کنگره می رسد 2 تریلیون دلار بسته محرک معامله است. در اینجا همه چیز شما واقعا نیاز به دانستن در مورد آن


Secretary of the Treasury Steven Mnuchin walks in a hallway at the U.S. Capitol on March 23, 2020, in Washington, DC. Secretary Mnuchin is on Capitol Hill to work with the Senate to finalize the coronavirus stimulus bill in response to the outbreak of the COVID-19 pandemic.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پیاده روی در راهرو در کنگره در مارس 23, 2020, در واشنگتن, DC. وزیر Mnuchin است که در کاپیتول هیل به کار با سنا برای نهایی کردن coronavirus محرک لایحه در پاسخ به شیوع COVID-19 بیماری همه گیر.
عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

از این نقطه در بقیه زندگی ما را تعریف شده در اطراف coronavirus. انتظار همه را پدر داستان به عبارت “اما بود که راه بازگشت به قبل از coronavirus fucked همه چیز است.” به این منظور کنگره سکس سفید افرادی که واقعا در مورد مراقبت از مردم که رای آنها را به خود می ماند تا به ساعت اندکی از صبح چکش دور در نکات ظریف عظیم 2 تریلیون دلار بسته محرک است که انجام خواهد داد آنچه از همه اضطراری صورتحساب همیشه هر زمان که هر چیزی که سنگ امریکا به هسته ی اصلی آن: آن را تقویت کسب و کارهای بزرگ و مطمئن شوید که غنی از دست ندهید پول بیشتری از آنها را به.

من در حال حاضر می تواند بشنود شما در حال حاضر: “اما استیو این لایحه در حال رفتن به قرار دادن پول در دست مردم آمریکا!”

تبلیغات

خوب, اجازه دهید فقط پرش به سمت راست به آن از آنجا که شما نمی تواند نشستن هنوز هم بیش از وجود دارد.

پول حرکت می کند

پیشنهاد توزیع پرداخت ممکن است به عنوان به خوبی می شود hush-پول رشوه برای حفظ آمریکایی سیری طولانی به اندازه کافی است که آنها درک نمی کنند که یک و نیم تریلیون دلار در حال رفتن به مضطرب کسب و کار برای کمک به نگه داشتن آنها را شناور. شما می دانید چقدر است رفتن به بيمارستان? 136 میلیارد دلار. بله کسب و کار در حال گرفتن 500 میلیارد دلار و بیمارستان ها در حال گرفتن بخشی از آن است. اما اجازه دهید بحث در مورد محرک چک که در حال قرار است به بیرون رفتن به اکثر آمریکایی ها چون به عنوان مالکوم ایکس پس از گفت و من paraphrasing اینجا “اگر شما چوب چاقو 10 اینچ به پشت من اما شما به من ارسال a $1,200 بررسی…nigga برو که چاقو!”

تبلیغات

در اینجا این است که چگونه سی ان ان آن همه توضیح می دهد:

بر اساس این طرح آن را به عنوان در حال مذاکره تنها آمریکایی ها را دریافت $1,200, زن و شوهر را دریافت کنید $2,400 و پدر و مادر را 500 دلار برای هر کودک زیر سن 17.

اما پرداخت خواهد شروع به فاز برای افراد با تنظیم ناخالص درآمد از بیش از $75,000 و کسانی که ساخت بیش از $99,000 نمی خواهد واجد شرایط در همه. در آستانه دو برابر شده برای زوج است.

حدود 90 درصد از آمریکایی ها خواهد بود واجد شرایط برای دریافت کامل یا جزئی پرداخت بر اساس برآورد توسط مرکز سیاست های مالیاتی. قانونگذاران را کنار بگذارند 250 میلیارد دلار برای بهبود به اصطلاح تخفیف.

مقدماتی سطح درآمد خواهد بود بر اساس 2019 اظهارنامه مالیاتی فدرال اگر در حال حاضر ثبت و در غیر این صورت در سال 2018 می گرداند.

تبلیغات

بله برای اکثر آمریکایی ها ساخت یک درآمد متوسط این به این معنی برخی از پول, اما در اینجا دیگر بخشی است که سی ان ان خراب شد: که پول ممکن است در اینجا تا زمانی که ممکن است! ممکن است که در این ماه پس از ماه آوریل است. ممکن است که در ماه مه گل. ممکن است به عنوان در “ممکن است همه ما به پول نیاز داریم تا مه؟”

چه سی ان ان اشاره کرد این است که این چک ها که از دولت و همانطور که با بسیاری از چیزهای دولت مربوط به این یک بیت از یک clusterfuck. زمانی که محرک چک های صادر شده توسط دولت قبل—هر دو در سال 2001 و 2008—آن زمان برای همیشه لطفا برای برای چک ارسال می شود.

