کنگره انتشار اسامی نامزدها برای Rajya سبها سنجی

کنگره در روز پنج شنبه منتشر شد به نام از 12 نامزد برای انتخابات به Rajya سبها است که به جای برنامه ریزی شده در مارس 26 پس از بازنشستگی از برخی از اعضای آن است.

کنگره رهبران Digvijaya سینگ و Phool سینگ Baraiya خواهد, مسابقه, از, Madhya Pradesh.پارتی, عمومی, منشی, KC Venugopal و یکی دیگر از کنگره رهبر Neeraj Dangil خواهد مسابقه از راجستان.

کنگره به نام راجیو Satav به عنوان نامزد از ماهاراشترا و ارشد دیوان عالی کشور مدافع KTS Tulsi Phulo دوی Netam به عنوان نامزد از Chattisgarh.

جدای از این کنگره انتخاب کندی کورنلیوس Khyiem به عنوان نامزد از مگالایا و شهزاده انور از Jharkhand.

علاوه بر این shaktisinh می Gohil و Bharatsinh Solanki شده اند تن به تن به عنوان نامزد از گجرات. در ضمن Deepender سینگ Hooda به عنوان کنگره نامزد از پنجاب.

“کنگره رئیس جمهور دكتر سيد محمد تقي. سونیا گاندی را تایید کرده است این پیشنهاد برای نامزدی از افراد زیر به مسابقه Rajya سبها انتخابات به عنوان نامزدهای کنگره از کشورهای ذکر شده در برابر نام خود را” AICC آزادی مطبوعات اعلام کرد.

در ضمن, Bharatiya Janata Party (BJP) منتشر کرده است نام سیزده نامزد برای آینده Rajya سبها انتخابات است.

در این لیست زعفران camp به نام BJP ملی معاون رئیس جمهور Dushyant Gautam برای اعتراض به Rajya سبها صندلی از Haryana.

در اوایل روز چهارشنبه BJP در لیست اعلام شده نام آن نه Rajya سبها نامزدها از جمله سابق کنگره رهبر Bhubaneswar Kalita از آسام و اختصاص دو کرسی به متحدان خود از جمله رهبر Dalit و اتحادیه وزیر Ramdas Athawale از ماهاراشترا.

Jyotiraditya Scindia بود روز چهارشنبه به عنوان یکی از Rajya سبها نامزدها برای BJP در Madhya Pradesh, لحظات پس از شورشی کنگره رهبر خود را به پایان رسید 18-سال-ارتباط طولانی با حزب بزرگ قدیمی بود و به طور رسمی پذیرفته به زعفران اردوگاه.

در 245-عضو مجلس عضو از 17 متحده به بازنشسته.

پنجاه و پنج Rajya سبها صندلی را به رفتن به پای صندوق های رای در مارس 26 و آخرین تاریخ پر از نامزدی مارس 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im