کنگره باید دستور انتشار کوروناویروس اطلاعات دموگرافيک—از جمله نژاد و قومیت


Illustration for article titled Congress Must Mandate Release of Coronavirus Demographic Data—Including Race and Ethnicity

عکس: شاتر

Coronavirus همه گیر است که یک بحران بر خلاف ما دیده ایم در طول عمر ما. در ایالات متحده به تنهایی صدها هزار نفر از مردم در حال تایید بیمار بیش از 20 ، 000 نفر کشته شده اند و بیش از 16 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری است.

تبلیغات

در حال حاضر ما شاهد راه است که در آن همه گیر است که تأثیر جوامع نابرابر. اوایل داده است هشدار: این ویروس به نظر می رسد به آلوده کردن و کشتن مردم رنگ در نرخ بالاتر است. این نشان دهنده نژادپرستی ساختاری و سیستماتیک نابرابری وجود داشته است که در کشور ما مدتها قبل از وقوع آغاز شد.

مردم از رنگ هستند احتمال بیشتری برای زندگی در محله های در معرض خطر زیست محیطیمانند هوای آلوده می تواند باعث بیماری های تنفسی مانند آسم که افزایش خطر ابتلا به عوارض ناشی از کوروناویروس. آنها بیشتر احتمال دارد به عدم دسترسی به آب تمیز نیاز برای شستن دست. آنها کمتر به احتمال زیاد به بیمه سلامت و به احتمال زیاد کمتر به سلامت خود نگرانی جدی گرفتهبا وجود نرخ بالاتر از بیماری های قلبی و دیابت و دیگر بیماری های زمینه ای در ارتباط با کروناویروس مرگ و میر. مردم از رنگ نیز بیشتر احتمال دارد به کار با دستمزد کم کار است که نمی توان از راه دور انجام می شود. آنها ضروری کارگران در مقدم از این بحران. و چون از نسل تثبیت ساختاری نژادپرستی آنها نیز کمتر منابع مالی به تکیه در این رویداد از مشکلات بهداشتی و یا اقتصادی اختلال در ساخت آن را سخت تر به ماندن در خانه و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض.

تبلیغات

به طور موثر کاهش سرعت گسترش ویروس و اطمینان از جوامع از رنگ گرفتن عادلانه آزمایش و درمان ما نیاز به اطلاعات. ما در حال حاضر به نام دولت فدرال به گسترش مجموعه ای از نژادی, قومی و دیگر اطلاعات دموگرافيک در coronavirus تست و درمان است. امروز ما در حال معرفی قانون به حکم آن. در حالی که برخی از ایالت ها و محلات را نقل مکان کرد به انتشار داده های بهتر اطلاع رسانی عمومی و مراقبت های بهداشتی ما پاسخ دیگران را نه. به همین دلیل ما نیاز به یک ملی رویکرد و ما لایحه گنجانده شود باید در آینده coronavirus امداد بسته است.

در حالی که عمومی coronavirus داده در مسابقه و دیگر مشخصات دموگرافيک محدود است ما در حال حاضر شاهد برخی از روشن روند. در اوایل گزارش نشان می دهد که بعدم جوامع شده اند در میان سخت ترین ضربه. در میشیگان,بین نژادهای حساب 33 درصد از تایید COVID-19 مورد و 40 درصد از مرگ و میر با وجود ساخت تا تنها 14 درصد از جمعیت این ایالت. در لوئیزیانا70 درصد از کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 تا کنون سیاه در مقایسه با 32 درصد از جمعیت این ایالت. الگوی همچنان در میلواکی ایالت ایلینوی و کارولینای شمالی است. اطلاعات جزئی از بوستون نشان می دهد که در میان افرادی که نژاد گزارش شده است بیش از 40 درصد از افراد آلوده شد سیاه در مقایسه با اینکه تنها 25 درصد از جمعیت است. در چلسی, Mass., یک جامعه تا حد زیادی ساخته شده از Latinx خانواده ما دیده ایم یک نقطه داغ ظهور با 400 موارد به تازگی گزارش داد. و آن را فقط سیاه و سفید جامعه است که درد و رنج: جوامع کم درآمد, مردم, معلول, مهاجران و جوامع قبیله ای در خط مقدم از coronavirus بحران است.

این الگوهای هشدار دهنده هستند. ما همچنین می دانیم که اطلاعات ما تا کنون کافی است. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) منتشر کرده است برخی از داده های اولیه و بنابراین باید برخی از ایالت ها و شهرهای. اما ما نیاز به اهرم تمام داده ها در دسترس ما را در این بحران است. قوانین ما نیاز به سی دی برای به روز رسانی وب سایت خود را روزانه با تعداد افراد آزمایش COVID-19 و تعداد تست مثبت بستری شدن در بیمارستان ICU پذیرش نتایج و مرگ و میر نژاد ، قومیت ، جنسیت ، سن ، وضعیت اجتماعی و اقتصادی و ناتوانی وضعیت شهرستان و دیگر اطلاعات دموگرافيک. آن را نیز اجازه $50 میلیون نفر در اورژانس مکمل بودجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) به انجام و یا حمایت از جمع آوری داده ها در نژادی, قومی و جمعیتی پیامدهای COVID-19. تحت قانون ما, ما همچنین مطمئن شوید که تمام مراحل لازم گرفته شده برای محافظت از حریم خصوصی و تعامل معنی دار مشاوره قبیله ای در طی این فرایند است. این لایحه نیاز به یک خلاصه ای از آمار و گزارش به کنگره ظرف مدت 60 روز از پایان این بهداشت عمومی اورژانس.

ما همچنین ایجاد چند آژانس کمیسیون به ریاست آکادمی ملی علوم و ساخته شده از نمایندگان از سازمان های فدرال; دولت محلی و قبیله ای مقامات و کارشناسان مستقل برای شناسایی موانع به جمع آوری داده های نژادی و دیگر جمعیتی نابرابری و توصیه هایی را برای چگونه به بهترین استفاده از این داده ها برای ترویج عدالت در سلامت. این کمیسیون باید به ارائه گزارش به کنگره ظرف مدت 60 روز و هر 180 روز تا پایان اضطراری برای بهداشت عمومی.

ما در حال حاضر خواست HHS به گسترش مجموعه ای از نژادی, قومی و دیگر اطلاعات دموگرافيک و انتشار آن است. رئیس جمهور تهمت نیز نشان داد که وجود دارد به آغاز طرح ساخت برخی از این داده ها در دسترس است. اما ما نمی توانیم تکیه بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای انجام این کار در خود را دارد. ما نیاز به این قانون است. ما به معرفی این قانون با سناتور کامالا هریس, Cory Booker, Edward J. Markey, Jeff Merkley و 14 از ما سنا همکاران و بیش از 80 نفر از همکاران ما در خانه است. در روزهای آینده ما خواهد بود با اصرار کنگره رهبری به تصویب این لایحه در آینده coronavirus امداد بسته است. ما نیاز به این داده ها برای صرفه جویی در زندگی می کند. ما هیچ وقت به هدر.


سناتور وارن ارشد سناتور ماساچوست است. نماینده Ayanna Pressley نشان دهنده کنگره منطقه 7 در ماساچوست است. نماینده. رابین کلی صندلی کنگره, سیاه, انجمن, سلامت Braintrust و نشان دهنده کنگره منطقه 2 در ایالت ایلینوی است. نماینده کارن باس صندلی از کنگره سیاه حزبی و نشان دهنده کنگره منطقه 37 در کالیفرنیا. نماینده باربارا لی نشان دهنده کنگره منطقه 13 در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im