کنگره Ayanna Pressley قطره برخی از تاریخ سیاه در تغذیه رئیس


عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

آیا تشکر. Ayanna Pressley (D-توده.) بماند برنده است ؟ که چیزی است که آن را قطعا احساس می کند مانند میشم.

با توجه به فوربس, در طول یک جلسه با رئیس فدرال جروم پاول Pressley مطمئن ساخته شده است که رئیس و همه در حضور و غیاب درک نقشی که جنبش حقوق مدنی در پیشبرد فرصت های اقتصادی برای آمریکایی ها. او به خصوص برجسته نقش مارتین لوتر کینگ جونیور و Coretta اسکات کینگ در مبارزه با برای سیاست هایی که اطمینان از اشتغال کامل برای همه آمریکایی ها هستند که قادر به کار. Pressley گفت:

“دکتر کینگ میراث اغلب کاهش می یابد و به یک سخنرانی و راهپیمایی در واشنگتن اغلب mischaracterized. ماه مارس در واشنگتن بود و در واقع در ماه مارس در واشنگتن برای شغل و آزادی است. این یک مارس برای عدالت اقتصادی.

“و من ادعا می کنند به ویژه این واقعیت است که دکتر کینگ و Coretta در واقع ملاقات در بوستون. من نماینده بوستون و من فکر نمی کنم او به اندازه کافی اکسیژن برای نقشی که او در جنبش.

“و پس از دکتر کینگ ترور Coretta اسکات کینگ برداشت گوشته هل دادن تغذیه به اتخاذ یک اشتغال کامل دستور بود و در واقع ایستاده پشت رئیس جمهور کارتر به عنوان او امضا هامفری-هاوکینز عمل به قانون است. و این دلیل است که شما امروز اینجا هستند.”

تبلیغات

Whew, کودک, من فقط احساس ارواح اجداد حرکت را از طریق من به سادگی توسط خواندن آن است. تنها راه میکروفن می تواند بوده ام کاهش یافته و سخت تر این است که اگر یک gospel choir گران با معنی-باسن hums. پاول کمی گرفتار کردن گارد و پاسخ داد: “ابتدا با تشکر از شما برای که تاریخ من نمی دانم که. به طوری که هدف ما این است که آنچه ما در حال کار برای انجام در همه زمان ها” در اشاره به اشتغال کامل.

این یک dope, کون, حاضر, حتی نمی تواند دروغ است. متاسفانه جنبش حقوق مدنی شده است تنزل به آسان به هضم روایت است که نماد مبارزه بدون تمرکز بر دامنه کامل از مسائل آن را شامل. شاه تلاش وقتی که می آید به اصلاحات اقتصادی در حال rarely اگر همیشه آورده شده است.

خوشبختانه با مردمی مانند Ayanna Pressley در مواضع قدرت شاید که شروع به تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im