کنگره می گذرد کوری گاردنر اراضی عمومی لایحه

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان روز چهارشنبه به تصویب عمده اراضی عمومی لایحه معرفی شده توسط بهداشت ، کوری گاردنر جمهوریخواه از یوما.

بزرگ آمریکایی در خارج از منزل با تصویب قانون انتخابات از 310-107. آن قبلا به تصویب مجلس سنا پس از آن در حال حاضر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در گفت و آن را نشانه.

“با رفع و تعمیر ما زمین های عمومی و پارک های ملی ما نه تنها باید فرصتی برای بهبود جاده ها و مسیرهای پیاده روی پیاده روی کمپ ها و مراکز بازدید کننده برای نسل های لذت بردن از” گاردنر در بیانیه ای گفت: پس از مجلس رای “اما همچنین برای ایجاد هزاران فرصت شغلی در کلرادو و در سراسر کشور در زمانی که کشور ما نیاز آنها بیشتر است.”

گاردنر می گوید این لایحه اغلب به عنوان او مبارزه برای انتخاب مجدد در برابر shive یک دنور دموکرات. گاردنر کمپین منتشر آگهی های تلویزیونی در مورد کار خود را در بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل در روز سه شنبه.

این قانون به طور دائم صندوق های زمین و آب حفاظت از صندوق است که مزمن بودجه کافی برای چند دهه. این صندوق با استفاده از درآمد نفت و گاز به گسترش اراضی عمومی در حفاظت از مناطق طبیعی و حفاظت از میراث فرهنگی در هر کشور در سراسر کشور است.

“برای بیش از پنج دهه از زمین و حفاظت از آب صندوق سرمایه گذاری حدود 278.6 میلیون نفر در ایالت کلرادو گفت:” فریسکو شهردار شکارچی Mortensen.

این لایحه همچنین آدرس 20 میلیارد دلار پرونده معوق نگهداری در پارک های ملی است. بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل تا به حال قابل توجهی از حمایت هر دو حزب پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه مارس است که او آن را دوست دارد. سناتور. مایکل بنت دنور دموکرات بود cosponsor از قانون.

اما در خانه در چهارشنبه کلرادو آرا تقسیم شدند در امتداد خط حزب. دولت چهار خانه دموکرات ها رأی مثبت دادند و سه کلرادو جمهوری خواهان رای دادند در برابر.

“یکی از کشور ما محبوب ترین پارک های ملی, پارک ملی کوه راکی چهره قابل نگهداری پرونده ها از مبلغ 84 میلیون دلار” گفت: Rep. جو Neguse یک لافایت دموکرات طی یک سخنرانی در مجلس نمایندگان است. “ما کارکنان پارک در حال کار فوق العاده سخت اما آنها می توانند آن را به تنهایی.”

Ivanka Trump رئیس جمهور و مشاور برجسته و بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل در سخنان صبح روز پنجشنبه در پارک ملی کوه راکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de