاطبان — ارشد طرفداران سانجی Hegde و Sadhana Ramachandran — برگزار شد سه روز پس از مذاکرات با معترضان بر سر این موضوع مشکل به مسافران با توجه به مسدود کردن جاده ها است.

جاده بود زودتر سنگر توسط پلیس ضد شهروندی متمم قانون (CAA) معترضان مسدود کشش از جاده شماره 13 (Sarita Vihar-نیدا) در دسامبر 15. جاده متصل نویدا به جنوب شرق دهلی و بیشتر به فریدآباد در هاریانا.

پلیس با قرار دادن موانع متعدد در هر طرف از اعتراض سایت. کشش اتصال نیدا را Mahamaya روگذر به دهلی نو نیز بوده است سنگر توسط اوتار پرادش پلیس در حالی که طرف دیگر مسدود شده توسط خود را به دهلی نو شد.

معترضان ادعا کرد که آنها حذف شده و مانع “باز” کشش در حدود 5 بعد از ظهر در نزدیکی اعتراض سایت با وجود این پلیس دهلی و Noida پلیس ادامه محاصره از دو طرف.

افتتاح جاده را اجازه عبور از دهلی جامع نگر منطقه به Noida کاهش ترافیک در DND هوایی پرندگان مهاجر.

پلیس گفت که این معترضان به طور خلاصه افتتاح یک بخش کوچک از جاده منتهی به Kalindi Kunj به طوری که مردم می توانند از طریق آن با دو چرخ.

Noida پلیس راهنمایی و رانندگی ادامه محدودیت در اوتار پرادش کنار جاده یک مقام بیان شد که توسط PTI.

روز جمعه جاده از نویدا از طریق Kalindi Kunj نسبت فریدآباد بازگشایی شد برای مدت کوتاهی توسط پلیس تنها به بسته چند دقیقه بعد.

با توجه به گزارش پلیس و حذف موانع در کشش از نیدا را Mahamaya روگذر به دهلی نو و فریدآباد افتتاح شد فقط برای عبور یک اتوبوس. آنها قرار داده شد دوباره بعد از چند دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>