کانکتیکات افسر یافت توجیه در تیراندازی 18 ساله


Illustration for article titled Connecticut Officer Found Justified In Shooting an 18-Year-Old

عکس: شاتر

آن بوده است بار تلاش مردمی است. شما امیدواریم بحران مؤثر در هر سطح از زندگی آمریکایی را به طور موقت قفل در مزخرف. متاسفانه که چنین نیست.

با توجه به AP اخباردولت دادستان پیدا کرده است Layau Eulizier یک افسر پلیس در کانکتیکات شد توجیه در اثر تیراندازی 18 ساله آنتونی کروز. Eulizier بود در تلاش برای متوقف کردن کروز به دلیل پلاک روی ماشین نبود ثبت شده به وسیله نقلیه خود را. Eulizier کردم از ماشین خود و شدت در مقابل وسیله نقلیه خود را با سلاح کشیده شده است. هنگامی که آن را شبیه به کروز بود در مورد خود را به پرواز افسر اخراج عکس های متعدد را از طریق شیشه جلو اتومبیل او را به قتل. او تا آنجا که او می ترسید در حال اجرا است.

تبلیغات

وجود دارد چند چیز Eulizier انجام داده اند می تواند به جای تیراندازی کروز. او می تواند به سادگی بدست تماشا کردن راه است. شات لاستیک. هک در اینجا یک فکر: Dدر نمی ایستادگی در مقابل یک در حال اجرا ، اعطا شده بر اساس تاریخ Eulizer به نظر نمی رسد خیلی خوب در کار خود را.

از AP:

Crump — فلوریدا وکیل شناخته شده برای نمایندگی از خانواده های جوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس و Michael Jefferson, وکیل دیگری برای خانواده وجود دارد گفت: هیچ دلیلی برای Eulizier به اجرا در جلوی ماشین و ایجاد یک وضعیت خطرناک است. آنها همچنین با اشاره به سوابق پرسنل که گفت: Eulizier به حال مشکلات دست زدن به موقعیت های استرس زا و تاکتیکی اشتباهات زمانی که او در منچستر افسر از 2015 تا 2018.

تبلیغات

در حالی که استدلال شده بود که این پرونده نیست یک نمایشگاه به نمایندگی از Eulizier توانایی انجام کار او او را کشته و کسی که بیش از یک نقض ترافیک. من فکر می کنم که واقعیت به تنهایی صحبت می کند جلد به چگونه به خوبی Eulizier می توانید کار خود را. به جای تلاش برای د-تشدید وضعیت او با قرار دادن خود در خط خطر و زخم کشتن کسی که به عنوان یک نتیجه.

اضافه کردن توهین به جراحت Eulizier نبود اخراج و یا قرار تعلیق در تحقیقات. او داده میز وظیفه. آن دیوانه چگونه یک پلیس است که در یک کار شما می توانید کاملا وحشتناک و هنوز هم نه اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de