کنگره دارای در سراسر کشور در اعتراض به افزایش قیمت سوخت; سونیا گاندی می گوید دولت ‘اخاذی از مردم’

کنگره روز دوشنبه برگزار شد در سراسر کشور در اعتراض علیه دولت مرکزی با در نظر گرفتن افزایش قیمت سوخت در سراسر کشور است. در حالی که دولت های مختلف واحد برگزار شد تظاهرات در کشورهای مربوطه یک کمپین رسانه های اجتماعی #SpeakUpAgainstFuelHike نیز راه اندازی شده توسط این حزب است.

حمله به رهبری دولت مرکزی بر افزایش قیمت بنزین و دیزل قیمت کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی متهم BJP رژیم از “اخاذی از مردم” و به دنبال فوری عقبگرد از افزایش قیمت محصولات نفتی.

پیشرو ‘صحبت می کنند تا در مقابل سوخت پیاده روی’ کمپین حزب سونیا گاندی گفت که مردم مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس و دولت افزایش قیمت بنزین و دیزل.

“دولت است که احتکار در هزینه از مردم آن است که یک نمونه از اخاذی از مردم,” او گفت:.

او گفته است که دولت نارندرا افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل قیمت 12 بار پس از سال 2014.

“پس از 2014 به جای دادن سود از کاهش قیمت بنزین و دیزل در بازار بین المللی مودی دولت افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم 12 بار و جمع آوری 18 تومان لاخ کرور” او گفت:.

“قیمت بنزین و دیزل عبور کرده 80 تومان در هر لیتر در شهرهای بزرگ مانند بمبئی و دهلی. در سه ماه گذشته به مودی دولت افزایش قیمت 22 بار. آنها همچنین افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم. آنها انجام این کار در زمانی که قیمت بنزین و دیزل به طور مداوم رها در بازار بین المللی,” او اضافه شده است.

سونیا گاندی خواست مرکز به عقب افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و به نفع مردم است.

“این را فراهم خواهد کرد بزرگ امداد در این دوره بحران اقتصادی,” او گفت:.

قیمت بنزین در روز دوشنبه افزایش به تومان 80.43 (یک پیاده روی 5 paise) و دیزل افزایش به تومان 80.53 (افزایش از 13 paise) در دهلی نو. یکشنبه تنها روز در سه هفته گذشته هنگامی که وجود دارد هیچ تغییری در قیمت سوخت در سرمایه های ملی.

نفت شرکت های بازاریابی شده اند تنظیم نرخ خرده فروشی “در خط با هزینه های” پس از 82 روز استراحت از رای تجدید نظر در میان COVID-19 بیماری همه گیر. این شرکت در ژوئن 7 دوباره تجدید نظر در قیمت ها در خط با هزینه های.

های مختلف دولت و شهر واحد از حزب کنگره به تظاهرات و ارسال نامه به مقامات خواستار عقب در قیمت سوخت.

سابق کارناتاکا وزیر Siddaramaiah همراه با رهبران کنگره در روز دوشنبه سوار یک دوچرخه از محل اقامت خود به مینسک مربع در اعتراض به افزایش قیمت سوخت. KPCC جمهور DK Shivakumar نیز دیده می شود دوچرخه سواری همراه با دیگر اعضای حزب کنگره به مینسک مربع که در آن حزب برگزار کردند.

در اعتراض Siddaramaiah و Shivakumar همراه با رهبران حزب انجام ‘arthi’ از روروک مخصوص بچه ها بر روی شانه های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de