در سال 2001 آن را در زمان شش هفته برای IRS شروع به ارسال چک تخفیف مجاز توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش مالیاتی را کاهش دهد. پس از آن در سال 2008 در بحبوحه رکود بزرگ آن زمان سه ماه برای چک شروع به بیرون رفتن پس از قانون امضا شد توسط بوش. در این صورت آمریکایی ها نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی خود را برای اولین بار به منظور بررسی. هنگامی که آنها در زمینه بازگشت آنها آن را در زمان بین هشت تا 12 هفته برای دیدن پول است.

تبلیغات

سی ان ان انجام داد توجه داشته باشید که برای کسانی که در حال حاضر ثبت خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی و دریافت هزینه از طریق واریز مستقیم آن مردمی شانس بهتری برای دریافت پول خود را کمی سریع تر است. بut اساسا همه ما انجام داده ام را بهتر به اعلام خانواده ما به عنوان کسب و کار و کودکان به عنوان کارکنان; ما ممکن است بدست دولت به مراقبت در مورد ما راه آن را در مورد مراقبت از کسب و کار به دلیل آیا من ذکر است که کسب و کار بزرگترین تکه از 2 تریلیون دلار بسته محرک? من. OK ،

تبلیغات

نانسی پلوسی مورد علاقه بخشی از این لایحه

شما نمی توانید به من بگویید که در ارائه این لایحه که اجازه نمی دهد که برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش (و مقامات دولتی و اعضای کنگره) برای دریافت وام یا پول از برنامه های در بسته محرک است پلوسی مورد علاقه بخشی از این لایحه. به طور جدی این ضمیمه جیغ, قدیمی, Pelosi. چون من و شما هر دو می دانیم که اگر تهمت دیدم پول نشسته وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در انت هتل ها و استراحتگاه که بنا به گزارش ها دست و پا زدن در طول این زمان او در حال رفتن به آن را—عمدتا به این دلیل که او یک grifter و در مرحله دوم چرا که او یک حرامزاده که تنها در مورد مراقبت نگه داشتن جیب خود ،

تبلیغات

تا جایی که این معامله در حال حاضر ؟

ما کاملا شروع به پریدن تفنگ چرا که هر کس می خواست به صحبت در مورد پول, اما این معامله آزمایشی رسیده در 1:30 صبح روز شنبه صبح. Tاو رای می رود که بعد از ظهر چهارشنبه پس از آن تقریبا یک معامله انجام می شود.

تبلیغات

وام مسکن/اجاره و وام دانشجویی امداد

آره هیچ یک از است که در بسته گنجانده شده است. در واقع آن را تقریبا به عنوان اگر کنگره نمی داند که رهن و اجاره به علت در اول ماه و یا آنچه که من می خواهم به تماس “چهارشنبه آینده.” به طوری که آنها در اصل شما با دادن پول به مطمئن شوید که شما پول برای پرداخت صورتحساب آن و سپس ادامه الگوی شکنندگی ما تمام شده است. در ضمن آیا من ذکر است که کسب و کار کردم…من گفت که بخش ؟ OK ،

تبلیغات

هر چیز دیگری که ما باید در مورد مراقبت?

بسته خواهد افزایش مزایای بیمه بیکاری “گسترش واجد شرایط و ارائه کارگران اضافی 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه در بالای بیکاری در دولت برنامه های پرداخت” واشنگتن پست گزارش.

تبلیغات

اوه, و دموکرات ها با موفقیت nixed ارائه شد که تحت فشار قرار دادند در اوایل پیش نویس است که اجازه می دهد پول به دست بدون مثال که دریافت چه.

“هر وام سند عمومی خواهد شد و در دسترس ساخته شده به کنگره بنابراین ما می توانید ببینید که در آن پول می گذرد, آنچه شرایط هستند و اگر آن را عادلانه به مردم آمریکا” چاک شومر سناتور. (D-n. y.) گفت: در سنا طبقه چهارشنبه ارسال گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im